Человек не терпит насилия!

Автономна Республіка «Люкс»

ahmettttkkka odt m85db132

Як корінний донеччанин – і, думаю, зі мною погодиться переважна більшість мешканців шахтарської столиці – можу стверджувати: для того, щоби, нарешті, припинити сепаратистський шабаш у Донецьку треба відправити за ґрати лише одну людину. Ця людина вже багато років хазяйнує на Донеччині, їй підпорядковані голова обласної ради Шишацький та міський голова Донецька Лук’янченко, вона керує новопризначеним начальником обласного управління МВС Пожидаєвим. А безпосередні організатори шабашу – тобто народний депутат України Микола Левченко та секретар Донецької міськради Сергій Богачов – без дозволу цієї людини, як кажуть, навіть у туалет не ходять.

Те безумство, що зараз А коїть у Донецьку за допомогою завезених з Росії «туристів Путіна» й місцевого криміналітету, організоване злочинне угруповання «Люкс» (якщо хто не в курсі – свою назву це ОЗУ отримало по найменуванню нинішньої резиденції А в Ботанічному саду Донецька) вперше влаштувало 31 жовтня 2003 року. Того дня в Донецьку – заручившись обіцянкою А не заважати – мав відбутись партійний з’їзд «Нашої України». Але А, як відомо, хазяїн свого слова: захотів – дав, захотів – узяв. Саме тоді поплічники А – перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Василь Джарти та голова обласної ради Борис Колесніков – вперше зігнали під будинок обласної державної адміністрації бюджетників з російськими прапорами та вивели на вулиці міста гопників з каменюками.

 ahmettttkkka odt 6ecb5520

Цій фотографії 11 років. 31 жовтня 2003 року організоване злочинну угруповання «Люкс» уперше зігнало людей з російськими прапорами на площу перед Донецькою облдержадміністрацією

Слово «тітушки», яким нині позначають дрібний криміналітет, що використовується для нападів на журналістів і громадських активістів під час масових заходів, увійшло в обіг недавно – у травні 2013-го. Але саме це явище започаткував аж ніяк не мешканець Білой Церкви Вадим Тітушко на прізвисько «Румун». Авторство також належить «люксівцям», які 31 жовтня 2003 року вперше вивели на вулиці Донецька гопників і вихованців боксерського клубу ім. Єлісєєва з арматурою та каменюками.

Сплине рік, і «орли Ріната» будуть молотками бити учасників «помаранчевого» мітингу біля пам’ятника Шевченку в Донецьку та заснують «Антимайдан» у Маріїнському парку…

Донецький паханат

Для мене найбагатша людина України назавжди буде не «Р Л» і не «Уважаємий», як нині модно його називати, а просто «Р». І не тому, що я старший від А. А тому, що пам’ятаю Р рудим відморозком, який приїздив на «стрілки» з ланцюгом у руці, наводячи жах на численних свідків його подвигів.

Власне, і Ахатя Брагіна, засновника організованого злочинного угруповання «Люкс», відомого під кримінальним прізвиськом «Алік Грек», 15 жовтня 1995 року замочили не в останню чергу через жорстокість Р – найближчого соратника скаженого Грека. Чимало замахів було й на самого А (особливо пам’ятна стрілянина по його автомобілю з гранатомета), однак йому вдалось не тільки вижити в буремні 90-ті, але й перетворити Донецьку область на кримінальний анклав, який впродовж шести років – з 1999 по 2005 – взагалі перебував у складі України суто номінально.

Власні суди, власна міліція, власна прокуратура, власна держподаткова адміністрація – ось що отримало угруповання «Люкс» на теренах Донецької області завдяки підтримці на президентських виборах 1999 року кандидатури Леоніда Кучми.

Для Кучми, який балотувався на свій другий президентський термін, результати голосування на Донеччині мали вирішальне значення, оскільки його політтехнологи вирішили скопіювати успішну виборчу кампанію російського президента Єльцина. Маючи лише 6% електоральної підтримки, Єльцин тоді переміг завдяки тому, що вийшов у другий тур голосування разом з комуністом Зюгановим. Після чого вся ліберальна Росія проголосувала проти «меншого зла».

