Человек не терпит насилия!

Кастовий путч

Війна українського народу проти режиму Януковича відучора перестала бути класовою чи національною: ті, хто перебуває по той бік барикад, отримали від гаранта свого суверенітету те, за що варто боротися.

Коли низка авторитетних для Майдану опозиціонерів, а за ними – й новонавернений ватажок революції Віталій Кличко нарешті здогадалися оголосити про гарантії безпеки міліціонерам, які перейдуть на бік народу, у повітрі Майдану та Фейсбуку зависло напружене очікування. Картинка здавалася доволі оптимістичною: хтось же та мусив погодитися обміняти страх, біль, мороз та концентровану людську ненависть на теплу постіль, неушкоджене здоров’я, чисту совість та почесті, належні класичному блудному синові. Проте спливали години, дні, а всі таємничі «беркутівські офіцери, нібито готові відвести своїх бійців із поля битви в разі отримання гарантій», так і лишалися чи то фейсбуківським фейком, чи то навмисним зливом для промацування позицій миролюбного українського протесту. Станом на сьогодні всі вербувальні промови Кличка та Луценка, що транслювалися з гучномовного бусика на передовій, так і лишилися воланням у пустелі з використанням свіжозабороненої звукопідсилювальної апаратури при проведенні несанкціонованого масового заворушення. Зате українська міліція, наче обурившись припущенням про свою потаємну вірність присязі та народові, почала стріляти та катувати людей на ураження.

Чи варто було взагалі принижуватися перед цими нелюдами, пропонуючи гарантії замість вимог безумовної капітуляції? Авжеж, варто – у грудні, коли наївні студенточки відпоювали «хлопчиків-вевешників» чаєм і мали можливість безперешкодно вести нормальну агітацію замість «а ви ж нас тепер не бийте, добре?», ми про це писали. Проте далі квітів у щити та закликів зі сцени Майдану негайно здаватися на милість «переможців» тоді чомусь не пішло: «Беркуту» обіцяли лише неминуче покарання й розформування, а командирам Внутрішніх Військ, що виставляли строковиків під ланцюги на Банковій, – суд і відповідальність. Поки ж до опозиції дійшло, що вибір між зубами Януковича та пазурями революції річ доволі пікантна, й варто би вже, плюючись, дістати з-за пазухи хоч якогось запліснявілого пряника, Віктор Федорович устиг запропонувати псам і цуценятам режиму цілу нову реальність, де кожен із них – не просто злобна шавка з відомчого гуртожитку, а засновник цілого родового гнізда новітньої шляхти, еліта нації та її суворий наглядач.

Говорячи про орвелівську дикість законів Олійника-Колісніченка, всі ми зазвичай цілком логічно зосереджуємо увагу на звуженні (та що там звуженні – повній ліквідації, будемо вже послідовними в своєму наклепі) громадянських прав і свобод, і цілком логічно припускаємо, що жодній нормальній людині життя в концтаборі подобатися не може. Проте якщо глянути на нові порядки з точки зору біологічного ворога нормальної людини, то шматочків щастя в них виявиться значно більше, ніж просто можливість нарешті помститися кожному майданівцю за двомісячну історію протистояння.

Йдеться, звісно ж, про ексклюзивний соціальний і правовий статус «працівників суду і правоохоронних органів», турботою про безпеку яких Колісніченко з Олійником і пояснили свою химерну законотворчість. Якщо хтось забув, то відучора не просто «кожен суддя чи міліціонер», а кожна судова прибиральниця, водій райвідділку, есбеушник, прокурор, в’язничний наглядач, митник, єгер чи податківець стають божественними намісниками Януковича на землі з усіма відповідними наслідками. Про всю цю орду заборонено не просто збирати та поширювати інформацію, а навіть ображати чи висловлювати «зухвалу зневагу» – такого статусу немає навіть у самого Віктора Федоровича та членів його найсвятішої партії. Кожен працівник карального органу відтепер за законом мусить купатися в народній любові незалежно від його діяльності, причому перевіряти цю діяльність смертній людині зась. Але найбільше розчулює те, що неспростовні докази своєї вищості над смертними отримує не лише сам «правоохоронець», але й усі його родичі до четвертого коліна плюс коханки й коханці – «чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний брат, рідна сестра, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням, а також особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом і мають взаємні права та обов’язки, у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі». І весь цей циганський табір не лише захищений від «збору інформації», але й має право «застосовувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби і зброю з метою забезпечення виконання правомірних наказів і
усних вимог, що добровільно не виконуються, для захисту особистої безпеки, безпеки близьких родичів, членів сім’ї, а також свого житла і майна»
. Які такі «правомірні накази та усні вимоги» коханок та правнуків працівників правоохоронних органів мусять добровільно виконувати безправні холопи, яким не пощастило потрапити до ліжка божественної касти, в новій редакції закону «Про державний захист суддів, працівників апарату суду і працівників правоохоронних органів», на жаль, не пояснюється. Але право катувати та стріляти цих холопів від того менш законним не стає: будь-який «тітушка», впійманий у підворітні за «фізичним впливом» на цивільну людину, може заявити, що він спить із яким-небудь «беркутом» чи митником, причому перевіряти його слова – то вже немалий ризик потрапити під статтю про збирання інформації.

