Человек не терпит насилия!

СПАДЩИНА НОВОГО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА – СЕРГІЙ ЮЛДАШЕВ – ПРОКУРОР ІЗ ЗАПЛЯМОВАНОЮ РЕПУТАЦІЄЮ КОРУПЦІОНЕРА

sadovbalo

Гарна новина спіткала українців із приходом Віктора Шокіна на посаду Генерального прокурора України: одрази три адепти Яреми, відомі своєю безпринципною корупцією – Даниленко, Бачун та Герасим’юк залишили ряди Генеральної прокуратури.

Натомість не зрозуміло, чому досі займають керівні посади в органах прокуратури їх поплічники. Одним із таких «яскравих» персонажів, якого у ЗМІ охрещено як спільника Миколи Герасим’юка з «віджиму бізнеса», є людина, чий досвід і знання в сфері корупції сягає таких об’ємів, що вистачить для написання цілої монографії, а саме – прокурор міста Києва Сергій Юлдашев.

Нещодавно Сергій зробив чергову гучну заяву, що пройде люстраційну перевірку до 21 березня, натякнувши, що він її все ж пройде. Водночас, з огляду на те, що він беззаперечно під неї підпадає (http://www.ukr.net/#homeDetails/politika/35413665/) така впевненість не може не викликати подиву. В той же день, вже досить «відомий в вузьких колах» фахівець бурхливої словесної діареї, а саме прес-секретар прокуратури міста Києва така собі Альона Яхно написала черговий пост на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук про те, що Сергій вже 100 % «вирішив» це питання з керівництвом ГПУ, вона точно залишається при посаді, а закон про люстрацію взагалі недолугий (черговий плювок в обличчя Президента Порошенка, який підписав цей закон – це нормальне явище в прокурорському середовище). Потім ця фахівець «літературного жанру» мабуть схаменулася та видалила це повідомлення, почавши писати, щось про те, що «Шокін її герой», «Шокін – бінго» тощо.

Разом з тим, з огляду на те, що пан Генеральний прокурор вважає, що при проведенні люстрації серед співробітників органів прокуратури необхідно дотримуватися індивідуального підходу, враховуючи особистість людини ( і з цим безумовно слід погодитися) (http://www.segodnya.ua/politics/pnews/novyy-glava-gpu-raskritikoval-zakon-o-lyustracii-591725.html), цією публікацією хочемо звернути увагу шановного Віктора Миколайовича Шокіна, на діяльність набагато менш шановного пана Юлдашева, та на окремі риси його «особистості», які вже протягом значного часу направлені лише на його власне незаконне збагачення.

Крім цього, звертаємо увагу, що жодному громадянину України не відомо, що паном С. Юлдашевим вживались заходи щодо спростування інформації поширеної стосовно нього у ЗМІ, як це передбачає Кодекс професійної етики та поведінки працівників прокуратури, а тому ми схильні вважати, й навіть напевне знаємо, що більшість фактів написаних про нього у ЗМІ — щира правда.

Однак, давайте згадаємо, як дотримується Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури Сергій Юлдашев, і чим він відзначився та запам’ятався з часу призначення на посаду прокурора міста Києва, й не тільки.

Майже кожен співробітник Володимирського ринку Голосіївського району міста Київ може розповісти цікаву історію як директор цього ринку пані Ярошевич Л. заплатила прокурору міста Києва Юлдашеву хабар в обсязі 500,0 тис.доларів США за закриття кримінального провадження, відомості щодо якого внесені в ЄРДП Голосіївським РУ ГУ МВС України в м. Києві, а також за сприяння у її відновленні на посаді директора ринка шляхом обвинувачення нового директора у вчиненні злочинів. І це незважаючи на те, що слідчими Голосіївського РУ міліції встановлено мільйонні збитки внаслідок діяльності Ярошевич Л. та її заступника!!!!

Можна згадати, що восени 2014 року Юлдашевим С. шляхом зловживання владою під загрозою кримінального переслідування незаконно чинився тиск на громадянку Н.Виноградову, у минулому головного бухгалтера банку «Ринкові технології», якій висувались вимоги повернути, як зазначав Юлдашев, вкрадені нею грошові кошти банку.

