Человек не терпит насилия!

ГПУ или просто … говномешалка?

ГПУ – это какое-то заколдованное место. Любая идея, да и, если честно, любой человек в этой структуре очень быстро превращается в говно. Вроде бы вот пришел в ГПУ новый чувак – Давид Сакварелидзе. И реализовал наконец хорошую идею о генеральной инспекции внутренних расследований, призванной карать коррупцию в прокурорской среде. А по оконцовке на должность этого внутреннего «берии» назначили откровенного ***аса из окружения Кудрявцева. Ну не смешно? Об этом и многом другом пишет Владимир Бойко в FB:

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією хочу поздоровити Мустафу Найєма та Віталія Шабуніна зі здійсненням їх заповітної мрії. 30 листопада 2015 року генпрокурор Шокін задовольнив вимогу посольства США в Києві про створення в Генпрокуратурі Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань і безпеки, підпорядкованої заступнику генпрокурора Сакварелідзе, яка негайно оголосила війну будь-яким корупційним проявам.

Але підступний Шокін ледь не зірвав замисли реформаторів. Як розповів обурений Мустафа в етері каналу «1+1», положення про цю інспекцію написали безпосередньо в посольстві США й передали до виконання в Адміністрацію Президента (мається на увазі президент України, а на Сполучених Штатів). А далі справа попервах загальмувалась.

Щоправда, шановний народний депутат так і не пояснив, яке відношення дипломатичне представництво іноземної держави має до розробки нормативно-правових актів країни перебування та яке відношення Адміністрація Президента України має до Генеральної прокуратури. Також залишилось невідомим, які саме вимоги щодо реформування прокуратури Сполучених Штатів розробило посольство України в Вашингтоні – а, як ми знаємо, головним принципом діяльності дипломатичних представництв є принцип взаємності.

По-друге, не зовсім зрозуміло, що саме мав на увазі народний обранець, враховуючи, що підпорядкована Сакварелідзе Генеральна інспекція ГПУ на чолі з соратницею батоні Давида Іриною Діденко була створена ще в травні 2015 року. Тому вимоги посольства США насправді зводились лише до розширення повноважень міжнародного афериста Сакварелідзе, який орудує в Україні, маючи громадянство кількох дрежав.

Втім, не будемо прискіпливими до слів народного депутата – урешті-решт, він розуміється на предметі своїх виступів не гірше, ніж високооплачувані «громадські активісти». Краще розповімо про нового керівника цієї Генеральної інспекції – призначеного за поданням Сакварелідзе найчеснішого правоохоронця держави, якого борці з корупцією відшукали разом з посольством США і який уособлює честь і совість прокуратури України.

http://www.gp.gov.ua/ua/news.html…

Це – колишній перший заступник прокурора Подільського району м.Києва Максим Ігорович Мельніченко, широко відомий у вузьких колах журналістів, які пишуть на правову тематику. Максим Мельніченко – родич і бізнес-партнер легендарного заступника (за часи генпрокурора Васильєва – першого заступника) генерального прокурора України Віктора Вікторовича Кудрявцева, який, напевно, входить у першу сотню найбагатших людей України. Разом зі своїм тестем Віктором Кононенком (колишній заступник голови судової палати з кримінальних справ Верховного Суду України) Кудрявцев тривалий час керував корпорацією «правосуддя» й був неформальним очільником ринку замовних судових рішень.

Процитую уривок з журналістського розслідування Максима Опанасенка про династію Кудрявцевих:

«Кононенки – колишні партнери по ТОВ «Проект-бюро». Разом з ними серед засновників компанії була й така собі Ірина Мельніченко. У 2009-му вона стала співвласником ялтинського пансіонату «Прибережний». Її колегами в цій справі стали той самий Анатолій Кононенко і брат Віктора Кудрявцева Олександр. Нині пансіонат став готелем і називається «Ріпаріо». Кононенко і Кудрявцев з числа акціонерів вийшли, а от Мельніченко лишилася, продовжує бізнес і платить податки вже Російській Федерації. Про те, що Кудрявцеви доклали руку до приватизації пансіонату, може свідчити і той факт, що Оксана Кудрявцева, за даними з українського реєстру нерухомості, як мінімум до анексії Криму володіла частиною нерухомості за однією адресою з «Прибережним».