Можливість ощасливити будь-кого частинкою власних привілеїв дає працівникам каральних органів неймовірну владу над соціумом загалом і над власною родиною зокрема – кожен прадід чи правнук пам’ятатиме, кому він зобов’язаний своїм недоторканним статусом та правом експлуатувати людей нешляхетного походження. Можна легко спрогнозувати, що ділитися цією владою, розширюючи коло привілейованих патриціїв, правоохоронці не надто й прагнутимуть, і врешті почнуть передавати посади у спадок та паруватися переважно в межах свого виду. Усе це неодмінно призведе до виродження й створення окремого біологічного виду потвор-мутантів, що поневолюватимуть людську расу на території однієї окремо взятої країни. Можна також припустити, що доволі швидко в сімействах правоохоронців допетрають, що годівника роду в разі виходу на пенсію чи звільнення з системи вигідніше отруювати прямо перед наказом – бо ж за шкоду життю чи здоров’ю українського «кшатрія» компенсації з бюджету віднині виплачуватимуть кожному члену родини з коханцями включно. Ну й, звісно, дуже цікаво буде взнати, що саме обрана каста мала на увазі під «зухвалою зневагою» – вигуки на Грушевського «Мусора – підора!» чи просту відсутність потрійного «Ку!» при зустрічі на вулиці? Думається, що з введенням кольорової диференціації штанів у новій країні Януковича проблем не буде – блакитні штани в міліції, жовті в суддів, малинові в СБУ… а простих пацаків «Беркут» привчає ходити без штанів уже зараз.

Але то все – питання майбутнього. Поки що ж ми отримуємо практично безконтрольну владу дуже специфічної частини суспільства над усіма іншими: подібних прав та привілеїв нема не те що в чиновників цивільних органів, а навіть у самих Колісніченка та Олійника. Тож тепер поміркуймо: чи здатні колишні гвинтики правоохоронної системи, а нині «благородні дони» добровільно відмовитися від змальованого поліційного раю на землі заради простих «гарантій безпеки та працевлаштування»? Чи здатен хоч один суддя, податківець, єгер чи митник, не кажучи вже про «беркутів», перейти на бік народу, якщо йому вигідніше дочавити цей народ зараз і більше про нього не згадувати?

Оскільки відповідь більш ніж очевидна, то мусимо усвідомити: на жаль, репресивна система не просто зі страху виконує накази ненависного всім Януковича, а затято бореться за власне майбутнє, не бачачи в січневому кастовому путчі нічого жахливого та несумісного з життям. Вони так само готові йти до останнього, тому на всі заклики до честі, гідності та людяності відповідатимуть цинічним реготом та пострілами в спину. Тож розраховувати в боротьбі з цією ордою нам доведеться лише на себе. І поспішати – поки Віктор Федорович не згадав, що до касти всевладних силовиків чомусь геть забув запросити армію.

Юрко КОСМИНА, для «ОРД»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

18 ответов

 1. Диктатура гангстерского воровского олигархата обязаны быть уничтожена! Решительно и жестко!

 2. Этим законом не предусматривается бессмертие т.н. “Новых шляхтичей”
  Почему-то вспоминается : “Дайте менi телефона, я зараз папiку подзвоню…”(с) “Мы из будущего-2”

 3. Читатель, вы еще не поняли, что “А ля пер ком а ля гер”? Радуги мнений и дискуссий больше нет ,есть черное и белое; нет интеллегентских рефлексий с обеих сторо; есть только : “если враг не сдается-его уничтожают…”

 4. Список телефонов нардепов-регионалов. Отправляем с компа http://www.mts.com.ua/rus/sendsms.php#a и http://www.kyivstar.ua/ru/kr/sms/
  Текст СМС сообщений любой, мой: “СМЕРТЬ УБИТЫХ И НА ТВОЕЙ СОВЕСТИ!”

