Человек не терпит насилия!

 Дружина одіозного митника Пудрика має російське громадянство

photo 2022 12 28 19.14.42

🤡 Пам’ятаєте скандального Дениса Пудрика? Його дуже добре пам’ятають. Так от, в період, коли пан Пудрик за рішенням суду поновився на посаді в Кіровоградській митниці — його дружина Наталія отримала російський паспорт. 

🤷‍♂️ Далі, пан Пудрик виконував обов’язки проректора з інфраструктури університету ДФС, потім Одеської митниці. І весь цей час, дружина була з російським громадянством. І по сьогоднішній день її російський паспорт дійсний. 

🤦‍♂️ Ба більше, через декілька місяців після отримання російського паспорту, а саме в листопаді 2015, дружина Пудрика зареєструвала на росії ФОП, який закрила у 2017. І весь цей час, Денис Пудрик обіймав серйозні посади. 

‼️ А тепер запитання. Хто перевіряв Пудрика? Чи є в нього російське громадянство? На яку країну він працював? Пудрик проходив різні конкурси на великі посади, і невже ніхто не зміг перевірити такі факти?

‼️‼️ Внутрішня безпека Держмитслужби, вас це в першу чергу стосується!

Telegram | Facebook l ADMIN

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 4.4 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

  1. Да у половины Рады российське громадянство
    О хдивувалы бля
    Порошенко перевирьте — 100% паспорт РФ мае

  2. Давно такого небуло? А скільки пудриків-мудриків і дальше працюють іх як опеньок піся дощу в всіх органах влади.- видно грибний сезон ще не прийшов? а що з кліщами рабити які десятками роками пьють кров із тіла украінськоі держави? Йх то хто буду витягувати? Е питання?

    1. Правильно не » безпека» а небезпека. А вот вам Миклован потрібно воскреснути і повернутися на службу украіській націі-бо небезбека від внутрішнього ворога дуже реальна. Збирайте команду-чистіть зброю-заправти авто.

  3. А какое отношение уже к бывшей третьей жене Пудрик может иметь после развода? Верно — никакого! Пудрик развелся с Киницына дочей еще летом. Сейчас живет со своей любовницей в Одессе

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Пудрик всплыл

Пудрик всплыл

В Главном управлении Госпотребслужбы в Одесской области внезапно всплыл весьма интересный кадр – Денис Пудрик. Пудрик всю свою карьеру с…

Коррумпированный Пудрик возглавил одесскую Госпотребслужбу

Бывший глава Одесской таможни Денис Пудрик возглавит одесское отделение Госслужбы по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты прав потребителей. Соответствующий…
Пудрик вернулся!

Пудрик вернулся!

Триумфальное возвращение Дениса Пудрика из отпуска ознаменовалось запуском в Одессе «обувного» отделения офиса контрабанды. Многие ожидали что Пудрик, уходя в отпуск…
НОВОСТИ