Взагалі замашки «колектора» у Сергій Юлдашева з’явилися, ще на початку його прокурорської кар’єри. В березні 2009 року під його керівництвом (на той час прокурором Самарського району міста Дніпропетровська) в інтересах фірми «Фаріон» ним було здійснено «рекетерскій наїзд» на одне із підприємств торгово-промислової групи «Тако».

За повідомленнями у ЗМІ, нині вже заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації С.Олійника, перебуваючи на керівних посадах міста Дніпропетровська та області, Юлдашев систематично вимагав хабарі від підприємств за не порушення щодо них кримінальних справ, при цьому від одержав від підприємців хабарі у розмірі 100 тис.доларів США за закриття кримінальних справ і іншим чином здійснював тиск на бізнес у регіоні. Після переведення Юлдашева С. до прокуратури Луганської області незаконний вплив на бізнес зменшився і збільшилась кількість надходжень до державного бюджету від підприємців.

Цікаві історії, правда? Проте, не зважаючи не ці всі безчинства, як бачимо, Сергій Юлдашев виявився «в обоймі», і черговий раз став затребуваний владою — демократичною владою, яка прийшла вже після євромайдану.

Однак складно уявити як співвідносяться дії Юлдашева на посаді прокурора міста Києва з ідеалами майдану. Єдине, що спадає на думку, може у людей якесь хибне про них уявлення….

Прокуратурою міста Києва не розслідувано жодного !!! злочину щодо незаконних рішень про відчуження майна «молодою командою» Леоніда Черновецького, адже це було однією з умов призначення Юлдашева на столичну керівну посаду, оскільки його на той час «боси» — Ярема та Даниленко були як в темі, так і в долі щодо цих рішень. Зокрема, А.Даниленко в свій час незаконно приватизував декілька аварійних будівель ГУ МВС України у м. Києві, які спочатку були визнані аварійними.

Взагалі, рішення про закриття біля 80% кримінальних проваджень за ознаками злочинів у сфері господарської діяльності, злочинів проти власності та службових злочинів, досудове розслідування у яких здійснювалось слідчими органами міста Києва, приймалось за командою Юлдашева або у минулому його вже згадуваних керівників – Даниленком та Герасим’юком – особливо у випадках, де збитки заподіяно у особливо великих розмірах на мільйонні та навіть мільярдні грошові суми.

Наразі під контролем, (а точніше сказати «кришуванням») пана Юлдашева знаходяться всі так звані міліцейські «теми» — організації, які легалізують доходи, отримані злочинним шляхом, заклади незаконного грального бізнесу столиці, проституції і розпусти, кожен із яких за можливість продовжувати протиправну діяльність щомісяця сплачує Юлдашеву від 10 до 50 тисяч грн. за один заклад, а фактично по місту — мільйонні незаконні винагороди, що знов-таки легко перевірити проаналізувавши провадження по цим категоріям справ в Києві та встановивши, що процесуальне керівництво прокуратурою майже не здійснюється, тобто має місце потурання цьому та бездіяльність столичної прокуратури.

І це все так «квіточки» — ми лише трохи привідкрили двері в казковий світ діяльності та збагачення прокурора Юлдашева.

Ці шляхи незаконного збагачення подекуди призводять до цікавих неспівпадінь у деклараціях нашого героя – то дорогі авто не зрозуміло як з офіційним заробітком з’явились, то елітна нерухомість.

Чи спіткала цього корупціонера та чергового «перевертня» в погонах хоча б якась відповідальність???? Чи є взагалі хоч якась межа жадібності працівників прокуратури??? Однак питання риторичні.

Слід сказати, та в принципі загальновідомо, що Юлдашев С.О., після призначення на посаду заступника прокурора Луганської області, працював у команді сина В.Пшонки Артема, та є в списках, найдений після обшуку в його офісі, тих хто приносив дохід «друзям сім’ї», і як ми вже можемо судити чималий. Однак, ці списки (кого треба звільнити за корупцію) від О.Махніцького перейшли у спадок до вже відомого нам пана А.Даниленка, який в свою чергу за відповідну матеріальну винагороду з кадрових призначень просто робив вигляд, що такої людини як Юлдашев у цих списках немає. А на нет и суда нет, як — то кажуть.

