Человек не терпит насилия!

Реалії кадрового призначення в УСБУ в Чернівецькій області

Кадрові призначення в УСБУ в Чернівецькій області
Нещодавно переглядав статті в мережі щодо недолугих кадрових призначень в СБУ.
Ось вам ще одна.
Події весна-осінь 2013 року та весна-осінь 2015.
Новопризначений начальник відділу «К» УСБУ в Чернівецькій області Вознюк В.О. призначає куратором міжнародного пункту пропуску «Порубне» (Глибоцький район Чернівецької області) Онуляка Віталія Георгійовича. Останній, маючи тісний зв’язок з колишнім «куратором» в Чернівецькій області «програми щодо контрабанди цигарок» міністра Захарченка та Януковича молодшого — Ворніка Аркадія та його командою, Віталій розгорнув активну діяльність по «боротьбі» з контрабандою та корупцією на митниці.
Словами Маріо Пьюзо «Мафію не можна перемогти – її можна тільки очолити»!
За три місяці «плідної роботи» по боротьбі з корупцією Онуляк В.Г. придбав в салоні автомобіль джип Тойота лендкрузер 200 білого кольору за 64 тис.дол.США
Однак, в жовтні 2013 року в рамках проведеної операції Управлінням внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби на території Чернівецької області при виїзді за межі МПП «Порубне» затримано три вантажні автобуси з товарами широкого вжитку. Вказані вантажівки проїхали митницю без будь-якого митного огляду та оформлення, як кажуть у народі «протягом». При цьому, за повідомленням румунської сторони вказані вантажівки заїхали на територію України завантажені товарами та мали товаро-супровідні документи.
Під час допитування митники повідомили, що вони діяли по вказівці та за узгодженням з куратором від СБУ Онуляком Віталієм. Також, працівниками митниці було повідомлено, що вказані операції проводилися майже щотижнево.
Справу зам’яли. Онуляка В.Г. звільнинили з посади та перевели в Донецьку область, його керівника звільнили зі служби.
P.S.або далі буде.
В червні 2015 року новим начальником УСБУ в Чернівецькій області Сторожуком Р.В. Онуляка В. призначено на посаду начальника міжрайонного відділення УСБУ в Чернівецькій області. В обслуговуванні вказаного підрозділу СБУ знаходиться більше 50 кілометрів Держкордону з Румунією.
Автомобільні салони вже завмерли в очікуванні нових придбань.
Чекаємо другого Мукачеве?

Ветеран Управління

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