http://www.hromadske.tv/politics/dinastiya/

На жаль, автор дослідження не звернув увагу на те, хто така Ірина Мельніченко й яке відношення вона має до щойно призначеного на вимогу посольства США та Давида Сакварелідзе керівника Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань і безпеки Генпрокуратури. Тож підказую – саме безпосереднє. Більш того: справжнім власником готелю «Ріпаріо» в Криму та сумлінним платником податків до російського бюджету є ніхто інший, як оцей самий Максим Мельніченко.

Приналежність до клану Кудрявцева дозволила Максиму Ігоровичу зробити карколомну кар’єру в органах прокуратури. Попри молодий вік з 2010 по початок 2014 року він був першим заступником прокурора Подільського району Києва. Це – чимала честь, якщо врахувати, що прокурором на той час був сам Сергій Нечипоренко – зять Сергія Васильовича Ківалова, який, до речі, у день призначення Мельніченка на посаду керівника Генеральної інспекції ГПУ був затриманий разом з заступником прокурора Подільського району Києва Олексім Білим під час одержання хабара в розмірі 150 тис. доларів від найближчого товариша голови Одеської облдержадміністрації Саакашвілі — активіста Партії Регіонів Василя Горбаля.

Наскільки вигідною є посада першого заступника районного прокурора столиці свідчить історія з затриманням Мельніченка разом з помічником районного прокурора під час отримання хабара в розмірі 7 тис. доларів США 27 квітня 2011 року. Після затримання й вилучення грошей Максим Ігорович був відсторонений від посади, але невдовзі Кудрявецев «порєшал вопрос» і кримінальна справа щодо нинішнього любимця Сакварелідзе була закрита.

Цю історію, як і те, що Мельніченко перебуває в ось цьому списку люстрованих осіб

http://lku.org.ua/registry/people/6321 ,

не може не знати провідний борець з корупцією Віталій Шабунін. Ще б пак: Віталій представляв інтереси Каська – кандидата від посольства США на посаду керівника Антикорупційної прокуратури – у складі конкурсної комісії, тож мав би докладно вивчити біографію Мельніченка, який також претендував на те, щоби очолити цю спеціалізовану прокуратуру. Але жодних заперечень кандидатура бізнес-партнера Кудрявцева у Віталія не викликала. Треба думати, з двох причин: по-перше, Мельніченко – то є ставленик Сакварелідзе, інтереси якого Шабунін обслуговує не менш ревно й на ті ж самі кошти, що й інтереси Каська. А, по-друге, Шабунін не мав часу цікавитись біографіями прокурорів, у конкурсному відборі яких він брав участь, оскільки займався вивченням декларації народного депутата Ігоря Луценка – шукав компромат на молодого політика, що виступив проти призначення Каська на високу посаду.

Саме заклопотаністю паплюженням Ігоря Луценка можна пояснити неуважність Шабуніна, який, вивчаючи документи Мельніченка, навіть не звернув увагу на те, що наказом генпрокурора Яреми від 1 грудня 2014 року Мельніченко, як особа, що обіймала в бутність Януковича посаду першого заступника прокурора столичного району, був звільнений з органів прокуратури в порядку Закону України «Про очищення влади», але в послужному списку Мельніченка про це не зазначено.

А якби Шабунін поцікавився цією обставиною, то він би узнав, що наприкінці 2013 року Мельніченко, полаявшись зі своїм шефом Нечипоренком (високі достойники не поділили доходи), подав рапорт про переведення до прокуратури Київської області, яку очолював попередній прокурор Подільського району – довірена особа генпрокурора Пшонки Михайло Витязь. По старій дружбі Витязь у самий розпал «майданних» подій, 8 січня 2014 року, поставив Мельніченка здійснювати прокурорський нагляд за діяльністю податкової міліції, і ця обставина була судом визнана такою, що дозволяє Максиму Ігоровичу й надалі працювати на державній службі.