І може Сергій й не вчиняв (як особисто говорить) безпосередніх дій направлених на узурпацію влади Януковичем, однак Генеральна прокуратура за часів Януковича, «покривала» незаконні дії Юлдашева, припиняючи або затягуючи розслідування щодо вчинених ним правопорушень, а тому виникають питання, чи дійсно цей пан прокурор такий «білий та пухнастий» як хоче здатися????

У вересні 2014 представники бізнес кіл, не витримавши цього прокурорського свавілля, звернулись до тодішнього Генерального прокурора України Віталія Яреми з проханням звільнити з займаної посади прокурора Києва Сергія Юлдашева з огляду на те, що за останні три місяці з призначенням Юлдашева істотно почастішали випадки тиску на бізнес з боку прокуратури.«Такого не було навіть при Януковичі. Таке враження, що прокуратуру Києва призначили «головною по бізнесу» «Ми просимо Віталія Ярему, який декларує прозорість і бажання реформувати прокуратуру, розібратися, чому прокурор Києва Юлдашев так поводиться. Це його особиста ініціатива чи перед ним ставлять такі завдання зверху?»

Віталій Ярема був відомим своєю бездіяльністю в таких питаннях та «покриванням своїх призначенців», і саме це стало однією з причин, чому він був вимушений піти у відставку. Водночас суспільство очікую рішучих дій щодо протидії корупції в органах прокуратури й недопущення беззаконня та кадрового потурання від нового Генерального прокурора!

Разом з тим, з огляду на те, що Сергій Юлдашев дуже оптимістично дивиться в своє прокурорське майбутнє, розповідаючи колегам про те, що його очікує кар’єрне зростання, а люстрація «пройде стороною», цілком очевидно – що дочекається якихось змін нашому суспільству так і не вдасться….

Однак, щодо ситуації в органах прокуратури та зухвалої поведінки окремих їх представників згаданих вище, окремо хочеться звернутися до Генерального прокурора України.

Ігор Кравченко, для “ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

36 ответов

 1. поинтересуйтесь сколько эта истота, Юлда, БРАЛО по всем делам, которые проходили через днепропетровский убоп…

 2. Ганьба, куди дивиться Віктор Шокін, скільки це буде продовжуватись!

 3. Ганьба! Куди дивиться Віктор Шокін, скілтки це буде продовжуватись?

 4. Уволить этого псевдо прокурора сегодня же!!! Не допустить процветания коррупции!

 5. Какое доверие может быть к органам прокуратуры, если в их рядах есть Юлдашев! Взяточнмк и безпредельщик!!!

 6. Що ж це за люстрація така, якщо такі “блюстителі закону” як Юлда можуть іі пройти??? Куди дивляться новообрані високопосадовці?

 7. Нахаба Юлда ще взяв моду піариться та вихвалятися з “чесною” метою попасти в сімейну “корпорацію” Порошенко: буду конче необхідний!Зможу мотивуватися в любому середовищі!

 8. Звільнити! Звільнити цього рекетира! Генеральний прокурор Украіни, якщо в твоіх рядах будуть такі робітники, то наша держава ніколи не стане на шлях демократіі та розквіту! Зільтити Юлдашева!

 9. А сколько ещё таких как Юлдашев занимают должностя в прокуратурах, видимо закон об очищении власти не действует в той мере, в какой необходимо для борьбы с коррупцией…

 10. обожаю наш народ)) кто мы? НАРОД. чего мы хотим — направлять дела по майдану в суд — направляю… тогда мы хотим громких дел -держите… Юлдашев в сговоре с судьей — пидозра судье… короче все это чушь. смешно читать. и удивительно, что все вылезло после статьи о Баганце…который в городской уже не работает

 11. Юлда какой-то бесстрашный, все ему не почём, генпрокурору давно от таких избавляться надо было.

 12. Я кровпвую и брехливую жыдву Днепровскую никогда не поддерживал но Юлда тупой, наглый и безграмотный это позор

 13. Ахаха конечно бесстрашный, сколько денег нагребсти, ему на всю жизнь хватит, причём безбедную,если что, он сразу чухнет из Украины и будет ларвы пожинать

 14. Просто до Юлды у генерального прокурора ещё руки не дошли! Он следующий! Сейчас не время Яныка, с этой хапугой быстро расправиться новая власть!