  Азаров Олексій Миколайович 050 4622222 Аркаллаєв Нуруліслам Гаджиєвич 050 3686202 Атрошенко Владислав Анатолійович 050 313 3988 Баграєв Микола Георгійович 097 7387777 Байсаров Леонід Володимирович 050 4777702 Балицький Євген Віталійович 067 6141576 Бандуров Володимир Володимирович 050 4519988 Барвіненко Віталій Дмитрович 099 4068309 Бахтеєва Тетяна Дмитрівна 050 3281234 Безбах Яків Якович 067 6362788 Бережна Ірина Григоріївна 050 3153393 Березкін Станіслав Семенович 067 5203655 Білий Олексій Петрович 095 8880808 Біловол Олександр Миколайович 067 4065909 Блавацький Михайло Васильович 067 6793452 Благодир Юрій Анатолійович 067 3631003 Близнюк Анатолій Михайлович 050 3280857 Бобков Олександр Михайлович 066 2202777 Бобов Геннадій Борисович 050 4620808 Богуслаєв Вячеслав Олександрович 050 4849085 Бойко Володимир Семенович 050 3253345 Бондар Віктор Васильович 050 4698750 Бондаренко Олена Анатоліївна 050 3670006 Борт Віталій Петрович 050 3681477 Боярський Юрій Іванович 050 4702403 Брайко Сергій Борисович 050 3240125 Буряк Сергій Васильович 067 3448888 Бутківський Віктор Володимирович 067 6318500 Бушко Іван Іванович 050 3721765 Васадзе Таріел Шакрович 095 2624001 Васильєв Геннадій Андрійович 044 4677640 Васильєв Олександр Андрійович 067 6204303 Вечерко Володимир Миколайович 050 3269356 Волков Олександр Анатолійович 067 2365100 Волков Олександр Михайлович 050 3112272 Воропаєв Юрій Миколайович 050 3683525 Гайдош Іштван Ференцович 067 3122688 Гелевей Олег Іванович 050 3574114 Герега Олександр Володимирович 050 3100060 Гержов Юрій Іванович 050 3901524 Герман Ганна Миколаївна 050 3487460 Гєллєр Євгеній Борисович 050 2112899 Гіршфельд Анатолій Мусійович 050 3230990 Глазунов Сергій Миколайович 067 5661155 Гончаров Анатолій Дмитрович 0504750910 Горіна Ірина Анатоліївна 067 2323977 Горохов Сергій Олександрович 050 3670486 Гриневецький Сергій Рафаїлович 050 3164973 Груба Григорій Іванович 050 3448650 Грушевський Віталій Анатолійович 0974875782 Губар Віктор Іванович 0971758491 Гузенко Костянтин Олександрович 067 2775577 Дейч Борис Давидович 050 3600010 Демидко Володимир Миколайович 067 2384280 Демішкан Володимир Федорович 099 2325700 Демянко Микола Іванович 050 3303393 Денисенко Анатолій Петрович 067 4090202 Денісова Людмила Леонтіївна 050 3974080 Деревляний Василь Тимофійович 067 3506688 Деркач Андрій Леонідович 050 3510503 Джига Микола Васильович 067 4056685 Дзоз Віталіна Олексіївна 050 0426026 Дмитрук Микола Ілліч 095 0738879 Добкін Дмитро Маркович 067 5777711 Долженков Олександр Валерійович 095 2941686 Дудка Володимир Володимирович 050 3119485 Дудка Олександр Іванович 067 6140049 Дунаєв Сергій Володимирович 050 3670827 Єгоров Олександр Миколайович 067 6212700 Єдін Олександр Йосипович 067 4655858 Єфремов Олександр Сергійович 095 6000071 Жеваго Костянтин Валентинович 050 3308625 Жеребнюк Віктор Миколайович 067 4301468 Жук Микола Васильович 068 2400290 Журавський Віталій Станіславович 067 5091555 Задорожний Вячеслав Казимирович 050 4205555 Зарубінський Олег Олександрович 050 3311496 Зац Олександр Вікторович 050 3268411 Звягільський Юхим Леонідович 050 3281290 Зубик Володимир Володимирович 067 4049561 Іванющенко Юрій Володимирович 050 3280409 Ільюк Артем Олександрович 067 5126549 Іоффе Юлій Якович 050 4510254 Калетнік Григорій Миколайович 067 2355568 Калєтнік Ігор Григорович 067 4033733 Кальцев Сергій Федорович 050 3416200 Калюжний Віталій Анатолійович 050 