Під аналогічну технологію в Україні був терміново сформований Конституційний Суд, який реанімував Комуністичну партію (щоправда, без повернення їй майна, конфіскованого в 1991 році постановою Президії Верховної Ради). А колосальні грошові вливання, державна підтримка, пресинг реальних опонентів Кучми й примітивні фальсифікації в ході виборів гарантовано забезпечували керівникові Компартії Петру Симоненкові вихід разом з Кучмою в другий тур виборів.

За таких умов можна було не сумніватись, що Західна Україна проголосує хоч за Кучму, хоч за чорта лисого, але тільки не за Симоненка, який на гроші олігархів проголосив себе «продовжувачем великої справи Леніна». Одначе Донецька область була традиційно «червоною», де комуністична риторика знаходила відгук серед чималого прошарку люмпенізованого пролетаріату. Тож мавпування російського досвіду могло призвести до блискучої поразки Кучми голосами тутешніх виборців.

І тоді Кучма домовився з донецьким бандформуванням про те, що «Люкс» усіма доступними способами забезпечить необхідні результати голосування, а Кучма віддасть Донецьку область на поталу А та Януковичу, перетворивши її, по суті, на автономну республіку. «Люкс» впорався з завданням, а до берега Азовського моря хвилі ще довго прибивали мішки з бюлетенями – такими дурницями, як підрахунок голосів на Донеччині з тих пір більше не переймались.

Форму державного управління, запроваджену Януковичем і А у Донецьку, гострі на слово журналісти охрестили «донецьким паханатом». Це квазі-державне утворення, що проіснувало впродовж 6 років, не тільки мало власну армію (боєвики «Люксу») чи поліцію (у формі української міліції), але й власну ідеологію. За останню відповідали дві особи: це офіційний ідеолог Борис Колесников (голова Донецької обласної ради, згодом – народний депутат України, міністр інфраструктури й знову народний депутат України) та головний піарник Микола Левченко (секретар Донецької міської ради, нині – народний депутат України). Офіційну позицію угруповання в засобах масової інформації представляла народний депутат України Олена Бондаренко.

Коли кажуть, що організована злочинність не знає кордонів і є безнаціональною, це велика помилка. Угруповання «Люкс» завжди сповідувало й пропагувало ідеологію, в основі якої лежить патологічна ненависть до всього українського. Розроблена під керівництвом Колесникова «теорія» про особливий донбаський народ, який завжди протистояв хохлам за допомогою одномовних братів з Росії, мала ідеологічно закріпити окремішність донецького паханату та право угруповання «Люкс» встановлювати в Донецькій області свої власні закони.

Також помиляються ті, хто вважає, що А та його зграя є завзятими противниками Росії та протистоять експансії російського капіталу, позаяк розуміють, що безкарно набивати кишені вони можуть лише на теренах України. Насправді російський капітал давно вже панує в Донецькій області – урешті-решт, корпорація ІСД, очільник і співвласник якої Сергій Тарута нині очолює обласну державну адміністрацію, на половину належить державному «Внешэкономбанку», головою наглядової ради якого є прем’єр-міністр Російської Федерації.

Насправді на А в демократичній Україні чекає безрадісне майбутнє, що показали події 2005 – 2006 років, коли після перемоги «помаранчевої революції» з закинутих шахт підняли понад 50 трупів, жертв ОЗУ «Люкс». До речі, тоді в числі перших за ґрати мав потрапити не тільки бойовик «Люксу» Гіві Немсадзе, але й нинішній начальник ГУМВС України в Донецькій області Костянтин Пожидаєв. Але любов, яка раптом виникла між тодішнім президентом Ющенком і прем’єр-міністром Януковичем звела нанівець всі плани по розкриттю злочинів «Люксу».

