Человек не терпит насилия!

Андрій Білецький: « Путін влаштує Україні загострення на фронті, щоб допомогти Порошенку на виборах»

68 tn

Ні для кого не секрет, що українська політика наповнена російськими агентами. Більшість з них не ховаються, а свій статус носять навіть з деякою гордістю. Як, наприклад, ті двоє, які минулої п’ятниці розважали знудьгованих Медведєва з Міллером. Ті двоє, які на цих виборах грають роль Симоненка зразка 99-го року. Тоді лідер «червоних» заганяв патріотично налаштованих українців під вже корумпованого Кучму. Зараз Медведчук-Бойко заганяють патріотично налаштованих українців під Порошенка. Так, він злодій і брехун, але подолайте блювотний рефлекс і голосуйте за нього, інакше – Москва, Кремль. У 99-му політика була простішою, тому організувати «біомасі» простий вибір не складало особливої проблеми. Через 20 років той самий фінт вухами не виходить – майже всі йдуть на вибори під цілком націоналістичними гаслами.

Але ліпити нового колективного «Симоненка» допомагають росіяни. Тут Бойко заявляє, що хоче робити коаліцію з Тимошенко, а тут він вже в Москві. А Путін хіба що не підморгує по-свійськи, щоб дурні українці усвідомили вибір: або Порошенко, або Кремль. Політичне танго, яке дозволяє обом президентам консолідувати електорат, очевидне вже всім: тільки сліпий не помітить, як Путін вирішує всі внутрішні проблеми переведенням стрілок на Україну, а Порошенко збирає паству, лякаючи Кремлем. До поїздки Бойка-Медведчука в Москву альянс нинішнього гаранта з Путіним виглядав скоріше віртуальним, у якому сторони розуміють одне одного без всяких реальних змов і пов’язані лише бізнесом. Як відомо, Порошенко – молодший партнер Медведчука в транспортуванні скрапленого газу в Україну. А Медведчук, як відомо – не арабський шейх і своїх нафтопродуктів в нього немає, лише російські. «Ну а що тут такого? – запитають прихильники чинного гаранта, – васал мого васала не є моїм васалом».

Проте, візит Медведчука-Бойка оголив ще один факт: СБУ не просто випускає цих двох політиків прямим рейсом в Москву (куди забороняє напряму літати простим смертним), але й так само безперешкодно впускає назад. Служба, яка перебуває в прямому підпорядкуванні Президента, не ставить Бойку з Медведчуком жодних питань, а МЗС (в такому ж ручному управлінні Президента) не вимагає від них пояснень щодо їх зовнішньополітичній діяльності. Пам’ятається, екс-нардепа Артеменка за значно дрібнішу подібну активність запідозрили в державній зраді та викинули з країни. Бойко з Медведчуком у Москві офіційно вели переговори з російською владою в якості кого? Формально і фактично – як представники української влади. Тієї, яка рве на собі вишиванки на грудях і правдами й неправдами заручається підтримкою на виборах сина головнокомандувача УПА.

Як народний депутат я вже направляю запити до ГПУ і СБУ з вимогою пояснити, чому Медведчук та Бойко до сих пір не заарештовані за підозрою у державній зраді. В чесну відповідь не вірю. Не напишуть же, що посилали Медведчука з Бойком до Медведєва з Міллером робити ТБ-картинку для Порошенка?

Хотів би помилятися, але мій прогноз такий: тепер Путін влаштує Україні загострення на фронті, щоб допомогти Порошенку на виборах. Це єдиний інструмент, який поки що не задіяли на повну силу. Гарант розвісив по всій країні борди з гаслом «думай». Подумайте, хто кому за цього режиму агент. Вірю, українці – розумні і до всього самі додумаються.

Андрій Білецький

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