Человек не терпит насилия!

«Мертвые души» на Киевских кладбищах

«Оксиморон.
Оцените весь треш.
Коммунальная ритуальная служба с целью личного обогащения трудоустраивала на работу людей из близкого окружения которые по факту не работали. Причем премии им выписывали по 1000% ( почти что мертвые души работали на кладбищах )
Прокуратура проводит обыски на 5 кладбищах. Убытки 19 млн.грн.
Коммунальная ритуальная служба находится в подчинении Департамента ЖКХ Киевского городской государственной администрации. Но Кличко естественно здесь не при чем. Он не знал что там воруют.»
Евгений Истребин
Прокуратура та поліція проводять обшуки у комунальній ритуальній службі через мільйонні розкрадання бюджету
Київська міська прокуратура спільно з Нацполіцією проводять обшуки в приміщеннях ритуальної служби спеціалізованого комунального підприємства «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» КМДА, а також в інших пов’язаних осіб та суб’єктів господарювання за фактом розкрадання бюджетних коштів за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 191 КК України).
Згідно з матеріалами слідства, службові особи Спеціалізованого комбінату, діючи у змові з працівниками підконтрольних їм фірм, розробили схему заволодіння бюджетними коштами під виглядом виплати заробітної плати неіснуючим працівникам, чим завдають збитків інтересам держави у великих розмірах.
Для реалізації схеми посадовці фіктивно «працевлаштовували» на комунальне підприємство осіб зі свого близького оточення, які ніколи не відвідували місце роботи та не виконували жодних службових обов’язків. При цьому неіснуючим працівникам нараховувалися премії у розмірі 1000% від окладу.
Банківські картки фіктивних працівників перебували у розпорядженні службовців Спеціалізованого комбінату, які щомісячно знімали з них готівкові кошти. Отримані кошти у подальшому розподілялися між усіма учасниками злочинної схеми.
Сума завданих збитків, за попередніми даними, може становити до 19 млн гривень.
У межах провадження проводяться одночасні обшуки за 20 адресами. Зокрема, на території Спеціалізованого комбінату, у приміщеннях ритуальних служб на території п’яти столичних кладовищ, за адресами проживання керівників комунального підприємства та осіб, причетних до схеми.
У ході слідчих дій виявлено та вилучено кадрову та бухгалтерську документацію, банківські картки, блокноти з чорновими записами щодо здійснення виплат працівникам, мобільні телефони, флеш-носії, слоти під сім-карти, та інші докази, які підтверджують вищезазначені факти.
Слідчі дії тривають. Після проведення відповідних судових експертиз буде вирішено питання про повідомлення про підозру особам, причетним до злочинної діяльності.
Досудове розслідування здійснюється СУ ГУ НП у м. Києві за оперативного супроводження УСР в м. Києві ДСР НП України.
Додатково: ритуальна служба спеціалізованого комунального підприємства «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» перебуває у підпорядкуванні Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА.
29 червня 2023 року директору вказаного Департаменту в межах провадження щодо розтрати понад 1 млн грн бюджетних коштів за клопотанням прокуратури судом обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з електронним засобом контролю.
Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Київської міської прокуратури
Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Пилипишин, Никонов, Кличко

Активісти в черговий раз обурюються, що суд став на сторону забудовника заповідного урочища Китаєво Кличко в суді підтримав забудовника, що…
 Внезапное прозрение: Кличко решился убрать Брагинского

 Внезапное прозрение: Кличко решился убрать Брагинского

Почти 10 лет, считай с момента первого избрания Виталия Владимировича мэром, Виктор Брагинский рулил «Киевским метрополитеном». И все эти годы…

Кличко продал землю БСМП

Владимир Бондаренко:»Кличко просто феномен) разрешил отрезать кусок земли от больницы скорой помощи на нужды страждущих инвесторов с рынка «Юность» вчера…
НОВОСТИ