Постановою Окружного адміністративного суду м.Києва від 15 червня 2015 року в справі №826/20482/14 (суддя Данилишин В.М.) наказ генпрокурора Яреми про звільнення Мельніченка був скасований, а сам він поновлений на роботі в Генеральній прокуратурі України з моменту звільнення – тобто з 2 грудня 2014 року (хоча фактично Мельніченко повернувся до роботи в ГПУ 18 червня 2015 року):

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/46034167

Треба зазначити, що наразі відомо лише про два випадки судової заборони поширювати на прокурорів вимоги Закону України «Про очищення влади». І в обох випадках йдеться про членів клану Кудрявцева: Максима Мельніченка та Євгена Кудрявцева. Що стосується останнього, то про нього я писав раніше:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1655624554654336&id=100006204226091

Тому дозволю собі висловити припущення, що в разі вибуху «третього Майдану» народ піде громити в першу чергу не Адміністрацію Президента, а спочатку спалить посольство США та штаб-квартири високооплачуваних «громадських активістів».

Volodymyr Boyko, FB
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

16 ответов

 1. http://www.gp.gov.ua/ua/news.html…

  Це – колишній перший заступник прокурора Подільського району м.Києва Максим Ігорович Мельніченко, широко відомий у вузьких колах журналістів, які пишуть на правову тематику. Максим Мельніченко – родич і бізнес-партнер легендарного заступника (за часи генпрокурора Васильєва – першого заступника) генерального прокурора України Віктора Вікторовича Кудрявцева, який, напевно, входить у першу сотню найбагатших людей України. Разом зі своїм тестем Віктором Кононенком (колишній заступник голови судової палати з кримінальних справ Верховного Суду України) Кудрявцев тривалий час керував корпорацією «правосуддя» й був неформальним очільником ринку замовних судових рішень

 2. Боятся… Орли спецы правдорубы))) то Бойко-говномет, то какой то шабунин-затычка, то Маркевич-“адвокатишка”. Пизуды!!! Совет им один. Возьмите оружие и на линию соприкосновения!!! Там правду ищите. Вы её там совсем другую увидите и сразу закроете свои грязные рты!

 3. Такого цирка как с Олежкой еще никто не видел, по всей стране людей уволили, другие сами уволились и большинство из них вообще не принимали никаких решений и никакого отношения к “узурпации” вообще не имели!!! Бля, а этот будучи бывшим замом Главка имеет совесть, прикрывшись левым решением суда, увольнять других, назначать на должности всяких мудаков и спокойно себе работать!!!

 4. Олеженок с утра ходит по ГП и разнюхивает, а что случилось? А ничего, как обычно пиздец подкрадываеться незаметно 🙂

 5. Ничего не знаю о прокуроре “Максе” , кроме того , что он — племянник Кудрявцева . Но в прокураторе одни семейные кланы …

 6. Действительно Константиновские совершив несколько убийств в Америке,были полностью подчинены Госдепу,и всеми силами,ещё при первом майдане,помогали совершить военный переворот в стране! Полностью координируют действия Сакварелидзе и Касько!

 7. Говномет Владимир Бойко в своем репертуаре.. Слышал звон, но и примерно не знает где он. От статьи несет заказняком на километр, смысл малопонятен, кроме того, что обосраны сразу все — Сакварелидзе, Касько, Шабунин, Мельниченко, Нечипоренко, Кудрявцев и другие. Кто кому приходиться родственником — легко проверить, как собственно и другие, приведенные в статье факты, как например события связанные с получением взятки в Подольском районе в 2011 году. При этом фамилией Мельниченко там и близко не пахнет! Кому надо тот знает кто на самом деле фигурировал в той истории и чем она закончилась. Позволю себе допустить предположение, что в случае наступления третьего Майданам к Бойко заглянут в первую очередь и жестко спросят об обстоятельствах написания заказных статей, а также подробностей по поводу их заказчиков!

