Человек не терпит насилия!

Гроші не пахнуть: Рівненський бурштин і спекуляція Майданом

Вдруге президія Рівненської обласної ради перетворюється в балаган і хамство у виконанні громадського активіста Олександра Пантюхова(http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=60451)та його людей. Під благовидним приводом зняття кандидатури з відкритого конкурсу на посаду головного лікаря перинатального центру Рівненської обласної ради регіоналки Вікторії Єнікєєвої (https://www.youtube.com/watch?v=S2ysCmJK7t0) криється не захист ідей Майдану, а корисливі заробітчанські мотиви. Однак, найперше варто зазначити, що в перинатальному існує корупція і саме це, а не партійність Єнікєєвої є приводом жменці так званих громадських активістів увірвати ласий шмат доларового пирога. Простежимо їх “трудовий” шлях.
Схема не нова і відома ще з 90-х років минулого століття. Перший етап — наїзд на прибуткове (не важливо форма власності) підприємство або його керівника у з негараздами в діяльності чи темне політичне минуле. Другий — ультиматум “жертві”: або даєш гроші і ми залишаємо в спокої або різним методами заважаємо. Від зговірливості “клієнта” залежить варіант подальших дій, які не виключають і силового сценарію. Суми відступного залежать від жирності” справи і можуть сягати десятків тисяч доларів.
Команда акторів на скандальній президії була не в повному складі — тільки декілька осіб — Олександр Пантюхов, Ніна Скиба (організація з неповним десятком активісток “Жіноча сотня”) та Іван Пантюх (причетний до http://takeinfo.net/news/view/militsiya_pidtverdju_scho_u_rivnomu_pobili_vreya_v _sotsmerejah_pishut_scho_zrobili_tse_unsovtsi). Режисером і “сірим кардиналом” вистави для депутатів і журналістів є колишня регіоналка Тетяна Стельмах, більш відома як “Таня 100 баксів” — через таксу в американській валюті за доступ до “тіла” екс-голови Рівненської облдержадміністрації та керівника рівненських регіоналів Василя Берташа. Її трудовий шлях — це робота в Партії регіонів, потім на колишнього зятя Віктора Ющенка, бізнесмена Олексія Хахльова, народного депутата Віталія Чугуннікова та голову Рівненської обласної ради Михайла Кирилова. Прославилася Тетяна Стельмах ще й тим, що її звинувачували у привласненні коштів Майдану — справа “Таня, гдє деньгі?” ( http://golosno.com.ua/tabloyid/1408452086-de-groshi-tanyu-rivnenskih-maydanivciv -zvinuvatili-u-kradizhci-groshey.html). Джерела в Рівненській обласній адміністрації говорять, що після звільнення Кириловим вона знову співпрацює тепер вже з головою Рівненської облдержадміністрації Віталієм Чугунніковим і розробляє “теми” для заробітку команди Пантюхова і виконує не зовсім чисті завдання.
Ця компанія є частиною більшої групи знаної за скандальними “темами”: РЗВА, втручанням в роботу шпанівського “Укрспирту” (http://4vlada.com/investigations/41094), спробі віджати рівненський ринок “Моріон” (http://charivne.info/rivne-news/U-Rivnomu-unsovtsi-pidminayut-pid-sebe-bazarnik iv-video-biyki), кришуванням незаконного видобутку бурштину. В останньому варіанті — якщо їм відмовляються платити або “мити” бурштин їх людям на Поліссі — роздмухують в ЗМІ скандал, що, бачте, як винищують природу незаконні старателі.
І, нарешті, жоден з цих осіб ніде не працює, але наполегливо займається “громадською роботою”, а живе, мабуть, духом святим, зате має кошти, щоб щодня заправляти авто (одне — “віджате” під час Революції і перебуває у приватній власності Пантюхова, а не в АТО, де більш потрібне). Те саме і з автом ще одного заробітчанина від “громадськості” Давида Ніколаєва, чия дружина прославилася антисемітським виступом на рівненському Віче(http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=58586). Авто відоме тисячам рівнян і бурштинового Полісся — їздить по Рівному з номерами “ПТН ПНХ”, а не в зоні АТО.
Усіх цих людей об’єднує одне — любов до грошей і заробітчанство на межі з рекетом та криміналом зі спекуляцією на святому — Майдані.
Правоохоронні органи чорні справи цих рівнян знають, але на диво обмежуються спостереженням і розробкою цієї ОЗУ.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