Человек не терпит насилия!

Крах УДАРу з Вороною невідворотній

Колись партія майбутнього президента шаленими темпами набирала оберти, але в такого стрімкого розвитку були і негативні моменти. До лав перспективної партії, досить масово, почали вступати пристосуванці та не зовсім порядні кандидати. Таким чином, до лав полтавського УДАРу потрапив і Петро Ворона. На хвилі популярності Кличка, Вороні вдалося пролізти до Полтавської обласної ради. На виборах до ВР в 2012 році Кличку та однопартійцям стало зрозуміло, що П.Ворона — це не той голова партійної організації Полтавської області. По-перше, під час проведення передвиборчої кампанії Петро, як голова УДАРу Полтавської області, був спійманий на махінаціях з партійними грошима та майже був розгромлений на своєму рідному окрузі самовисуванцем Пилипенком. Родом з Оржицького району Полтавської області, П. Ворона просто повинен був перемагати. Не допомогло Вороні фінансування і, навіть, шалений рейтинг Кличка на той час та об’єднання всіх опозиційних сил.
Проте ганебний програш на виборах не вплинув на просування цього горе-політика. Після буремних подій в середмісті Києва та падіння режиму Януковича почалися добрі часи для Ворони. Користаючись слабкістю влади та опонентів, вступивши в зговір зі своїми колишніми колегами РЕГІОНАМИ, П.Ворона прорвався на посаду голови Полтавської обласної ради. І тут у Ворони поперло, а у всієї Полтавщини пішло все на перекіс, хоч вовком вий. Слабкий морально, але мстивий за натурою, Ворона швидко розпочав чинити розправи на теренах Полтавщини, прикриваючи свої дії цікавим словом «люстрація». Але достеменно нікому не відомо, навіть і самому Вороні, на яких принципах та за якими критеріями проводити ту ЛЮСТРАЦІЮ. Петро, не заморочуючись, вирішив, що то є шанс звести рахунки зі своїми опонентами та розставити на ключові пости своїх людей, при цьому добре заробивши. І тут, на прикладі Оржицького округу, трішки інформації для громади Полтавської області.
Колишній начальник Оржицької міліції Віктор Панченко, а нині довірена особа Ворони на теренах Оржицького, Лубенського, Гребінківського районів та вірний однопартієць розпочав свій спільний з Петром бізнес. Віктор відшукує бажаючих на різні посади в державних органах і, звісно ж не безкоштовно, проштовхує їх через Ворону на посади. А потім, як в кіно або як в інтерв’ю Ворони, мол, «з громадою погоджено» або «громада вимагає», але постає питання: що ж то за громада така?
Таким чином, Панченко зараз намагається проштовхнути на посаду Кременчуцького МУ УМВС в Полтавській області знаного хабарника та бандюгана Мрачка Ігоря Миколайовича. З достовірних джерел, Мрачко І.М. заслужив таку довіру тим, що передав Віктору невеличку суму в розмірі 20 тисяч доларів США на розбудову партії. Ця допомога осліпила Ворону і він забув, що Ігор Мрачко був з тріском вигнаний генералом Рудяком з посади начальника Лубенської міліції за суцільне кришування, ігрового бізнесу, наркотиків, бандитських груп, рейдерських захоплень, самозахватів землі. до речі, на даний час відносно нього ведеться кримінальне розслідування стосовно одного з фактів. Попри шалений тиск Ворони на начальника УМВС України в Полтавській області Корсуна І.Г., він все ж таки уникає призначення цього «професіонала», призначення якого так вимагає «громада».
За квотою Ворони та під його безпосереднім тиском на керівництво Полтавської міліції було протягнуто на посаду ще одного напівміліцоненїра-напівбандита, родом з Оржицького району, Бендрика Геннадія. Цього протеже Ворона протягнув на начальника Полтавського УБОЗ, щоб контролювати справи в області. Стосовно Бендрика, серед працівників міліції ходить інформація, що він має у особистому підпорядкуванні групи, які займаються квартирними крадіжками та був спійманий на крадіжках зброї під час проведених обшуків.
Також за сприяння Віктора Панченка було повернуто на посаду начальника Чорнухинського РВ, бездаря та лацька, Козленка. Зараз розпочалася ціла епопея, пов’язана з переміщенням Замахіна Андрія на посаду начальника штабної роботи обласної міліції, якому довелося йти з посади начальника Чорнухинської міліції. За цим шановним паном є один дуже великий гріх. За часів Мрачка Ігоря, Андрій, нехтуючи наказами та законами, послав свого співробітника без екіпіровки, одного конвоювати психічнохворого. В результаті такої місії міліціонера було смертельно поранено в серце психічнохворим. Але тоді цю трагедію було «замилено» режимом і вона не набула великого розголосу. З цього приводу можу сказати лиш одне. Такі дії не мають строків давності! Виникає питання, як він буде здійснювати контроль за підлеглими, коли сам допускає такі дії.
Але то для Ворони не головне! Найголовніше для Петра — то гроші, бо він чітко розуміє, що його час зараз тут і ненадовго, і тому потрібно рвати копійку, поки є можливість.