 8. и.о. городского законника Олег Валендюк, чья декларация образец аскетизма и минимализма ( как писала “Прокурорская правда”, у прокурор ни семьи, ни дома, ни машины с гаражами и прочего добра; а из всех доходов — только годовая зарплата, где за 2013 год накапало 330 тысяч гривен), а “заслуги” и участие в коррупции широко известны даже за пределами столицы, имеет в своей биографии основание для люстрации. С 2008 года и вплоть до бегства экс-президента Виктора Януковича, Валендюк занимал кресло зама начальника главного управления представительства в суде, защиты интересов граждан и государства при исполнении судебных решений — начальника управления представительства интересов граждан и государства в Верховном суде Украины и высших специализированных судах ГПУ.

 9. Ого, как держаться за старое… А как своя же система проедеться разок по закону или по заказу так сразу вспоминают все и презумпицию невиновности и законность при проведении следствия и…. Что обосрались? Весна весна, когда снег сойдёт то все увидят кто где срал. До весны ещё удержаться надо, а приказ об отстранении от должности уже завизирован. Беги олеженок, сладенький, беги. Никто тебя уже не пожалеет…

 10. Сакварелидзе-агент госдепа США,который здесь курируется братьями Константиновскими,висящими на крючке у госдепа…основная задача грузина-сбор информации об окружении Вальцмана…

 11. Мельниченко никто не тронет,ибо за Кудрявцевым стоит Медведчук,и об этом много работников прокуратуры хорошо знают. Знают как и то,что весной произойдёт смена власти,и что все кадры будет расставлять Кудрявцев,будучи Генеральным. Так что расслабьтесь,Владимир Маркович… Именно этого и добивается Ваша подруга Монтян Таня…

 12. Ну наконец то вспомнили о голубом прокуроре Киева. Один одиношенек живёт и не тужит. Великий покрывальщик Кудрявцева. Он был первопроходцем по окружному Киева и до сих пор не люстрирован. А если закон один для всх? То почему и валендюка точно так же как и Кудрявцева? Справедливости ради, у валендюка кишка тонка или уже стертая. Великий и непоколебимый валендюк как огня бриться потерять должность, потому что нафиг никому не нужен будет. Беги олежка беги и тебе не долго осталось. Тебе мы же, твои подчинённые все вспомним и назначения за бабки, и оплаты подарков для высшего руководства гпу и твои ресторанные обеды и др. Беги олежка, наш голубой пока и.о. прокурора Киева. Мы тебя будем любить в полном объёме, как сейчас начинаем любить Женю Кудрявцева за все хорошее что он сделал. Хотя Женя хоть не голубой, в отличии от тебя Олеженок

 13. Валендюк Олег Сергійович
  Посадовці часів Януковича
  Особа, яка обіймала посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року
  Орган влади
  Прокуратура
  Тип посади
  Керівник самостійного структурного підрозділу центрального органу (апарату) Генеральної прокуратури України, його заступник
  Назва посади
  заступник начальника Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішеннь Генеральної прокуратури України
  Період
  25 березня 2008 — 22 травня 2014
  Регіон Київ

 14. Народ Украины показал что он может сменить всё,что не даёт ему нормально и свободно жить:зек межигорский,как последее дерьмо сбежало;неужели гпу-говномешалка станет каким-то барьером,да их просто сметут,подумай щокин…

 15. Бойко сколько тебе платят, чтоб ты дерьмом исходил. А ничего что все (кто может) детей посылают учиться за границу? Что ты компам пользуешься не украинским? Что наших солдат учат спецы со всего мира? Даже после революции 17 года, режим который призвал воевать со всеми капиталистами, пригласил их за золото, строить заводы, плотины. Ты, наверное, учился литературе, философии только по украинским источникам? Кодекс Наполеона, который писался на римском праве и впоследствии использовался во всём мире для построения своих правовых систем..
  Бойко ты просто продажная шлюха.

 16. Титульная нация -“североамериканские индейцы” дала аборигенам из “центральноневропеской” страны изучить..”.положення про цю інспекцію … яке….написали безпосередньо в посольстві США й передали до виконання в Адміністрацію Президента (мається на увазі президент України, а не Сполучених Штатів)….!!!!!!!!!!!!!!!!.

  Как пердеть нема еще инструкции из США?

  Ибо не способны туземцы даже “инструкцию” себе сочинить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