Ба більш того: для А зараз є життєвоважливими, як мінімум, добрі стосунки з Росією. По-перше, його угруповання має чималі активи на території Російської Федерації – достатньо лише згадати кондитерські підприємства, що належать Борису Колесникову і які, на відміну від аналогічних підприємств Петра Порошенка, аж ніяк не потерпають від антиукраїнської політики Путіна.

По-друге, через анексію Криму Керченська протока наразі перебуває (і ще невідомо, скільки перебуватиме) під російським контролем. А, між тим, А належить Маріупольське пароплавство та порт на Азовському морі, через яке вивозиться за кордон левова частка продукції його металургійних комбінатів. Чи варто говорити, наскільки бізнес А залежить від прихильності російського керівництва?

По-третє, А має в Криму колосальні активи, нерухомість, компанію з перевалки морських вантажів у Севастополі, якій виділена земля для будівництва терміналу. Якщо найбагатша людина Україна відмовиться активно підтримувати сепаратистів, все це буде елементарно конфісковано «в доход кримського народу».

В обіймах Росії

Вже тиждень, як у Донецьку мусора (називати тамтешніх «правоохоронців» міліцією язик не повертається) знову катують людей за синьо-жовтні прапорці, знову переслідують активістів Майдану, знову передають «тітушкам» для розправи адреси тих, хто має нахабство мітингувати за державний суверенітет.

Нині вся імперія «Люкс» працює на влаштування в Донецьку сепаратистських заколотів. Безпосередньо організацією погромів займаються Микола Левченко та Сергій Богачов – колишній на нинішній секретарі Донецької міськради. Саме вони керують завезенням автобусами «туристів Путіна» через Луганську область, розселяють їх у готелях та гуртожитках, виплачують «добові», пишуть сценарії погромів, планують вбивства.

ahmettttkkka odt m6fe7d774 

Микола Левченко та Сергій Богачов

Влучну характеристику цим двом персонажам з числа найближчого оточення А дав відомий донецький блогер pauluskp: «Эти гниды в новую реальность вписываться не хотят, поэтому из воров и коррупционеров превращаются в изменников и сепаратистов — чтобы и дальше оставаться ворами и коррупционерами. Путин им гарантирует».

До речі, Богачев інколи попереджає знайомих правозахисників та активістів донецького майдану, щоби в той чи інший день вони не брали участь у масових заходах. Так і каже – заплановано труп, тож краще сьогодні на мітинг не ходити. Це не жарт і не перебільшення – недавно Богачев врятував від неминучої смерті кількох моїх друзів, завчасно попередивши їх про те, що учасників проукраїнського мітингу будуть забивати арматурою. Довідавшись про таке, активісти вирішили взагалі на мітинг не йти. Але бійку було заплановано та оплачено, тож привезені Богачовим «тітушки» урешті-решт натовкли пики один одному.

 ahmettttkkka odt 3a9f69af

Керівник піар-компанії Левченко отримав посаду секретаря Донецької міської ради за організацію в 2003 році проросійських мітингів під феєричним гаслом «Русофобство – это черная зависть к Великим москалям!»

Втім, якою не є важливою для А діяльність Богачова й Левченка, без підтримки міліції погроми в Донецьку влаштувати неможливо. Хоча б тому, що «туристів» з Росії багато не завезеш. Тож по міліцейських картотеках підлеглі Пожидаєва (новопризначений начальник ГУМВС України в Донецькій області – колишній керівник служби безпеки належної А «Донецкой топливно-энергетической компании») набирають «тітушек» з числа раніше судимих мешканців області. Окрім того, у мусорів є ще чимало роботи: по-перше, вони супроводжують на місце мітингів легкові автомобілі без номерів, що привозять для «тітушек» арматуру, біти, піротехніку. По-друге, захищають щитами сепаратистів під час погромів, як це було 16 березня в ході штурму «тітушками» обласної прокуратури, щоби ніхто не кинув у гопників каміння. І, саме приємне, донецькі мусора разом з «тітушками» катують активістів Майдану прямо в Донецькому міському управлінні міліції.

