Человек не терпит насилия!

Скарга на неправомірні дії працівників УСБ України у Житомирській області

17 січня 2012 року близько 12 год 30 хв. дня я, Вархоляк Іван Федорович перебував в кімнаті 511, що знаходиться по вул.. Рильського, 9, в м. Житомирі. Там я отримав від громадянки Медведчук Наталії Василівни кошти у сумі 450 000 (чотириста п’ятдесят тисяч гривень), які я їй особисто позичав в грудні 2011 року. Про це свідчить розписка. Однак після отримання грошей, дорогою назад з вищевказаного офісу, в коридорі, до мене підійшли невідомі особи, як пізніше з’ясувалося — працівники СБУ у Житомирській області та силоміць повели назад до кабінету № 511, де мене разом з іншими присутніми в цьому кабінеті погрозами заставили стати посеред кімнати і одразу вилучили мобільні телефони, особисті речі, і нічого не пояснюючи, почали проводити обшук у приміщені. Він тривав до 12 години ночі.
За весь цей час нам забороняли розмовляти, вільно пересуватися.

Стверджую, що форма поведінки цих осіб була зухвалою, агресивною з різними погрозами, фізично та психологічно виснажливою, такою, що не відповідає вимогам чинного КПК, Конституції України, Закону України « Про Службу безпеки України». Близько десяти осіб почергово то виходили то заходили до кабінету , постійно розмовляли по мобільних телефонах, перешіптувалися про щось з понятими, як з’ясувалося знайомими чи родичами працівників СБУ, що викликало велику підозру в особистих зв’язках між ними ( а можливо навіть і змову).

В ході таких незрозумілих дій без усяких на те пояснень, без складення протоколу про виїмку, у мене було вилучено 450 000 ( чотириста п’ятдесят тисяч ) гривень власних грошей. Це можуть підтвердити свідки. Такі дії вважаю протизаконними, — зухвалим, озброєним пограбуванням працівниками правоохоронних органів.
Згідно ст. 177, 178 КПК обшук може проводитись , коли є точні дані, що предмети чи документи, які мають значення для справи, знаряддя злочину , речі чи інші цінності, здобуті злочинним шляхом, знаходяться у певної особи.

Вважаю дії по вилученню належних мені особистих речей порушенням мого права власності, моїх законних прав та інтересів, здійснене з порушенням норм Кримінально-процесуального кодексу України (ст.177-178).
Вважаю, дії працівників СБУ у Житомирській області незаконними. Вони перевищили свої повноваження та порушили мої права.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Посадові особи СБУ у Житомирській області, а саме: Мельник Р.О., Невмержицький К.І., Шендриченко А.В., Волинський О.О., Лекомцев М.М., Павлюк Г.М. грубо порушили мої права, передбачені ст.21, 22, 24, 28, 29, 34, 55, 57, 60, 62, 68 Конституції України.
На підставі викладеного, керуючись ст.. 21, 22, 24, 28, 29, 34, 40, 55, 57, 60, 62, 68 Конституції України, ст..5 Закону України «Про Службу безпеки України», ст..227, 234, 235, 95, 97 Кримінально-процесуального кодексу України, ст..1 Закону України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,

ПРОШУ ДОПОМОГТИ:

1. Зобов’язати працівників УСБУ у Житомирській області негайно повернути мої особисті кошти в сумі 450 000 ( чотириста п’ятдесят тисяч ) гривень, які були незаконно вилучені у мене 17 січня 2012 року в приміщенні будинку № 9 по вул.. Рильського, в м. Житомир.
2. Провести перевірку дій працвників СБУ у Житомирській області, а саме: Мельника Р.О., Невмержицького К.І., Шендриченко А.В., Волинського О.О., Лекомцева М.М., Павлюка Г.М. на предмет порушення моїх конституційних і законних прав, встановлених ст.ст. 21, 22, 24, 28, 29. 34, 55, 57, 60, 62, 68 Конституції України, ст. 177-178 Кримінально-процесуального кодексу України.
3. Провести перевірку стосовно наявності в діях працвників СБУ у Житомирській області, а саме: Мельника Р.О., Невмержицького К.І., Шендриченко А.В., Волинського О.О., Лекомцева М.М., Павлюка Г.М. ознак злочину, передбаченого ст.. 365, 371 Кримінального кодексу України і прийняти рішення відповідно до чинного законодавства.