 15. Знаковое назначение: в главк ГПУ пришла “кадристка” Кравченко, которая в 2012 году обвинила в попытке изнасилования зятя Медведько Лупеко и нынешнего прокурора Киевщины Безкоровайного

  23 февраля 2015 года заместителем начальника организационно-методического отдела Главного управления кадрового обеспечения ГПУ назначена Ирина Кравченко. Об этом написал в своем Fb бывший глава Консультационного совета при ГПУ, журналист Владимир Бойко.

  “Ирина Николаевна ранее заведовала “кадрами” в прокуратуре города Киева и увековечила свое имя на скрижалях истории тем, что в декабре 2012 года подала в ГПУ заявление с описанием того, как ее пытались изнасиловать на рабочем месте два тогдашних заместителя прокурора Киева — Дмитрий Лупеко и Виктор Безкоровайный”, — отмечает Бойко.

  Эта история также описывалась на страницах “Прокурорской правды” в рейтинге самых пьяных прокуроров Украины. Напомним суть: зять бывшего Генпрокурора Медведько и кум сына экс-генпрокурора Артема Пшонки – Дмитрий Лупеко напару с коллегой Виктором Безкоровайным, отмечая на рабочем месте день прокуратуры и одновременно принятие Кодекса профессиональной этики и поведения работников прокуратуры Украины (как символично!) в декабре 2012 года, решили поискать на одно место приключений.

  Видимо, совершенно «случайно», проходя мимо туалета, они встретили симпатичную сотрудницу и по совместительству начальницу отдела кадров. Возбужденные алкогольным опьянением прокуроры «по-джентельменски» предложили женщине заняться сексом, на что получили отказ. Подумав, что дамочка с ними флиртует, а на деле мечтает о брутальной групповой любови, прокуроры решили применить силу и изнасиловать Кравченко. Последняя отбивалась изо всех сил, кричала, звала на помощь, звонила в милицию. В итоге, страстные любовники разбивают мобильный телефон и ноутбук начальницы отдела кадров, а самой женщине удается спастись бегством.

  Как отмечает Владимир Бойко, поданное тогда Кравченко заявление не имело никакого логического завершения, хотя проверка, для порядка, была проведена, и сделаны определенные выводы.

  В частности, по результатам расследования “с глаз подальше” был отправлен Безкоровайный — заместителем начальника управления прокуратуры Львовской области. “Сегодня Виктор Дмитриевич — прокурор Киевской области, и как врут злые языки, Безкоровайный имел убедительное алиби, поскольку в ходе проверки было установлено, что изнасиловать мадам Кравченко он если бы и смог, то исключительно с помощью корня женьшеня — ровного, высушенногои хорошо привязанного”, — стебется с прокурора Бойко.

  Журналист отмечает, что у Лупеко проверяющие ограничились исключительно предоставлением пояснений. “И это не удивительно, ведь Лупеко женат на дочери бывшего генпрокурора Александра Медведько и является другоми соратником Артема Пшонки”, — пишет Бойко.

  Судьба фигурантов секс-скандала в ГПУ сложилась по-разному: Кравченко отныне переведена в главк, Безкоровайный после смены власти в феврале 2014 года плотно уселся в кресло прокурора Киевской области, а вот Дмитрий Лупеко уже с год как уволен из органов прокуратуры.

 16. Автор молодчина, однако недоработал, за лже-прокурором юлдашевым тянется шлейф еще дальше во времени, когда он будучи курсантом, учился в академии МВД — (это знакомство с Яремой, автор прав, что корни одни — милицейские), если покопаться можно узнать много интересного, которое может прояснить сегодня очень и очень многое …., продолжение будет ?

 17. А вы еще за прокурора Голосеевского района не слышали!!!!