Наприклад, зараз у вкрай важкому стані у відділенні нейрохірургії перебуває 30-ти річний донеччанин Євген Демченко, за професією – будівельник. 13 березня він брав участь мітингу на підтримку державного суверенітету України. Вже по завершенні мітингу на активістів напали бандити, привезені Богачовим і Левченком під охороною мусорів. Озвірілі гопники, набрані за розпорядженням Пожидаєва з числа місцевого криміналітету, а також завезені з Ростовської області, вбили одну людину й покалічили кілька десятків. Ось, як це відбувалось.

https://www.youtube.com/watch?v=_fa_765bdWU

Євгенові бандити розбили голову, після чого його підібрали мусора, кинули в машину та привезли в Донецьке міське управління міліції. Тут, прямо в черговій частині, двоє мусорів разом з якимсь «тітушкою» в масці катували хлопця за те, що він «бандера», ледь не забивши його до смерті. Після того, як мусора проломили Демченку голову, вони викинули його з міліції помирати. Чудом хлопця вдалось врятувати.

Це було в ніч з 13 на 14 березня 2014 року. Лише 17 березня Євген, в якого пошкоджено центр мовлення в головному мозку, зміг розповісти лікарям, що з ним робили в міліції.

Втім, мусора катують не всіх. Наприклад, Сергія Голубчикова, який надавав на донецькому майдані медичну допомогу як волонтер і якого в ніч на 14 березня також побили «тітушки», «правоохоронці» пожаліли. Калічити не стали. Натомість відібрали в нього мобільний телефон, переписали контакти всіх його знайомих і пообіцяли, що тепер всім цим «бандерам» гаплик.

Від погромів до погромів

Чого, власне, домагається А, заливаючи кров’ю тротуари в своєму рідному місті та влаштовуючи погроми адміністративних будівель? – Він хоче в Росію разом з Донбасом? – Ні, звісно. Йому потрібні гарантії власної безпеки, а найкращою гарантією для нього є федералізація України. Тоді Донецька область знову перетвориться на паханат, обласна рада називатиметься «законодательное собрание» (звісно, російською мовою, бо ненависну Ахметову українську тут заборонять) й буде ухвалювати закони, підготовлені менеджерами «Уважаємого». Прокурори, судді, міліціонери та всілякі відповідальні чиновники призначатимуться за парканом Донецького ботанічного саду. Ну, а Києву – так вже й бути – Рінат Леонідович залишить право приймати вірчі грамоти від послів іноземних держав.

Загнаний у глухий кут, А буде зараз битись за федералізацію до останнього патрону. Тим більше – після арешт у Відні Дмитра Фірташа, внаслідок чого стало зрозумілими, що в Європі від правосуддя не заховаєшся. Федералізація України для Ахметова – завдання максимум. Завдання мінімум – поставити на чолі обласної прокуратури та облуправління СБУ своїх людей (міліцію Ахметов вже прикупив, суди й так давно належать «Люксу»). Саме тому 16 березня, отримавши дозвіл адміністративного суду Донецької області на проведення сепаратистських мітингів, мусора повели гопників спочатку штурмувати прокуратуру, потім – СБУ, а потім – офіс давніх ворогів А, корпорації ІСД.

До міліції, завдяки Авакову, у сепаратистів претензій не має, але їм, виявляється, заважає присланий з Києва без погодження з Ахметовим прокурор Франтовський та поставлений на управління СБУ колишній керівник служби безпеки ІСД Іванов. А ще Ахметову не подобається мер Маріуполя Юрій Хатлубей, який відмовився в лютому їхати на збіговисько сепаратистів у Харків. Тож найближчим часом слід очікувати на погроми в Маріуполі. Якщо, звісно, в Києві, нарешті, не зрозуміють, що з сепаратизмом в Україні можна покінчити за допомогою лише однієї ракети класу «земля-земля» — за умови, якщо вона поцілить на територію Донецького ботанічного саду.

