Человек не терпит насилия!

Десять риторичних запитань до західних дипломатів, акредитованих в Україні

nevir

Наразі вже можна констатувати: безглузда метушня західних дипломатів (найперше – єврочиновників) навколо подій в Україні призвела лише до подальшої ескалації напруги та численних жертв серед мирного населення. А також – додала українському криміналітету впевненості у власній безкарності. Замість того, щоби стати на захист основоположних цінностей, закріплених в Загальній декларації прав людини, лідери західних країн вдались до тактики «упокорення агресора» й тиску на протестувальників з очевидними сумними наслідками. Тож цілком природними виглядають наступні запитання до послів країн ЄС, акредитованих в Україні; запитання є суто риторичними й, ясна річ, не передбачають жодних відповідей від носіїв так званих «європейських цінностей».

1.Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що в Україні немає ніякої політичної кризи, а барикади на вулицях Києва спричинені виключно антикримінальним повстанням українського народу проти єнакіївсько-донецького злочинного угруповання «Люкс», що захопило владу й катує мирне населення?

2. Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що так звані «лідери опозиції», як і будь які інші політики (українські чи закордонні), не мають жодного відношення до подій у центрі Києва й ніяк на протестувальників не впливають?

3. Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що так звані «лідери опозиції» — то є купка аферистів, які впродовж останніх років перебувають на утриманні єнакіївсько-донецького злочинного угруповання «Люкс» та його сателітів? Зокрема Тягнибок (прізвисько на Майдані – «Тягнибакс») наразі фінансується структурами Андрія Клюєва, Яценюк (прізвисько на Майдані – «Кролик» або «Кулявлоб») і Кличко (прізвисько на Майдані – «Ссикло») фінансуються структурами Дмитра Фірташа.

4. Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що Майдан заборонив так званим «лідерам опозиції» вести від імені повстанців будь-які переговори з Януковичем й на цих перемовинах Тягнибок, Яценюк і Кличко насправді представляють не Майдан, а Раду Церков України? І що жодні домовленості, досягнуті на цих переговорах, ніяк не впливатимуть на позицію протестувальників?

5. Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що видимість свого впливу на Майдан так звані «лідери опозиції» імітують виключно завдяки сцені, встановленій на Майдані, яку вони охороняють й на яку не допускають справжніх лідерів народного повстання?

6. Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що бандити, загнані в глухий кут повсталим народом, підуть на будь-який злочин – аж до застосування зброї масового знищення? Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що Янукович і Ко – це терористи, які захопили заручників, і що з терористами ніякі мирні перемовини ніде в світі не ведуться? Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що ніякого «мирного» повстання проти озброєних бандитів ніде в світі не було й бути не може? І що подальша політика «упокорення агресора», яку сповідують США та Об’єднана Європа щодо угруповання «Люкс», призведе лише до того, що народ задля самозахисту стане озброюватись і давати відсіч терористам адекватними засобами?

7. Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що попри всі переговори ні на які реальні поступки злочинне угруповання «Люкс» досі так і не пішло: кількість арештованих громадян, яких Янукович тримає в заручниках, обраховується сотнями, диктаторські закони від 16 січня 2014 року не скасовані, жоден співробітник підрозділу міліції «Беркут» чи Внутрішніх Військ не покараний попри величезну кількість доказів вчинення ними злочинів проти людяності? В Україні продовжуються арешти, викрадення людей, розправи з протестувальниками, вбивства.

8. Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що Янукович задля збереження кримінальної диктатури вже пішов шляхом гаїтянського диктатора Ф. Дювальє, зокрема в Україні створені загони «тітушек», що виконують ті ж самі функції, що й тонтон-макути в Гаїті – вбивства та залякування активістів, позасудові розправи, виявлення та знищення рухомого й нерухомого майна протестувальників? Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що злочинне угруповання «Люкс» може приймати будь-які закони про амністію протестувальників без жодних наслідків, оскільки розправи з активістами Майдану насправді здійснюють загони «тітушок» у позасудовому порядку.

9. Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що, якщо завдяки їх спільним з Януковичем зусиллям Майдан все ж таки розійдеться, Україна буде ввергнута в пучину кримінальної диктатури?

10. Чи усвідомлюють іноземні дипломати, що своєю поведінкою вони відкрили очі громадянам України на те, які ж насправді «європейські цінності» сповідують наші сусіди, і що за останні два місяці кількість противників євроінтеграції в Україні значно побільшало? Бо народ бачить – Європа протестує лише проти заборони гей-парадів, але не наважується навіть на словах засудити керівників банди, яка вбиває мирних демонстрантів чи кидає війська на беззбройних протестувальників.

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД» 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

31 ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