ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УСПІШНО ФУНКЦІОНУЄ НОВА «ШИРКА»

Про тісну співпрацю Банкової з «Опоблоком» та іншими «недобитками» регіоналів говориться часто та натхненно. Громадські активісти навіть підтвердили цю співпрацю результатами досліджень синхронних голосувань фракції «Блоку Петра Порошенка» і фракції «Опозиційного блоку», які відбуваються все частіше і частіше.

Поінформовані джерела в парламенті стверджують, що між президентом Порошенком і керівництвом «Опоблоку» існують неформальні домовленості про взаємовигідну співпрацю. «Точок дотику» такої співпраці багато – Україна велика країна з поки що до кінця не розграбованими ресурсами. Та й політичних, у т.ч. зовнішньополітичних питань – тьма. Одним словом, домовлятися є про що. За цими домовленостями, зокрема, у потрібних випадках (у крайньому разі і з надзвичайно важливих питань) «Опоблок» «підставляє плече» президенту – дає необхідні для прийняття парламентом рішень голоси, а президент, у свою чергу, дослухається до важливих потреб своїх політико-економічних партнерів.

Вчора ця співпраця знайшла своє чергове підтвердження при голосуванні у парламенті. Йдеться, на перший погляд, про абсолютно незначні рішення, які самі по собі начебто ні про що й не свідчать. Адже йдеться лише про включення до порядку денного двох законопроектів. Але насправді це голосування показове і символічне, бо йдеться про надзвичайно важливі для Банкової законопроекти, які стосуються судової влади. Раніше ці законопроекти уже були «провалені», а без них судова реформа (яка насправді передбачає посилення президентського контролю над судами) приречена «захлинутися».

Першим було голосування за включення до порядку денного законопроектів, яким передбачаються зміни (по суті нова редакція) трьох процесуальних кодексів – господарського, цивільного та Кодексу адміністративного судочинства (№ 6232, № 6232-1). Без цих змін не може запрацювати новий (!?) Верховний суд, над складом якого наразі напружено «чаклує» Вища кваліфікаційна комісія суддів. «Чаклує», щоб цей суд був «компетентний, незалежний і неупереджений». Про конкурсні баталії ВККСУ вже написано і сказано стільки, що ще раз щось говорити буде зайвим – результати все покажуть. Тобто, без прийняття цих законопроектів оновлення судової влади, якого так прагне Порошенко, не відбудеться, як і не відбудеться приведення судочинства до європейських стандартів (у черговий раз!).

Тому за внесення цих законопроектів до порядку денного разом з дружнім голосуванням депутатів БПП проголосувала й значна частина депутатів «Опоблоку» – як не як, а вони також за судову реформу президента переживають і, як виявляється, підтримують у цьому свого «клятого друга». не можна було схибити. «Опоблок» дав майже половину своїх голосів – 19, включаючи таких чільних своїх представників як Добкіни, Вілкул, Долженков, Мірошніченко, Папієв, Павленко. Насправді голоси «Опоблоку» не були критичними для цього голосування, оскільки «за» це рішення було подано 250 голосів (без «Опоблоку» – десь на межі). Але, видно, Банкова вирішила перестрахуватись і «включила» попередні домовленості.

А ось наступне рішення без «Опоблоку» прийнято не було б – його голоси виявилися критично важливими. Йдеться про включення до порядку денного парламенту законопроектів, які стосуються діяльності Конституційного суду (№ 6427, № 6427-1). На минулому засіданні (25 травня) Верховна рада чотири рази намагалась включити їх до порядку денного – даремно. Не вистачало усього кількох голосів. А вчора – yeah! Пройшло – 231 голосів «за»! З них 20 – «Опоблок». Та що «Опоблок», сам його лідер Юрій Бойко дав дорогоцінний Петру Олексійовичу голос.

Чому дорогоцінний, запитаєте? Так дуже просто – нове законодавче регулювання дає президенту можливість знову взяти під свій контроль Конституційний суд. Разом з «Опоблоком», бо у цьому суді ще працює з півдюжини «суддів Януковича», які після втечі патрона орієнтовані на дві вершини – Банкову (як владу) і «Опоблок» (як спадкоємців їхнього патрона).

Порошенку конче потрібні зміни до закону про Конституційний суд. І зовсім не тому, що треба запроваджувати конституційну скаргу (чим будуть обґрунтовувати у парламенті необхідність прийняття цих законів). А тому, що знедавна він втратив контроль над КС – у нього там немає більшості. На днях у двох суддів КС – колишнього його голови Бауліна і Вдовіченка – закінчились повноваження. «В строю» залишилось 13 судддів. Для прийняття будь-якого рішення треба мінімум 10 «відданих» голосів. А їх немає»!