PS. Навіщо нам така Люстрація і підтримка тієї громади в особі Панченка і Ворони та мертвих Американських президентів?!
Не за те боролись, вмирали хлопці з Небесної сотні, щоб до влади прийшли такі аморальні та жадібні політики!

«Олексій Розумовський для ОРД»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

42 ответа

 1. Петрович — нормальный чел.. я лично его знаю и работал с ним я думаю многие меня поддержат…….А за Мороза — кто он такой знают ВСЕ, кто работал в Лубенском ГРО до 2010 года….Также знают как он хотел стать начальником розыска когда уже работал в “шестерке”…..Кому отнес “бабло” в сумме 5 тыс грн. за должность, но его попросту развели, как лоха последнего, как “сливал” милиционеров, хотя сам небезгрешен…..( кафе НЛО+….кто знает — те поймут о чем идет речь!!!!…)…если начать рассписывать все — целая поэма выйдет.))))))

 2. забухает с корячком в соляной комнате с горя))))) а снимут его и саливона 100% а новый начальник милиции гнать этого пидара будет с отдела чтобы он падло там нелазил и сплетни не собирал

 3. очень интересно шо будет делать мороз когда власенка снимут с должности нач райотдела.а заодно и саливона.

 4. ПР- и за одно роскажеш кто кого обокрал. ты главное хоть назовись кто ти есть. и стоит ли вообще на тебя мразь обращать внимание.

 5. ПР — провокатор хуев — назовись кто ти именно.или давай встретимся и ты роскажеш мне кто и с кем цылуется. мой тел.099 291 42 83.

 6. кто на Паню там гонит? он с сержанта до подпола дослужился, сам от ППС до начальника милиции дошел,а ты пишешь черте что,у него небыло ни мамочки ни папочки крутых и лапы волосатой в отличии от некоторых Петрович необращай внимания на ущербных

 7. я Панченко, готов тебе ублюдку в глаза ответить на все твои вопросы!звони 0992908597 мне не стыдно ходить по родным Лубнам и смотреть людям в глаза,не стыдно в Оржицу приезжать и я в отличии от тебя урода не прячусь, а пишу свой номер телефона и готов ответить на все факты о которых ты здесь пишешь!любого мента который прослужил 20 лет можна обвинять во всех “грехах”! только мне не твое мнение, упырь, Неважно,а важно мнение простых нормальных людей!тот кто знает меня не напишут этот бред!больше коментировать не буду, что бы не написал в ответ!

 8. Да знаем мы этих ментов. Думаю все одинакови что этот Мороз что Панченко Мрачко Копорх и Ворона вместе с ними. Нормальный политик в мусорское общество лесть не будент. Значит и ворона сначала стучал им а теперь и двигает на должностя. У нас не политика а сплошное гавно.

