Человек не терпит насилия!

Кличко продал подземный переход. И забыл об этом

Вчера в КГГА случился скандал из-за продажи «Киевпастрансом» и Департаментом комсобственности стратегического объекта

Речь идет о переходе от Центрального железнодорожного вокзала Киева к путям скоростного трамвая, что находится по адресу ул. Старовокзальная, 26.

Виталий Кличко, узнавший об этом — рвал и метал. Но фишка в том, что продали его… более трех лет назад, мэр сам согласовал сделку, о чем просто забыл.

За эти три года покупатель, «Парус-Риелти», попросту забросил объект, который теперь находится в ужасающем состоянии.

Собственно, Кличко и обратил внимание на состояние перехода, инспектируя прилегающую улицу. И захотел крови тех подчиненных, которые довели его до такого. Тут-то ему и открыли, что никто из чиновников уже три года за переход не отвечает.

Тут, конечно, не грех вспомнить, что именно Кличко в статусе оппозиционера рьяно боролся с попытками продать этот объект еще в 2010 году. Это уже просто киевская классика.

В итоге мэр пребывает в ярости. А чего злиться, когда твоя же правая рука не знает, что делает левая, а сам ты не помнишь, что делал накануне? Какую команду подобрал, какие процессы выстроил — такой результат и имеешь.

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

10 ответов

 1. Насправді Клічко молодець, бо він бажає зробити місто краще. І якщо б люди в своїй більшості були порядні, то його б оточення йому допомогало в цьому.
  Але суспільство спроможнє делегувати у владу лише поганців, а потім тихенько на ОРД скиглити яка погана влада.
  А може проблема не у владі, а у самому суспільстві.

 2. А може кличко і не лише він самі набирають у команду меерзотн иків і пр изначають на важливі посади, щоб потім мати зиск. І не лише кличко. Погляньтещо твориться в селах, районах, які захмарні зарплати собі нараховують, гнавколо кумівство. До влади йдуть не фахівціі, а родичі, друзі . У селищних радах по пять бугалтерів із зарплатами в 50 тис.кожному, не рахуючи премій, не говорячі вже про голів. За який хрін під час війни. Зате громадяни клянуть прокурорів, в яких заробітна плата вдвічі менша.

  1. Так твій коментар тільки підтверджує, що це само суспільство з самого низу, з села починаючи, гниле і корумповане. Не влада винна, що в селі, де всі один одного знають, де згуртуватися проще, суспільство дає владу мерзотникам. А потім по хатах скиглять, що вони ж нічого зробити не могли.

  1. мабуть в тебе тато єврей, тому ти такий злий, бо і не єврей і не українець.
   спробуй відноситись до людей просто як до людей, а не до національностей, може і до тебе будуть краще відноситись, а не як до вонючого покідька.

 3. Чуєш лайно хозарське -інтернаціональне брехливе кончене ящур з сатурну -УКРАЇНА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

  1. Дагестанець, ти вважаєш, що замість звичного «росія для росіян» ти написав «Україна для українців» і всі повірили, що ти українець, а не дагестанець))))
   Ні, це у вас в московії фашист на фашисті, а українці це цивілізовані мешканці Європи на відміну від дикунів-московитів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Віталій Кличко знищує залишки фортеці часів Київської Русі в Китаєво

Це при тому, що путін почав війну, в тому числі, щоб присвоїти собі нашу історію часів Київської Русі. йому це…
Як столітній будинок у центрі Києва став кухнею для готелю Кличків

Як столітній будинок у центрі Києва став кухнею для готелю...

На одній з найближчих сесій Київради мер столиці Віталій Кличко може дозволити своєму брату – Володимиру забрати землю під столітнім…

Кличко с Палатным продолжают уничтожать  Киев

КГГА планирует передать под застройку целый ряд памятников архитектуры, среди которых дом на Прорезной, 25а, который находится в буферной зоне…
НОВОСТИ