Бо щонайменше четверо суддів так і «не здалися» Порошенку. Це судді, які були призначені парламентом відразу після Революції Гідності замість звільнених за порушення присяги суддів, які приймали вигідні для Януковича рішення.

Ось як нещодавно описував ситуацію у Конституційному суді суддя КС у відставці В.Джунь, якого у 2010 р. «вижили» з КС, щоб «завести» туди «своїх» під зміну Конституції для Януковича:

«…Сейчас в КСУ только Шевчук, Слиденко, Сас, Мельник и, пожалуй, Колесник, дейстительно, независимые судьи. А остальные просто мантиеносцы — клевреты или Порошенко или Януковича. Кстати, клевреты последнего перешли на полное содержание к Порошенко. Поэтому сейчас в КСУ пятеро судей и десять мантиеносцев…. КСУ необходимо срочно и глубоко реформировать…. но Власть этого не желает….. так легче манипулировать и властвовать вопреки принципам Конституции….. Конституция, кстати, давно превратилась в “женщину облегченного поведения”, которую сильные мира сего использовали как хотели. Судьи реально этому противодействовали как могли, а мантиеносцы “держали свечку”….. Поскольку мантиеносцев всегда было больше … нужный результат для Власти ,как правило, имел место быть. Лишь при Ющенко этот порядок вещей стал давать сбои. Поэтому в 2010 году клика Януковича избавилась от судей (Домбровский, Дидкивский, Мачужак, Джунь), которые не хотели ей служить...».

Тому Банкова судорожно кинулась виправляти ситуацію в КС. А виправити її можна лише, «завівши» туди на вакантні посади нових мантієносців. Зробити це можна лише, передбачивши в законі процедуру проведення конкурсу на посаду судді КС. Тому й спішать прийняти закон вже, щоб за час відпустки провести «конкурси» і наповнити КС «своїми» людьми. Тільки так КС знову опиниться під контролем і буде приймати «правильні» рішення. Як це було при Януковичу і залишилось при Порошенку.

«Опоблок» у цьому питанні не підвів, бо він розуміє усю важливість його вирішення. Бо КС під контролем Порошенка означає, що він під контролем і «Опоблоку». Адже різниця між ними невелика, якщо взагалі якась є.

Це голосування ще раз продемонструвало, що у Верховній раді відсутня коаліція, а замість неї фактично діє «ширка». Це, безумовно, не афішується і навіть періодично спростовується. Але факти кажуть самі за себе.

І вже в четвер 8 червня, коли Верховна рада буде розглядати законопроект про Конституційний суд, можна буде знову переконатися в наявності «ширки». Бо Порошенку без «Опоблоку» тут ніяк не обійтись, адже інші фракції по коаліції (чи колишньої каоліції) добре розуміють, до чого призведе прийняття цього закону. До речі, невідомо який законопроект завтра буде розглядатися, бо сьогодні профільний комітет з правосуддя рекомендував до розгляду абсолютно новий варіант проекту, який ще навіть не зареєстрований – що є кричущим порушенням усіх норм Регламенту.

Так що дивіться за «руками» – точніше за голосами БПП і «Опоблоку».

 

Сергей Никонов, ”ОРД”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

7.06.2017 20:52 Александр

Ничего нет удивительного. Многие рыги перекрасились и стали членами провластных партий. Из такиз как Бойко сформировали резерв. Брать их в свои ряды — смерти подобно. А вот держать на коротком поводу (в любое время уголовное производство, обыска, задержания) и получать необходимые голоса — вот это высший пилотаж. Даже если ОБ наберет конституционное большинство — порох будет “на коне” т.е. при большой власти


7.06.2017 21:30 Антифашист

А за кого голосовать? Пока вижу одних мерзавцев или просто дебилов. Ни одного адекватного!


7.06.2017 23:10 Гонта

Зараз з тих що при владі жодного нема то перше а по друге жидівська верхівка не хоче щоб украінці керували Украіною та своім життям бо то для них смерть і втрата всього награбованого так що єдиний вихід то шлях румунів або чілі-Слава Націі


8.06.2017 4:03 Арсен

Енакиевский Юрец спонсирует ДНР ЛНР! В Украине вся его шелупонь сидит и делает все для реванша! Енакиевский отобрал 7 км в Одессе зарабатывает 500.000$ в месяц и тратит на реванш,а наши НАБУ МВД СБУ ГПУ МОЛЧАТ И СНЯЛИ С РОЗЫСКА ИНТЕРПОЛА Енакиевского! Потом не скулите когда опять вас загонять ублюдки Енакиевские!


8.06.2017 7:25 Петро

Ширка існувала,існує не тільки у ВР України,вона жива та процвітає на всій території держави України,ніхто не забороняв і немає заборони від Гаранта Конституції Президента Петра Порошенко,в нас всі перед Богом та Законом рівні,криві та горбаті!