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»

В тему:

Миллиардер Ринат Ахметов, на предприятиях которого работает более 300 тысяч человек, фактически срывает мобилизацию в украинские вооруженные силы. Об этом сообщает в Facebook Валерий Тудвасев из Павлограда.

“Сегодня я узнал, что у Ахметова своеобразное видение помощи украинской армии в условиях оккупации. Сегодня работникам шахты им. Героев Космоса компании ДТЭК Павлоградуголь было заявлено, что если их по повестке мобилизуют в армию, то рабочее место за ними будет сохраняться только 21 день, после чего их уволят. Также добавили, что они смогут претендовать на свое рабочее место только если оно нет будет занято.

Даже не знаю как это назвать, сознательный срыв мобилизации армии, саботаж, добавьте сами…”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

38 ответов

 1. Как то вспоминаю рейтинг лучших плательщиков налогов в Украине за 2012-13 года ранее не помню, так вот наиболее прозрачными и добросовестными плательщиками налогов признаны СКМ, ДТЭК, Метинвест, Филип Морис, Нафтогаз, Ферэкспо и.т.д. и о боже где же в этом списке Приватбанк (активы 290 млрд.грн. самые большие в Украине), где ГОКи Приватовские, где монополия Укрнафта, Кременчугский НПЗ, Одесская нефтеперевалка, монополия феросплавные заводики и.т.п. Что то темнишь ты …

 2. шишацкий — шестерка ахметовская ! шишацкий с ахметовым разграбили всю область ! все написано правильно, ахметова посадить и жизнь в стране будет совсем другая ! шишацкий и ахметов — сепаратисты № 1 в области !

 3. Почему ни мне ни моим знакомым не обломилось бабло, за вынос дверей и занятия здания, нахождение на митингах-кинули видать, как обычно у нас Донецких и происходит.
  Сам лично рисовал и держал плакаты адресованные Таруте. Статья-куриный пердеж.

 4. Про мобилизацацию — чистая правда. Это в Законе прописано — рабочее место не сохраняется ВООБЩЕ, средний зароботок при мобилизации НЕ ВЫПЛАЧИВАЕТСЯ. Сборы и мобилизация — это разные вещи , поймите своими оранжевыми мозгами.

 5. Не все точно изложенное, но суть та-же.Что Грек, то Ахмет-агенты КГБ. Это не шутка.Это правда. Теперь, как и член “Люкса” янукович- Ахмет явлется агентом ФСБ. Но трагедия этого человека в том, что он не является хозяином своего слова, тела. Это ФСБ. Он даже с семьей не может нормально жить где-то.Хозяева всего его имущества теперь работники ФСБ,МВД, КГБ. Посмотрите, кто у него в охране? хенералы…
  Иребования от него помочь Украине и соплеменникам, оказавшимся в беде он просто не может…его кукловоды сразу его убъют

 6. Ставшие горбатыми блатные понятия сделали горбатыми застрявших после отбывания наказания заселенцев юзовской пустоши каждый третий который из них рецидивист

 7. Запропонувати ООН,ЄС,США провести референдум або опитування за участі міжнародних спостерігачів щодо настроїв в Криму без участі Расеї.
  Винести чотири питання:
  1. Крим входе до України як область.
  2. Крим залишається АРК в складі України.
  3. Крим має стати окремою країною.
  4. Крим має приєднатися до РФ.

 8. Станіслав Речинський! Спробуйте донести до БЮТ що не потрібно за жодних обставин обсирати Свободу і Удар. На Censor.net вже почали обсирати Свободу,
  Удар очевидно на черзі. БЮТ і Тімоша все просрали одного разу. Зараз результат буде фатальний. Нова влада і місяць не протягне.
  Спробуйте зупинити белоє братство від знищення України.