 9. А Паньченка это не тот мусор который в Оржице грабил людей. Он там с Лубенскими дагистанцами пол района обокрал. Это случайно не тот который в отделе по наркоте работал и продавал наркоту не выходя из кабинета? Это случайно не тот товарищь который крышует весь чорный и серый бизнес в Лубнах под предлогом мол партии УДАР помогите? Это случайно не тот который с смотрящим в засос целуеться? Это случайно не тот который местный решака за всех бандюков с ментами трёт? Это случйно не тот который на деньги с бандосами людей разводит? Да это достойный дружок для Вороны! Он так точно поможет! Вот такие решаки и нужны этой власти. Лутше б были ПР чем эти уроды. Они хоть и наглые но хоть интелигентные и умные. А это быдло крепостное.

 10. Дорогие товарищи!!!смотрите кто рвется в обласное ГАИ-ЭТО КОПОРХ ОЛЕГ как вам? прошу коменты! а руководству ГАИ Штепе прошу подумать 100 раз,что бы потом и тебя и Копорха не выносили как во Львове!!!

 11. кстати .о богдане корсуне -ето бывший друг и сослуживец мороза. сечас дядя корсуна назначен начальником увд Полтавской обл.

 12. Я думаю що у автора неспадаючий хронічний понос… бо стиль написання статті схожий на блогерів з туалету… ну, щоб час не гаяти 😉 Вася дійсно відчувається в кожному рядочку… Ворона — мужик, і добився у своєму житті не тільки завдяки своїй кмітливості та розуму а й завдяки своїм друзям (одним з яких є Панченко) а отже не даром землютопче, раз має сотні товаришів…

 13. мороз скоїв тяжкий злочин!!! він не мент а мусорило,яке крім підкинути наркоту ні на що нездатен, поцікавтися у тих с ким він служив. ТУПА БЕЗДАРЬ якого Мрачко вигнав ,але завдяки мамочкі яка на молокозаводі працює вони “порешали” в УБОЗ перевели синка,ганьба тим хто його туди взяв,так воно і там начудило з ще одним мудаком корсуном,але розплата настала швидко!думали що бога за бороду поймали,Макар молодець підказав кому треба про цих додіків.

 14. коряк в.в. роскажи лучше про свой крах.как тебя послал подальше кармазин на куда ты очень хотел пристроится к нему помошником.

 15. вася ,все лубны и так знают твои способности писателя.но ты лучше пойдись по городу и узнаеш шо о тебе думают люди.не забудь и на авто ринок зайти .

 16. вася ты шызик.ты лучше бы написал про дом культуры ,который ты продавал сразу троим желающим.за проданый водоканал,или лучше бы написал как пацана пристрелил,или как сам на себя покушение организовывал и даже готов был пожертвовать работником милиции которого чуть не задела пуля. вася ты отправь свою собаку по городу пускай ещё какую то дезинформацию тебе притащит. или как обычно в райотдел к его другу с 6 отдела вадику.по поводу мрачка -ето за последние десять лет единственный нач райотдела который посылал коряка на хуй,а васю ето очень бесило.а нынешний нач рай отдела власенко боится коряка бо тому похуй на кого гавкать лиш бы себе в пользу.

 17. нет. мороз олександр ето тот работник милиции которого вігнали как позорного пса, а потом опер 6 отдела которий получил срок.теперь вася пообещал востановить его а мороз повёлся .и служит верным псом.

 18. хто кого полив брудом? крім тебе мороз і твого шефа дебільного васька! ви два дегенерати придумали статейку яка нестоїть ні копійки і чекаєте на нормальні коментарі? вибачте які писаки така і стаття- відповідні і коментарі)))) інших небуде

 19. бачу тут клуб маразматиків зібрався. Всі один одного в ж цілують. Потрібно банити таких дописувачів. Нічого конкретного. Здається атор правду написав.

 20. Дивлюсь що тут засів якийсь дибіл який всіх гівном поливає та щей так круто про гівно в підпоротнях розказує. Мабуть звідти пише- добре знає.

 21. Дивлюсь що тут якогось коряка неадекватом називають а самі з явними відхиленнями. Бридко читати.