23 січня 2012 року Вархоляк Іван Федорович

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

35 ответов

 1. Большие деньги надо занимать в присутствии адвоката, с оформлением договора займа а если для вас это малые деньги — тогда не жалуйтесь.

 2. Свою версию развития событий высказала только одна сторона. Этого недостаточно, чтобы делать какие-либо выводы. Как минимум, необходимо выслушать и вторую сторону.

 3. Всем известно, что в г.Житомире по адресу ул. Рыльского,9 работают так называемые “конвертационные центры” по обналичиванию денег. И этот “конверт”, видимо, попал в поле зрения сразу нескольких правоохранительных органов. То,что “хлопнули” его именно эсбеушники,а не налоговая или убэповцы,- им, как говорится, респект!

 4. Придурок, все в области знают, что ти деньги обналичивал…
  какая там расписка!!!!!!!!!!!!!че за бред ты пишешь?
  пойдеш подельником по фиктарю и уклонению от уплаты налогов…

 5. Хлопцам из “К”, которые хлопнули “конверт” респект!!!
  а писателя надо было бы в СИЗО деньков на 10, чтобы остудил больную голову.

 6. *** пойми шо написал !Чи дыбил?
  Никто не пояснил что происходит?Пиздёж.
  Какая-то тёмная история.

 7. Для “грамотного” Вархоляка-відмазка з “позиченими” грошима уже давно заїжджена тема, нікого не дивує і не переконує.

 8. Цікаво,-де ж це можна було вкрасти таку суму і зробити це так, щоб при “позичанні” в акурат натрапити на “грабіжників” з СБУ. Теорія Ейнштейна відпочиває.

 9. теперь за фиктарь и на 10 суток не закроешь, демократия — кто миллионы пи*дит, то штраф, а курицу украл тюрьма!!! “Кашники” пока лучшие в правоохранительной системе!

 10. А баба что, была без ног,что одолжила такую крупную сумму денег и дурака заставила самого за ними прийти

 11. блин, первый раз вижу на этом сайте абсолютно адекватные комментарии)))).
  П.с. СБУшникам — респект!!!

 12. Расписку оно написало!!! ))))))))))) и самое тупое, не представились сотрудники, а потом фамилии к ряду.=)))))) Гы, с протокола списал, ирод лживый=)))

 13. Для fghjjk:
  Здрысни нахрен отсель, педик недоношенный!
  Небось напару с умником Верхоглядом конвертиком балуешься?
  Правда достала?

 14. Сорри. В предыдущем комменте слово “Верхолядом” не читать, исправленному на “Вархоляком” верить

 15. Сорри в предыдущем комменте слово “Верхоглядом” не читать, исправленному на “Вархоляком” верить

 16. Прочитал — улыбнуло. Такие вещи не на Интернет ресурсах выкладывать нужно, а в прокуратуру. Пусть и там ребята за животики подеРЖАТьСЯ.

 17. так, нажаль час настав підарасів і оборотнів в пагонах.Настала пора, коли кожен із нас

  Постав перед вибором часу:

  До влади прийшли бандюки й брехуни,

  Наперсточники й свинопаси.

  Здолали державу і склали до ніг,

  П’ючи нашу кров як вампіри,

  А їхній пахан, ледь прибитий яйцем,

  Веде нас до прірви.

  Бандитом він був і бандитом зоставсь,

  Тепер уже вищого класу.

