Человек не терпит насилия!

Без жодного пострілу

800x600 sqowipcs1rjit8ri02tuОлександр Лукашенко, який під оплески відомого українського журналіста розповідав, як треба було воювати в 2014 році, без жодного пострілу здав Росії свою країну.

Узгоджені Путіним та Лукашенко «дорожні карти» є нічим іншим як поглинанням (аншлюсом) Російською імперією чергової жертви. Невизнаний світовою спільнотою диктатор здав визнаному світом диктатору дев‘ятимільйонну країну за право продовжити власну політичну агонію.

Напередодні виборів до Держдуми Путін реалізував ще один проект імперського реваншу, значно посиливши потенційну небезпеку для України. Тепер, у випадку військової агресії РФ проти нашої країни, реальною загрозою стає відкриття «Білоруського фронту». Тобто – використання території Республіки Білорусь для удару російських військ з північно-західного напрямку в тил основних сил української армії. Протидія цій загрозі потребує додаткових ресурсів та негайного коригування наших оборонних планів і заходів.

Олександр Турчинов

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. По итоговым официальным данным, за действующего президента Александра Лукашенко проголосовали 80,1 процента избирателей, за его основную соперницу Светлану Тихановскую — 10,1 процента. Вот и считайте, легитимный он или нет.

  2. Так заключайте военный союз с прибалтами, чтобы те ударили в тыл кацапско-бульбашанскому фронту, что мешает?!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

"Трансфер" власти в РФ и неудавшийся переворот?

"Трансфер" власти в РФ и неудавшийся переворот?

Похоже, что пока Путин с Шойгу по привычке трахаются, уединившись в тайге, в РФ что-то не так пошло с «трансфером…
"План Б"

"План Б"

Цей матеріал мене примусила написати традиційна відсутність реакції військово-політичного керівництва країни на завданий ворогом удар з використанням важкого озброєння по…
Західні дипломати не вірили, що ми вистоїмо

Західні дипломати не вірили, що ми вистоїмо

Олександр Турчинов — політик різносторонній і парадоксальний. Президент України з позначкою «в. о.», він працював недовго, але в найстрашніший для…
НОВОСТИ