Человек не терпит насилия!

ДПТСУ — общение коллег. Новая тема

Новая тема. для обсуждения. Просьба излагать насущненные проблемы, а не диб…лизм

Оцените материал:
54321
(Всего 20, Балл 3 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

1 475 ответов

 1. Хотим знать а с какого перепуга у Рычка такая большая зарплата за 2023 год. Он что перетрудился, совершил подвиг? Сейчас работяг хочет сократить.

  1. Та як, сосе у медової жопи, дуже низько впав вже ним командує завгосп і кадровик. Скоро буде і двірник. Особовий склад ложив на нього хуй хуясосать майже всі. Хоч і пару сраколизів є вірні песики і ми їх знаєм. Даже в самій будці є лизун-офіцер. А у нас все гуд.

  1. Да, прислужує медовій жопі і краде туалєтний папір, сміттєві мішки і різні дрібні речі з хозо.

 2. Я в 19 році звільнявся воно не хотіло обхідний підписувать. Чмо старе. Звідки ці пердуни беруться. Пішов би краще охороняти відділення Ощадбанку на Деревлянський там би від нього користі більше б було.

 3. С уходом опозиционного плотника из рядов ген.дирекции, скоро в мастерской начнется движение по изготовлению/ремонту комлектующих для пасеки.

 4. Кстати хотелось бы узнать, а прибыль от пасеки нужно отоброжать в декларации о доходах?

 5. РЕЧОК І СТЕЦЕНКО — два ПІДОРА з самими великими зарплатами!!! Премія з МЮ від жінки СТЕЦЕНКА- найбільша у Гендирекціі ! Кому війна- а кому заробіток! Звільнення, інтриги, корупція- це СТИЛЬ ЦИХ НЕДОКЕРІВНИКІВ! Але буде і завтра- за все ПІДРЕЧОК І СТИКУНЕЦЬ БУДУТЬ ВІДПОВІДАТИ!

 6. Коли вже датують під зад головному охоронцю гаврилюку він вже заїбав нас своїм дибільним командуванням. Нарізає тупі задачі і прикривається ричком. Одним словом гімно а не офіцер.

 7. Хто чув цим вся історія бубліка завершилась? Коли вже знімуть цього незамєнімого начальника управи Дніпра? Таке блядство тільки при ньому процвітае

 8. У Раді хочуть запровадити перевірки на мобінг на роботі

  Мобінг — це систематичне цькування, психологічний терор співробітника, зазвичай, з метою його звільнення. Наразі діє заборона на позапланові перевірки у сфері праці, однак через масові скарги співробітників пропонується встановити, що в період дії військового стану Держпраці може проводити перевірки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