Человек не терпит насилия!

ДПТСУ — общение коллег. Новая тема

Новая тема. для обсуждения. Просьба излагать насущненные проблемы, а не диб…лизм

Оцените материал:
54321
(Всего 20, Балл 3 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

1 471 ответ

 1. Хотим знать а с какого перепуга у Рычка такая большая зарплата за 2023 год. Он что перетрудился, совершил подвиг? Сейчас работяг хочет сократить.

  1. Та як, сосе у медової жопи, дуже низько впав вже ним командує завгосп і кадровик. Скоро буде і двірник. Особовий склад ложив на нього хуй хуясосать майже всі. Хоч і пару сраколизів є вірні песики і ми їх знаєм. Даже в самій будці є лизун-офіцер. А у нас все гуд.

  1. Да, прислужує медовій жопі і краде туалєтний папір, сміттєві мішки і різні дрібні речі з хозо.

 2. Я в 19 році звільнявся воно не хотіло обхідний підписувать. Чмо старе. Звідки ці пердуни беруться. Пішов би краще охороняти відділення Ощадбанку на Деревлянський там би від нього користі більше б було.

 3. С уходом опозиционного плотника из рядов ген.дирекции, скоро в мастерской начнется движение по изготовлению/ремонту комлектующих для пасеки.

 4. Кстати хотелось бы узнать, а прибыль от пасеки нужно отоброжать в декларации о доходах?

 5. РЕЧОК І СТЕЦЕНКО — два ПІДОРА з самими великими зарплатами!!! Премія з МЮ від жінки СТЕЦЕНКА- найбільша у Гендирекціі ! Кому війна- а кому заробіток! Звільнення, інтриги, корупція- це СТИЛЬ ЦИХ НЕДОКЕРІВНИКІВ! Але буде і завтра- за все ПІДРЕЧОК І СТИКУНЕЦЬ БУДУТЬ ВІДПОВІДАТИ!

 6. Коли вже датують під зад головному охоронцю гаврилюку він вже заїбав нас своїм дибільним командуванням. Нарізає тупі задачі і прикривається ричком. Одним словом гімно а не офіцер.

 7. Хто чув цим вся історія бубліка завершилась? Коли вже знімуть цього незамєнімого начальника управи Дніпра? Таке блядство тільки при ньому процвітае

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