  Бо вже не шапки, а мільйони краде –

  Убий підараса!

 18. Какие вы все умные…-шо аж противно. Все все знали . А ОРГАНЫ наши знаменитые узнали после всех и стали героями отобравши у человела деньги.А СУМА 450 ШТУК может казатся украденой для человека с низким iq который живет не своими мозгами .В БАНКАХ ДЕНЬГИ ЗАНИМАЕТЕ ПОД ЗАЛОГ И ПЛОТИТЕ ПРОЦЕНТЫ -ВЫ УВЕРЕНЫ ЧТО ЕТИ ДЕНЬГИ ЧИСТЫЕ ИЛИ ТОЖЕ ПРИ ГАШЕНИИ КРЕДИТА НУЖНО ПРЕВЛИКАТЬ ОРГАНЫ .ТАК-КАК СУМА БОЛЬШЕ ТОЙ ЧТО У ВАС ЕСТЬ ЩИТАЕТСЯ ВОРОВАНОЙ.

 19. молодець Гипократ!!! А ці оборотні в погонах навіть і тут рулять. Бачиш половину коментарів які їм не сподобалися всі повидаляли. Кілька днів назад вони тут були, а зараз де???? Так і люди у них пропадають, — вони ж “БОЖКИ ШЕЛУДИВІ” з посвідченями — думають що їм все можна. Конституція і закони для них ніщо.

 20. Да , страна прогнила окончательно и бесповоротно… И это СБУ какой пример показывает! Безпредел на высшем уровне. Скоро СБУ будет проводить показушные рейды на колхозников которые украдут тачку дерьма с фермы. В то время как Суверенитет страны под угрозой , они бандитскими заказными разборками занимаются. Вот вам Дерьмократия в действии. А что дальше?????.

 21. “екс сбшніку” и “нет слов”
  Шакалы, че вы воете? В коментариях написали знающие люди с региона, которые знают о сути дела! Вы же даже не знаете в чем суть, какой “конверт” взяли. Вам бы только “систему” обгадить, небось были всегда обижеными и о вас вытирали ноги, а сейчас даете выход своим педерастическим амбициям.
  Раз вам так СБУ мешает и не нравится — то напишите об этом на плакатах и прийдите под здания региональных органов, а не пишите всякую ***ню, сцыкливые онанисты! Но вы же сцыте!!!!!!!

 22. Екс “К”. Хотів би я на тебе хороброго глянути. Ти весь заховався за “ксівою”,і закликаєш кудись виходити, але в цій системі, яка працює ще старими методами — ти кусок …., і не забувай що завтра з тебе чи твоїх знайомих витрусять останню копійку.
  Для себе я зробив висновок — тупі виконавці по тупому грабанули по накатаному шляху. Ось де організована злочинність- місцеві наводчики + місцеві недоумки захотіли кинути підприємця із сусідньої області. Але все має початок та кінець. Кінець не для системи, а для тупих винтиків, які думають що їх відмажуть вищестоящі. Коли ситуація виходить з під їхнього контролю-вони залишають за собою неприємний запах. Якщо взяти до уваги те що голова із донецких то він із задоволенням почистить ряди місцевих, які на жаль за “кашу” готові ганво їсти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Про Шкарлєта

Божечькі, який піздєтс.Божечькі, це ж уже близько до абсолюту?Зеленський особисто пхає Шкарлєта, бо йому ректори там наобіцяли підтримку.Вова, ето піздєц,…

А как же Сытник?

Стремительность новой Рады – радует. Особенно радует, что в ней теперь не слышно мерзкого голоса Ляшко. Проститутку сняли с довольствия,…

Как бывшие "регионалы" покупают психиатров

Звертаюся до Вас, з проханням оприлюднення ситуації, яка склалася з приводу постійних спроб визнати мене психічно хворою та недієздатною. Тривалий суцільний…
НОВОСТИ