8.06.2017 11:32 Фельдкурат Отто Кац

Бретшнейдер умолк и разочарованно оглядел пустой трактир.

— А когда-то здесь висел портрет государя императора,— помолчав, опять заговорил он.— Как раз на том месте, где теперь зеркало.

— Вы справедливо изволили заметить,— ответил пан Паливец,— висел когда-то. Да только гадили на него мухи, так я убрал его на чердак. Знаете, еще позволит себе кто-нибудь на этот счет замечание, и посыплются неприятности. На кой черт мне это надо?

*****!!

— Какие оскорбления наносятся государю императору спьяна? — переспросил Швейк.— Всякие. Напейтесь, велите сыграть вам австрийский гимн, и сами увидите, сколько наговорите. Столько насочините о государе императоре, что, если бы лишь половина была правда, хватило бы ему позору на всю жизнь. А он, старик, по правде сказать, этого не заслужил.

— Больше вам говорить и не надо. Пройдемте со мною на пару слов в коридор.

Швейк вышел за агентом тайной полиции в коридор, где его ждал небольшой сюрприз: собутыльник показал ему орла и заявил, что Швейк арестован и он немедленно отведет его в полицию. Швейк пытался объяснить, что тут, по-видимому, вышла ошибка, так как он совершенно невинен и не обмолвился ни единым словом, которое могло бы кого-нибудь оскорбить. Но Бретшнейдер на это заявил, что Швейк совершил несколько преступлений, среди которых имела место и ГОСУДАРСТВЕННАЯ ИЗМЕНА.

**!!! Потом оба вернулись в трактир, и Швейк сказал Паливцу:

— Я пил пять кружек пива и съел пару сосисок с рогаликом. Дайте мне еще рюмочку сливянки. И мне уже пора идти, так как я арестован.

Бретшнейдер показал Паливцу своего орла, с минуту глядел на трактирщика и потом спросил:

— Вы женаты?

— Да.

— А может ваша жена вести дело вместо вас?

— Может.

— Тогда все в порядке, уважаемый,— весело сказал Бретшнейдер.— Позовите вашу супругу и передайте ей все дела. Вечером за вами приедем.

— Не тревожься,— утешал Паливца Швейк.— Я арестован ВСЕГО ТОЛЬКО за государственную измену.

— Но я-то за что? — заныл Паливец.— Ведь я был так осторожен!

Бретшнейдер усмехнулся и с победоносным видом пояснил:

— За то, что вы сказали, будто на ГОСУДАРЯ ИМПЕРАТОРА ГАДИЛИ мухи. Вам этого государя императора вышибут из головы.

++++++!!!!

Ох и рискует афтар статьи такое печатать про дарагова Питра Ликсеича! Ох и рискует.

Государственной изменой попахивает. Вышибут ему патриотические покращуватели “мух” из башки за обгаживание солнцеликого.


8.06.2017 17:17 ХВАТИТ-ДОСТАЛИ

То как сегодня рошеновская падаль ..ламает.. парламент руками дебила-парубия,так не догадывались даже донецкие мрази во главе с зеком;не за то рошеновские твари Люди на Майдане гибли,что вы сейчас ..устраивали шабаш.. уничтожая Народ…НЕ ДОШЛО ДО ВАС УРОКИ ИСТОРИИ—ПОВТОРИМ,НО НА ЭТОТ РАЗ:ЧЕРЕЗ КАЗНЬ,КАК ПОДОХНИТЕ-ВЫБИРАЙТЕ САМИ!!!!!!!!!


9.06.2017 12:28 Та ладно ! )

Одни слова ! Это к посту по поводу достали! Достало — действуй, нет — терпи…. потому что народ наш — терпит все время и ждет…. ждет пока кто-то оодобрит действия, кто-то даст денег на что-то, кто-то начнет — а мы — украинцы- подхватим, да! Мы такие, легкие на подьем. главное , чтобы помог кто-то подняться, деньгами , советом , вектором да пофигу чем, лишь бы быть ведомыми(( Вот такая вот реальность….


11.06.2017 15:45 Арсен

Януковича холуи Ахметов, Енакиевский! Когда ответят за убийства на Майдане?!????!!! Почему Енакиевского сняли с розыска Интерпола ??!???!!!! Заплатил ?!?!?! А как семьи убитых на Майдане?!!!!!! Енакиевский прятался в Москве и служит НА ФСБ РОССИИ!


15.06.2017 12:30 Патриот

Долбоеб все уже знают кроме тебя идиота что на майдане людей убивали пашинский парубий аваков луценко и вся эта майдановская шваль,


Комментировать