Человек не терпит насилия!

Скарга на неправомірні дії працівників УСБ України у Житомирській області

17 січня 2012 року близько 12 год 30 хв. дня я, Вархоляк Іван Федорович перебував в кімнаті 511, що знаходиться по вул.. Рильського, 9, в м. Житомирі. Там я отримав від громадянки Медведчук Наталії Василівни кошти у сумі 450 000 (чотириста п’ятдесят тисяч гривень), які я їй особисто позичав в грудні 2011 року. Про це свідчить розписка. Однак після отримання грошей, дорогою назад з вищевказаного офісу, в коридорі, до мене підійшли невідомі особи, як пізніше з’ясувалося — працівники СБУ у Житомирській області та силоміць повели назад до кабінету № 511, де мене разом з іншими присутніми в цьому кабінеті погрозами заставили стати посеред кімнати і одразу вилучили мобільні телефони, особисті речі, і нічого не пояснюючи, почали проводити обшук у приміщені. Він тривав до 12 години ночі.
За весь цей час нам забороняли розмовляти, вільно пересуватися.

Стверджую, що форма поведінки цих осіб була зухвалою, агресивною з різними погрозами, фізично та психологічно виснажливою, такою, що не відповідає вимогам чинного КПК, Конституції України, Закону України « Про Службу безпеки України». Близько десяти осіб почергово то виходили то заходили до кабінету , постійно розмовляли по мобільних телефонах, перешіптувалися про щось з понятими, як з’ясувалося знайомими чи родичами працівників СБУ, що викликало велику підозру в особистих зв’язках між ними ( а можливо навіть і змову).

В ході таких незрозумілих дій без усяких на те пояснень, без складення протоколу про виїмку, у мене було вилучено 450 000 ( чотириста п’ятдесят тисяч ) гривень власних грошей. Це можуть підтвердити свідки. Такі дії вважаю протизаконними, — зухвалим, озброєним пограбуванням працівниками правоохоронних органів.
Згідно ст. 177, 178 КПК обшук може проводитись , коли є точні дані, що предмети чи документи, які мають значення для справи, знаряддя злочину , речі чи інші цінності, здобуті злочинним шляхом, знаходяться у певної особи.

Вважаю дії по вилученню належних мені особистих речей порушенням мого права власності, моїх законних прав та інтересів, здійснене з порушенням норм Кримінально-процесуального кодексу України (ст.177-178).
Вважаю, дії працівників СБУ у Житомирській області незаконними. Вони перевищили свої повноваження та порушили мої права.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Посадові особи СБУ у Житомирській області, а саме: Мельник Р.О., Невмержицький К.І., Шендриченко А.В., Волинський О.О., Лекомцев М.М., Павлюк Г.М. грубо порушили мої права, передбачені ст.21, 22, 24, 28, 29, 34, 55, 57, 60, 62, 68 Конституції України.
На підставі викладеного, керуючись ст.. 21, 22, 24, 28, 29, 34, 40, 55, 57, 60, 62, 68 Конституції України, ст..5 Закону України «Про Службу безпеки України», ст..227, 234, 235, 95, 97 Кримінально-процесуального кодексу України, ст..1 Закону України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,

ПРОШУ ДОПОМОГТИ:

1. Зобов’язати працівників УСБУ у Житомирській області негайно повернути мої особисті кошти в сумі 450 000 ( чотириста п’ятдесят тисяч ) гривень, які були незаконно вилучені у мене 17 січня 2012 року в приміщенні будинку № 9 по вул.. Рильського, в м. Житомир.
2. Провести перевірку дій працвників СБУ у Житомирській області, а саме: Мельника Р.О., Невмержицького К.І., Шендриченко А.В., Волинського О.О., Лекомцева М.М., Павлюка Г.М. на предмет порушення моїх конституційних і законних прав, встановлених ст.ст. 21, 22, 24, 28, 29. 34, 55, 57, 60, 62, 68 Конституції України, ст. 177-178 Кримінально-процесуального кодексу України.
3. Провести перевірку стосовно наявності в діях працвників СБУ у Житомирській області, а саме: Мельника Р.О., Невмержицького К.І., Шендриченко А.В., Волинського О.О., Лекомцева М.М., Павлюка Г.М. ознак злочину, передбаченого ст.. 365, 371 Кримінального кодексу України і прийняти рішення відповідно до чинного законодавства.

23 січня 2012 року Вархоляк Іван Федорович

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

35 ответов

 1. схаменіться можновладці,не дуріть людей, що слуги ваші
  про Україну дуже «ДБАЮТЬ»???,- Чи, може,
  Останні об’єкти до рук прибирають???.
  Щоб вас ощасливить — ночами не сплять,
  Народ весь на цвинтар, а «душі» — забрать!
  Брати-Українці, біда в нашій хаті:
  За ворога гірші вожді хитруваті
  Та їх свинопаси лакейської вдачі,
  Дияволу служать й собі — не ледачі.
  Жадоба до влади, до слави, до грошей…
  Народ? — Слуха байки про ЦІЛІ «ХОРОШІ»,
  ПРО УСПІХИ ДУТІ…. А в нас — гаманці,
  З якими не зводим з кінцями кінці…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Про Шкарлєта

Божечькі, який піздєтс.Божечькі, це ж уже близько до абсолюту?Зеленський особисто пхає Шкарлєта, бо йому ректори там наобіцяли підтримку.Вова, ето піздєц,…

А как же Сытник?

Стремительность новой Рады – радует. Особенно радует, что в ней теперь не слышно мерзкого голоса Ляшко. Проститутку сняли с довольствия,…

Как бывшие "регионалы" покупают психиатров

Звертаюся до Вас, з проханням оприлюднення ситуації, яка склалася з приводу постійних спроб визнати мене психічно хворою та недієздатною. Тривалий суцільний…
НОВОСТИ