 18. Забыли про нотариусов рассказать. Как Юлдашев организовал проверку деятельности нотариусов и сколько стоило им эта проверка. Уже совсем не “дешевый” мальчуган. ой, в СБУ есть оперативные материалы, почему перед назначением их не рассматривают. Почему не взяли того. спросите у прокурора области

 19. Таких як він не те що люструвати потрібно, а сажати і хай сидять, баландачку хлібати!

 20. Все одно люстрація йде вибірково, чому не можна однім махом всіх позвілтняти і набрати нових людей!

 21. бред бред и еще раз бред. ни одного факта. одни сплетни. чушь чушь чушь. всех люстрировать, всех убить, всех казнить, всех уволить!!! и УРРРА — справедливость

 22. ***юга татарская, мы тебя найдем и выебем в твое очко, мразь ты безобразная!!! Лично с тебя живого сдирать шкуру буду падаль!!! Готовся Юлдашев, твой ===ец у тебя еще впереди!!! Тварь гнилая. Ты сука ответишь за все!!!

 23. Самый украиноненавистнечиский политический интернет-форум – Севастополь.инфо – отреагировал на полное закрытие границ Украины с оккупированным Российской Федерацией Крымом полным недоумением…

  Только что поставщики с Украины сообщили, что граница с Крымом закрыта, все фуры возвращаются назад! писец. Похоже, это связано с текущими переговорами по газу, суки. Закрыла Украина.

  Вырастут цены на молочное, мясо, овощи — это ближний результат. А границы закрывают перед началом войны, вообще то.

  Скорее они закроют вентиль от материковой Украины в Крым. Потом перекроют воду и свет.

  Давайте не забывать, что работы в городе нет, в основном торгаши, а они завязаны на Украину. А вообще странное действие со сторону укры.

  Мне еще интересно что спродуктами теперь будет. Откуда будут завозить, странно все это.

  Только что жена с магазина вернулась в шоке!!! Бананы — 160 руб., лимоны — 210 рублей! Цены Новуса!! Жесть какая-то!

  Ага, сегодня разговор в продуктовом магазине:
  А где эта сметана у вас была, в картонной коробочке, российская?
  -Так переправа ж не работает, российских продуктов нет, покупайте Славяночку ))

  П.С. а еще нормальные, когда посмотрели на цены у российских поставщиков на одну и ту же продукцию, пришли у тихий ужас.

  Тёща тоже самое мне сегодня сказала что у нас тут цены ппц..сама с Питера..говорит в Питере бананы рублей 40-45..лимоны по 70..спросила что у нас за Х такая?

  Непонятно что это такое… я лимоны на Хрюкина видела по 250 рублей! Да, в Москве бананы по 39 рублей я покупала 2 недели назад.

  Краснодарские коллеги тоже в шоке от наших цен! когда это воровство у народа закончится

  Специально дождались осени, когда переправа может работать с перебоями.

  Мост не скоро построят, сухопутные пути не получились…
  Свет, вода опять-таки связяны с украиной…
  Стремно… Хохлы будут использовать эту зависимость Крыма в газовых переговорах, а мы- заложники политических баталий.

  Вылетала через Одессу. Клубника 30 гривен, малина 25, яблоки величиной с голову младенца 10 гривен. Загнивают, гады.

  Сегодня от цен в Новусе слегка поседела. Хорошо хоть блондинка-не очень видно, краска для волос наверное тоже подорожала

  Я не могу понять почему украинская власть сражается не с крымской властью, а с населением Крыма.

  Все, товарищи… сегодня 27 сентября с 0:00 вступил в действие закон о СЭЗ. Включилась таможня Украины в обе стороны. На форуме дальнобойщиков писали, что пограничники прошлись и сказали всем разворачиваться и получать какую-то форму на груз в Херсоне. Большие ограничения для крымчан (как живущих, так и выехавших ранее из Крыма). Запрет банкам на фин.услуги для крымчан, включая обмен валюты, оплату пошлин и т.д. Запрет крымчанам вывозить рубли из Крыма эквивалентом более 10000грн. Остаются только наличные операции небольшого объема. Короче, теперь пока нет прописки или временной регистрации на материке, крымчане стали хуже, чем туристы из России. Даже выехать с вещами, купить новый дом будет уже нельзя.

