Человек не терпит насилия!

Прийди, прийди, фашист! Я тебе прагну!

Фашисти, яких давно вже забули в Європі, та, майже забувають у Росії, якби не доволі численна кількість неонацистських організацій, в Україні стали головним еротичним маренням для партії Регіонів.

Вони скрізь, вони проникають в усі щілини, вони хочуть комісарського тіла, вони хтиво дивляться на статки наших олігархів, які видають по кілограму гречки ветеранам Другої Світової на свята!

Які мужні фашисти, яка жіноча сутність у ідеологів партії Регіонів!

І, як кожна жінка, регіонали прагнуть двох речей: сексу та грошей. Ну секс ми облишимо у стороні, нехай дивляться німецькі порнофільми та сублімують свої марення у конкретний вихід енергії. А ось про гроші — тема окрема, на жаль, нагальна.

Бо саме на паніці, яку намагаються влаштувати “Антифашистські фронти” партії Регіонів, ці гроші заробляться, відмиваються та розподіляються між окремими особами. Не ветеранами війн, а регіональними спритниками.

Один котовський пройдисвіт, що займає у місті доволі поважну посаду, був викликаний у обласний центр і повернувся звідти у стані піднесення. Бо запахло не смаженим, а грошима.

Почав обдзвонювати своїх колег та знайомих та розповідати їм, що йому запропонували хазяї із партії Регіонів.

“Давайте, — каже, — влаштуємо у Котовську міжнародний з’їзд неонацистів! Нехай приїдуть із Росії, Білорусії, Молдови, наші теж бажані! Партія Регіонів під це кошти виділяє! Розбагатіємо!”

Цій миршавій в розумовому сенсі істоті, а в моральній площині конченому покидьку, навіть не спало на думку гріховність подібної пропозиції: мовляв, вас заарештують за організацію збіговиська, ви відсидите за гратами, а я за це гроші отримаю! Жалюгідний провокатор!

Та в партії Регіонів інших і не тримають! У них бовдури від визначення: бо вдув! Тобто хлопець, що зґвалтував шмару. До речі, цей грішок за нашим персонажем числиться! Може тому він так натхненно працює на партію Регіонів?

Яка різниця, що це приятелі та колеги? Якщо можна підставивши, отримати гроші від партії Регіонів?

Коли отримав відмову, бо люди — не бовдури, пропонує: ну давайте хоча б проведемо у Котовську конкурс на найкращу зигу (нацистське привітання!)

Ага, уявляю собі, як це відбуватиметься: пайоніри зі шкіл, підмовлені бабусями-вчителями, тиждень тренуватимуться на фільмах Ленні Рифеншталь, а потім так викинуть руку у ніс заздалегідь запрошеним європейським журналістам, що ті, нажахані, оголосять Януковича — Маратом Казеєм!

Господи у цих йолопів не має шансів вижити! Тільки вкрасти! Якщо вони залучають до своїх “Антифашистських фронтів” подібних бовдурів!

Боря, Рінат, Юра: що ви із ними разом робите? З ними навіть танцювати у обнімку соромно!

Для них фінський домік — естетичне втілення мрій!

Вони ж підставлять не тому що бажають, а тому, що дурні! Дурні продають не за мільярд, а за копійку! Яку вони мріють покласти вам на очі. Бо — дурні.

Отак, як у нас у Котовську, влаштовується по усій країні! Десь знають, десь — ні.

Ну добре, що мене у місті поважають, та струмки інформації до мене стікаються. Бо кожен мріє, що в історії міста, яку писатиму я, це йому зарахується.

Але я певен, що ця історія — загальна тенденція, керуюча цінна вказівка із темників. Бо ніхто із провінційних “божків” не наважиться на подібну самодіяльність.

Розуму хтивого не вистачить. Та й сміливості також. Їхня карма — сидіти на відкатах із присланих із центру грошей.

Ми живемо у країні наглої влади та боязкої підлої опозиції.

Чи не час виступити проти їхньої гри на одному полі? Проти тих, хто роздмухує фашизм і тих, хто цьому не протидіє, бо гріється на рештках із їхнього столу.

П.С. Кличко, до речі, забоявся приїхати у наше місто. Боксер, чемпіон, найліпший друг Леоніда Даниловича, європеєць.

Сергій Левитаненко, для “ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Про Шкарлєта

Божечькі, який піздєтс.Божечькі, це ж уже близько до абсолюту?Зеленський особисто пхає Шкарлєта, бо йому ректори там наобіцяли підтримку.Вова, ето піздєц,…

А как же Сытник?

Стремительность новой Рады – радует. Особенно радует, что в ней теперь не слышно мерзкого голоса Ляшко. Проститутку сняли с довольствия,…

Как бывшие "регионалы" покупают психиатров

Звертаюся до Вас, з проханням оприлюднення ситуації, яка склалася з приводу постійних спроб визнати мене психічно хворою та недієздатною. Тривалий суцільний…
НОВОСТИ