 9. Встретил сегодня в Киеве старого товарища. Работал в УСБУ в АРК. Приехал неделю назад. Говорю ему что же вы гавнюки прое#бали сепаратистов. Ответ- мы на протяжении последних 3-х лет с утра до ночи собирали информацию и передавали в Киев. Собрали сотни томов. А агент ФСБ- бывший председатель СБУ Якименко( до 1998 года гражданин РФ) сидит у себя в кабинете в окружении 20-и советников действующих сотрудников ФСБ и смеются над нашими докладами. Мразь якименко удрал в москву. Вопрос- какого хера его племянник полудурок до сих пор занимает руководящую должность в главке СБУ на Владимирской!!!!???

 10. Пане немножечко лох, подучите матчасть и будеь Вам счастье! “Прессовать потихоньку сепаратистов” начало УСБУ после прихода Иванова. Они же задержали Губарева. Менты себя не проявили никак, о чем с сожалением поведал прокурор Франтовский. Иванов — кадр Таруты. Тарута — не “карманный губернатор” Ахметова, а совсем даже наоборот. Хотя возможностей влиять на ситуацию у него, конечно, с гулькин хрен. Что и показало решение окружного админсуда, разрешившего сепаратистский шабаш в воскресенье. После массовых избиений и убийства (!) судьи “не усмотрели опасности”! После чего быдло разгромило УСБУ и прокуратуру. Но не тронуло мусарню Пожидаева. Разграбило офис ИСД, но даже не рыпнулось ни в СКМ, ни в ДТЭК, не говоря уже о Ботсаде. В воскресенье ситуация была очевидна даже тупому. Так что читайте умных людей вроде пана Бойко и мотайте на ус.

 11. Дуже серйозна та аргументована стаття! Її треба негайно передать в РНБОУ та СБУ для аналізу та вжиття заходів реагування. Все що викладене відповідає дійсності.

 12. Жителю — А чи памятаєш ти, житель Донецька, як розмовляли в Донецьку в 70-роки. Так, суржиком. А як розмовляють по простих селах Донеччини? Я сумніваюсь, що Донецьк є “исконно руским городом”. “Це придумали москалі, щоб не платити за любов” Цей вираз не мій, а народний.

 13. Правильно!!!! Навіщо нам Ахметов? Він бандит, на підприємствах його працюють раби, податків не платить, взагалі поганий персонаж. Пропоную на губернатора, та ніде правди діти, на президента-прем`єра-спікера-голову верховного, конституційного суду-головнокомандувача сашка білого (осознанно пишу с маленьких букв). Він наведе конституційний лад, з ним ми досягнемо неймовірних успіхів, а то в Альфа Центаврі не поважають бандеру(((

 14. Партію Регіонів та партію комуністів заборонити в Україні, а підпільного сапаратиста Ахметова арестувати. Краще щоб він виїхав за кордон і там його арестували, як Фірташа.

 15. Никогда мы не будем братьями
  Ни по родине, ни по матери.
  Духа нет у вас быть свободными —
  Нам не стать с вами даже сводными.
  Вы себя окрестили «старшими» —
  Нам бы младшими, да не вашими.
  Вас так много, а, жаль, безликие.
  Вы огромные, мы — великие.
  А вы жмете… вы всё маетесь,
  Своей завистью вы подавитесь.
  Воля — слово вам незнакомое,
  Вы все с детства в цепи закованы.
  У вас дома «молчанье — золото»,
  А у нас жгут коктейли Молотова,
  Да, у нас в сердце кровь горячая,
  что ж вы нам за «родня» незрячая?
  А у нас всех глаза бесстрашные,
  И без оружия мы опасные.
  Повзрослели и стали смелыми
  Все у снайперов под прицелами.
  Нас каты на колени ставили —
  Мы восстали и всё исправили.