 24. Самый украиноненавистнечиский политический интернет-форум – Севастополь.инфо – отреагировал на полное закрытие границ Украины с оккупированным Российской Федерацией Крымом полным недоумением…

  Только что поставщики с Украины сообщили, что граница с Крымом закрыта, все фуры возвращаются назад! писец. Похоже, это связано с текущими переговорами по газу, суки. Закрыла Украина.

  Вырастут цены на молочное, мясо, овощи — это ближний результат. А границы закрывают перед началом войны, вообще то.

  Скорее они закроют вентиль от материковой Украины в Крым. Потом перекроют воду и свет.

  Давайте не забывать, что работы в городе нет, в основном торгаши, а они завязаны на Украину. А вообще странное действие со сторону укры.

  Мне еще интересно что спродуктами теперь будет. Откуда будут завозить, странно все это.

  Только что жена с магазина вернулась в шоке!!! Бананы — 160 руб., лимоны — 210 рублей! Цены Новуса!! Жесть какая-то!

  Ага, сегодня разговор в продуктовом магазине:
  А где эта сметана у вас была, в картонной коробочке, российская?
  -Так переправа ж не работает, российских продуктов нет, покупайте Славяночку ))

  П.С. а еще нормальные, когда посмотрели на цены у российских поставщиков на одну и ту же продукцию, пришли у тихий ужас.

  Тёща тоже самое мне сегодня сказала что у нас тут цены ппц..сама с Питера..говорит в Питере бананы рублей 40-45..лимоны по 70..спросила что у нас за Х такая?

  Непонятно что это такое… я лимоны на Хрюкина видела по 250 рублей! Да, в Москве бананы по 39 рублей я покупала 2 недели назад.

  Краснодарские коллеги тоже в шоке от наших цен! когда это воровство у народа закончится

  Специально дождались осени, когда переправа может работать с перебоями.

  Мост не скоро построят, сухопутные пути не получились…
  Свет, вода опять-таки связяны с украиной…
  Стремно… Хохлы будут использовать эту зависимость Крыма в газовых переговорах, а мы- заложники политических баталий.

  Вылетала через Одессу. Клубника 30 гривен, малина 25, яблоки величиной с голову младенца 10 гривен. Загнивают, гады.

  Сегодня от цен в Новусе слегка поседела. Хорошо хоть блондинка-не очень видно, краска для волос наверное тоже подорожала

  Я не могу понять почему украинская власть сражается не с крымской властью, а с населением Крыма.

  Все, товарищи… сегодня 27 сентября с 0:00 вступил в действие закон о СЭЗ. Включилась таможня Украины в обе стороны. На форуме дальнобойщиков писали, что пограничники прошлись и сказали всем разворачиваться и получать какую-то форму на груз в Херсоне. Большие ограничения для крымчан (как живущих, так и выехавших ранее из Крыма). Запрет банкам на фин.услуги для крымчан, включая обмен валюты, оплату пошлин и т.д. Запрет крымчанам вывозить рубли из Крыма эквивалентом более 10000грн. Остаются только наличные операции небольшого объема. Короче, теперь пока нет прописки или временной регистрации на материке, крымчане стали хуже, чем туристы из России. Даже выехать с вещами, купить новый дом будет уже нельзя.

 25. А чё хотели. Система больших неоправданных налогов порождает автоматическую неуплату и уход бизнеса в тень. Бизнес мутит т.к.если платить по полной, то обанкротятся. И ВОТ В ЭТОЙ МУТНОЙ системе и наживаются ‘слуги народа’. …………………….Выход один — ввести понятные и очень низкие налоги, как в оффшорах. Тогда все будут их платить! И проки, сбу и налоговики вынуждены будут отпасть от мутной кормушки т.к. мутить уже никто не будет. Сделайть так, чтобы было выгодно платить налоги — это должны быть очень низкие налоги!

 26. А как же Юлдашевская шлюха-Бровко? Он еще не до конца отсосал у него разве? Или вафлист Гагач…этот гомик тупой наверное уже научился подставлять очко под татарский +++?

 27. Не рождаются достойные кадры прокуратуры,где будем брать людей впрокуратуру???23 года украина строит демократичесое государсво а достойных прокуроров нет!Точнее страна зимбабве вевропейском пространстве.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