Человек не терпит насилия!

Банк «Січ» позбавлять ліцензії за Фірташа

Національний банк найближчим часом планує відкликати ліцензію у банку «Січ», який пов’язують із бізнесменом Дмитром Фірташем. Фінансова установа порушила фінансові показники та може бути визнана неплатоспроможною.

Про це OBOZREVATEL повідомили інформовані з прийнятим рішенням джерела. Найближчим часом відповідну заяву зробить регулятор. Варто зазначити, що згідно із законом НБУ має право відкликати ліцензію, після цього у банку призначають тимчасову адміністрацію.

Гроші вкладникам повертають за рахунок реалізованих Фондом гарантування вкладів активів банку. Раніше «Січ» встановив комісію на переказ коштів з поточного рахунку у національній валюті – 2,5% до 500 тис. грн, та 10% – для переказів понад 500 тис. грн. Це є абсолютним рекордом для банківського сектора в нашій країні.

Ймовірно, таким чином фінансова установа намагалася врятуватися від втечі клієнтів, проте зі своїм завданням не впоралася. 2019-го НБУ визнав Дениса Горбуненка, якого вважають довіреною особою Фірташа, фактичним контролером банку «Січ». Власники за документами – Олег Баланда та Валерій Роздорожний.

«Пан Горбуненко формально не володіє акціями банку, однак є обґрунтовані підстави вважати, що він має можливість вплинути на його управління та діяльність. Вирішальний вплив на банк полягає у можливості впливати на формування складу органів управління банку та визначення його основних напрямів діяльності» , – вказали у Нацбанку.
При цьому у банку «Січ» заявили, що переговори про продаж фінустанови Горбуненка нібито завершилися нічим. Тіні скандального газового олігарха Фірташа банку позбутися так і не вдалося. До речі, оформлена на фінансиста Горбуненка компанія Raga Establishment та пов’язані з нею структури залишаються найбільшими кредиторами банку «Січ».

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Людина Фірташа з небездоганною репутацією претендує на те, щоб контролювати боротьбу з корупцією в «Укрзалізниці»

Людина Фірташа з небездоганною репутацією претендує на те, щоб контролювати...

Директорку Офісу з управління ризиками та комплаєнсу АТ «Укрзалізниця» Олену Ковальову найближчим часом може змінити Юлій Щукін, ексчлен наглядової ради ліквідованого банку «Надра».…
«Альянс» Фирташа с НБУ: Как замглавы Нацбанка «крышует» разворовывание госсредств в банке олигарха

«Альянс» Фирташа с НБУ: Как замглавы Нацбанка «крышует» разворовывание госсредств...

Западное издание Luxembourg Herald в своем недавнем расследовании выяснило, что украинский банк «Альянс», конечным бенефициаром которого является олигарх-беглец Дмитрий Фирташ, по сути…
Пустышка Фирташа: Кто разрешил банку "Альянс" разворовать государственные миллиарды?

Пустышка Фирташа: Кто разрешил банку "Альянс" разворовать государственные миллиарды?

В Украине вскоре может повториться история банка «Надра». НБУ, который должен поддерживать устойчивость отечественной банковской системы, многие годы преступно закрывал…
НОВОСТИ