 16. Владимир Бойко как всегда где-то что-то слышал.Да будет ли Вам известно, что в день первой стычки возле памятника Шевченко в Донецке, когда сепаратисты пиздили мирных демонстрантов украинцев, подавляющее количество украинцев состояло из сотрудников СКМ.Первому кому не выгодны движения сепаратистов в Донецке как и есть Ахметов. Ахметову не выгодны вообще движения как таковы и в частности в Россию. Путин у Ахметова заберет всё и это очевидно. Ахметов действительно поставил своего губернатора и своего мента.Зачем??? Давайте проанализируем, что происходило до указанных новоназначенцев : менты под командованием Романова никого не трогали, под командованием Пожидаева потихоньку пресуют и сепаратистов и других жуликов.Хлопнули Губарева. Почему сторонники Губарева требуют вернуть Романова???Вчерашние интервью губернатора Таруты.В нем он своим ангельским голоском сообщил, что не нужно врачам боятся признавать, что они ни хуя не знают, он проверяется за границей и там считается правильным направление к другому врачу и основное, что брат Таруты прокопал ров по границе с Россией.Зачем карманному губернатору Ахметова Таруте рыть ров, по стоимости более 50 самолетов.Автор просто не компетентен.

 17. Статья интересная. Интересный взгляд на роль олигарха в судьбе государства. Исходя из фактов — Ахметов плохой. Его противоположность — Коломойский. Коломойский хороший, потому что против России помогает. Вот только кому помогает, что такое государство Украина на сегодняшнем этапе? Владимир Маркович, а Вам слабо ответить на вопрос: “Что такое государство Украина и для защиты чьих интересов оно пока ещё существует?” Лично мне немного непонятно как можно олигархов разделять на тех, кто “за Украину” и “против Украины”. Олигархи всегда за себя. Неужели у кого-то есть иллюзии на эту тему? (Это фейк? — http://youtu.be/kJGqtsfDRB4 , а это? http://youtu.be/XXp8lyo_WB8).

  На всякий случай уточняю. Я не против отдельных личностей, лично для меня нет никакой разницы между Ахметовым, Коломойским или Януковичем и т.д. Мне интересно, для каких целей существует государство Украина, если не для счастливой жизни в нём его граждан. Ведь было бы наивным полагать, что после делегирования олигархам заботы за целостность государства Украина, это самое государство сможет противопоставить интересам олигархов-“защитников” более высокие интересы того самого государства и граждан его населяющих. Так для кого существует это государство Украина?

 18. Фану ОРД- пожалуйста, сформулируйте обвинение Ахметову по Уголовному кодексу Украины — что, где, когда, как и т.д.

 19. Фан ОРД, непопулярные меры — это продолжать повышать налоги, пошлины и продолжать тырить деньги из бюджета.

 20. Собрал Ахметов титушек и “русских туристов” на митинг,а они давай кричать:”Тарута вон” и “Ахметов враг Донбасса”,но автор об этом не знает,так как пишет этот “дончанин” с потолка,что на ум придет,да еще, как правильно заметили ранее товарищи, на украинском языке.Хотелось бы спросить товарища Бойко, почему он такой противник референдума,т.е.народного волеизъявления.Бойко Вова,ты не хочешь знать мнения народа ? Это очередной гомосексуальный журналист,друг Портникова.

 21. И еще одно: ситуация с Ахметовым типична для стиля руководства новой власти. Там половина мошенники старого образца, а вторая приспособленцы и трусы “как бы чего не вышло”. В Украине сейчас, как в анекдоде, “давай устроим побег -говорит один, приговореный к расстрелу, другому. Тот отвечает -ты что, сдурел, поймают, хуже будет!” Говорите, вы правительство самоубийц, призваннное внедрять непопулярные меры? Так где эти непопулярные меры?! Хотя бы относительно бандитов (согласитесь, Ахметов не бизнесмен, а бандит!) и России. Сейчас надо принимать решения, а не дергаться со стула на стул!Вы же, блин, страну губите!! Причем, народ толпами валит в военкоматы, офицеры в Крыму оборону держат из последних сил, а правительство все слюни пускает, сюсюкая и заигрывая с захватчиками…

 22. хотя Бойко не нуждается в защите от таких как ты заср@нцев, но напомню по его же словам Бойко пешком прошел будучи студентом пол-страны по историческим местам Украины с рюкзаком, спал где придется, в т.ч.на сырой земле (поэтому одиночная холодная камера сизо для него не была проблемой) и, когда его выставили зекам, чтобы те покалечили, те сразу поняли, что он не брехливое г@вно, как например ты, а настоящий мужик т.е. за базар отвечает, а ты, ЗОРЯН МАЙДАН не просто брехливое г@вно а судя по всему еще и проплаченное.