 22. ви уроди обіжені на життя і людей,неудачники хватить писати брехню то “Лубенська піна” то “заколот в Лубнах” тепер це гівно написали! не буде по вашому НЕ БУДе васько мером,а ти задрочем його мороз так і буш твій номер 6 не на того ти ставку зробив.так і будете з підворотні СМЕРДІТЬ гівнюки нікому непотрібні

 23. що ти про мене бачив в Одесі? рейдер у нас Дорош самий крутий і кучерявий,а в Лубни мене привів генерал Вершняк,а не ваш єбнутий на всю голову васько,в жопу цього вбивцю Дихановського поцілуйте і оближіть,а ще запитайте де він зарив Кадученка Женю чоловіка його коханки,Вася ублюдок був є і буде і ніяка це не образа — на БОЛЬНИХ НЕ ОБРАЖАЮТЬСЯ!

 24. Звичайно стаття не може залишити байдужим. Звичайні факти які потребують перевірки. В коментах бачу багато різних образ в бік Корячка але вважаю то неправильним. Ці коменти формують думку про те що автор зачепив дійсно проблематику і це викликало злобу і образу осіб про яких йдеться в статті. Моя вам порада досить бризкати слюнею бо ви починаєте бути схожі на тих кого намагаєтесь образити. Головне факти а не образи) А інформація в статті може і не підтвердитися кожен зробить висновки самостійно.
  А в загалі диму без вогню не буває.

 25. Дуже цікаві коменти здається клуб почитателів Ворони зібрався) Так ніби один і той самий чоловік пише. А стосовно Коряка кому як. Кому хворий бо нічого сказати крім прямої образи а кому і спаситель від дурнів які вважають себе політиками. 73 депутати за Ворону цікаво а деж вони взялися? То може автор правий що регіонали свого замаскованого просовують?
  А стосовно Мрачка то тут питання хто кого на місце ставив? По інтернету тільки негатив за того Мрачка. І в Одесі вже на рейдерстві прославився то може і там Коряк винен чи то вибачте то він так того клятущого Коряка і там на місце ставить. А стосовно оцінки то ваша правда народ все розтавить по місцях.

 26. Ворона може і не святий,але я так думаю,що аби вся та Коряківська брехня яку він писав і на виборах в 2012 році і потім всяку дурню * то 3 міліони вкрав Ворона то Клічко з партії Ворону вигнав* та ще всяку дурню то мабуть на протязі цих років Ворону всежтаки зняли б з посади голови облорганізаціі УДАР??? як думаєте??? а ПР посприяла щоб щей справу крим відкрили би??? так?? а так все навпаки щей головою обласної ради обрали 73 депутати.щось тут не так мабудь, якась особиста неприязнь у деяких політиканів які мозгами тронулись від злості,що не вони в кріслі голови облради і голови обласної партійної організаціі,от і казяться в соляній кімнаті))) так ВАСИЛЬ???

 27. напиши які посади продав Ворона,ми перевіримо,тільки так, щоб без брехні.а то бачу з коментарів ти багато неправди написав

 28. а Козленко замом нач.міліції в Глобино працює)))Замахін в Чорнухах!!! ВАСЯ ти з МОРОЗОМ зовсім єбнулися Хуйню таку писать цеж і менти читають,а тут піздешь))))

 29. Написав псих Корячок. Вітя не ображайся на хворих. Лубни йому давно дали оцінку — полудурок.

 30. а Васько Корчок програв у Лубнах навіть Вороні. Вася лікуйся!. Ти давно політичний труп — умієш дише смердіти. А Мрачка ти боїшся. Не забувся як він тебе ставив на місце…

 31. 0992908597 я Панченко, звони мені той хто написав цю брехню і поговоримо! коментувати брехню не буду час все розставить по місцях і кожному дасть оцінку

 32. як ти задрав мене ублюдок Коряк соїми статейками))))) не йду я в Кремечук спи спокійно старий маразматік)))

 33. Автор правий пр який закон та порядо можна говорити клои прийшли до влади хапуги які рвуть з усього гроші? Такий ворона на Україні не один! Ганьба хапугам і зрадникам! Ганьба Ганьба Ганьба!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