 23. Все каменты выше — провокаторская блевотня. Бойко пишет всё правильно и плевать, какая фамилия его матери, поняли, уроды?! Ахметов должен быть АРЕСТОВАН!! Так же как Янукович, Иванющенко, Левченко( кстати, редкая гнида) и все остальные твари. Тот момент, что Ахметов на свободе, говорит только об одном -он умело торгуется за свою шкуру. И не только торгуется, но и реально отстегивает нынешним властям. Возможно, Яценюк и Турчинов лично к этому не имеют отношения, но сам факт пребывания на свободе такой фигуры, как Ахметов, их безумно компроментирует и нивелирует все старания по поддержанию украинской государственности. Тут одно из двух:они либо взяточники, либо бздуны. Что в данной ситуации означает одно -предательство интересов Украины.

 24. Автор начал свою статью с того ,что он коренной дончанин….Коренной дончанин не говорит на украинском языке!!!!!!Донецк русский город,как бы вам это не нравилось!

 25. Бойко, насколько я помню, действительно “закрывала” налоговая при Кучме по фейковым неуплатам налогов и даже поместила тогда в “пресс-хату” к авторитетным зекам в сизо для воспитания, но там-то Бойко и не дал маху, более того первый в стране узнал у этих авторитетов про судимости Янека, так что Бойко еще тот боец… Бойко кстати был оправдан в по этому случаю в “тех еще” судах и даже предъявил типа пару гривен ущерба за это посадку налоговой из принципа.

 26. Новый Кабмин пока разочаровывает лишь в одном.

  Для поправки положения бюджета он решил “потрусить” население. Жители Украины заплатят за подорожание дизельного топлива и мобильной связи.

  Примечательно, что до сих пор Кабмин не подготовил ни одной инициативы, которая заставила бы платить олигархов. Хотя у власти есть возможность повысить доходы бюджета, прямо не повышая фискальную нагрузку на простых людей.

  Например, в Украине самые низкие ренты (у нас это называется плата) за пользование недрами для добычи полезных ископаемых. Они в разы ниже, чем в России, не говоря уже о Европе.

  Но повышение платы за пользование недрами – это фискальная нагрузка на олигархов. А на это власть, похоже, пойти не может.

  Предложенные антинародные законопроекты дают вполне наглядный ответ на вопрос, кто выиграл в Украине в результате революции. Если бывшее правительство было “семейным”, то нынешнее заслуживает гордого эпитета ”олигархическое”.

  Вдобавок, не перекрыта ни одна “схема”, благодаря которой процветают контрабанда, уклонение от налогов и получение необоснованных льгот.

  Все это, естественно, может быть в проекте — Кабмин не проработал и месяца. Но увы. В среду 19 марта на Кабмин выносится программа “100 дней – 100 шагов правительства”. В ней нет и намека на то, что схемы будут перекрыты.

  “Из года в год, из программы в программу… Есть пару новых вещей, но их критически мало. Это и все на что Шеремета (министр экономики, Павел – ЭП) способен? Собрать “мотлох”, который переписывается уже лет десять?” – прокомментировал правительственный план один из высокопоставленных чиновников.

 27. Эту тварь давно надо засадить на шконку. А аваков с прокурорским сейчас будет заниматься Мирошниченком и УТ-1! Как мог аваков поставить пожидаева нач.Увд, после того, что он делал в Кировограде! Авакова в отставку, ахметку на нары!

 28. Кстати,где ещё Бойко можно прочитать.У него есть аккаунт в соцсетях ил какой-то сайт?И правда.что он был осуждён за какие-то дела по части налоговой?

 29. Раз появляются такие публикации — значит ещё не всё потеряно! Все на борьбу с бандеровско-американской хунтой!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