3268098 Карташов Євген Григорович 067 6142353 Кацуба Володимир Михайлович 067 5700770 Кацуба Сергій Володимирович 067 5707007 Кий Сергій Вікторович 067 7033207 Ківалов Сергій Васильович 050 4904303 Кінах Анатолій Кирилович 067 4658668 Кіссе Антон Іванович 050 3953325 Клімов Леонід Михайлович 050 3167895 Клюєв Сергій Петрович 050 4103003 Коваль Олександр Іванович 050 4746798 Ковач Василь Ілліч 0503725600 Козуб Олександр Андрійович 0674671588 Колесніков Борис Вікторович 0503280400 Колесніченко Вадим Васильович 0503933055 Корж Павло Петрович 0503613874 Коржев Анатолій Леонідович 0506919811 Крук Юрій Борисович 0503166461 Кузьменко Сергій Анатолійович 0503410270 Кузьмук Олександр Іванович 0503100722 Кулініч Олег Іванович 0503278797 Кунченко Олексій Петрович 0504758444 Куровський Іван Іванович 0674446384 Ландик Валентин Іванович 0503264616 Ланьо Михайло Іванович 0503720777 Левченко Микола Олександрович 0503688032 Лелюк Олексій Володимирович 0675323100 Литвинов Леонід Федорович 0675416000 Лук’янов Владислав Валентинович 0504738745 Льовочкіна Юлія Володимирівна 0673196996 Лютікова Валентина Іванівна 0505909079 Макеєнко Володимир Володимирович 0503107122 Малишев Володимир Степанович 0503686435 Мальцев Володимир Олександрович 0503286990 Мартовицький Артур Володимирович 0503613635 Матвієнков Сергій Анатолійович 0676284000 Медяник Володимир Юрійович 0503285454 Мельник Станіслав Анатолійович 0503519407 Мельниченко Володимир Володимирович 0673822650 Мельничук Лариса Юріївна 0679619818 Мирний Іван Миколайович 0679619818 Мироненко Михайло Іванович 0504774565 Мисик Володимир Юрійович 0503000577 Мірошниченко Юрій Романович 0503307181 Молоток Ігор Федорович 0675056202 Момот Олександр Іванович 0503627153 Морозенко Євгеній Вадимович 0503201650 Москаленко Ярослав Миколайович 0952715692 Мошак Сергій Миколайович 0672092158 Мураєв Євгеній Володимирович 067100000 Мхітарян Нвєр Мнацаканович 0503312414 Наконечний Володимир Леонтієвич 0504697333 Нетецька Олена Анатоліївна 0671387474 Нечаєв Олександр Ігоревич 0503985010 Ничипоренко Валентин Миколайович 0672321466 Олійник Володимир Миколайович 0674706060 Омельченко Валерій Павлович 0503473053 Омельянович Денис Сергійович 0503686441 Онищенко Олександр Романович 0509200000 Опанащенко Михайло Володимирович 0505601737 Обраний по: Виборчому округу №185 Остапчук Віктор Миколайович 0675789144 Павлов Костянтин Юрійович 0675391717 Парасків Олег Дмитрович 0676508384 Пехов Володимир Анатолійович 0674031106 Пилипенко Володимир Пилипович 0675063576 Писаренко Валерій Володимирович 0503301591 Пінчук Андрій Павлович 0672300034 Поляков Василь Леонідович 0503117060 Поляченко Юрій Володимирович 0503110474 Пономарьов Андрій Вікторович 0676239151 Пономарьов Олександр Сергійович 0504864646 Попеску Іван Васильович 0502151307 Пресман Олександр Семенович 0974888888 Пригодський Антон Вікентійович 0676200808 Продивус Володимир Степанович 0503953325 Пшонка Артем Вікторович 0675511111 Развадовський Віктор Йосипович 0674444485 Риженков Олександр Миколайович 0676206260 Рудьковський Микола Миколайович 0672098909 Сальдо Володимир Васильович 0675516751 Самойленко Юрій Павлович 0675653600 Святаш Дмитро Володимирович 0674016100 Селіваров Андрій Борисович 0503685051 Семенюк Артем Олексійович 0674078888 Сігал Євген Якович 0503309550 Скубашевський Станіслав Валеріанович 0951495277 Смітюх Григорій Євдокимович 0674038555 Солошенко Микола Павлович 0503402224 Сорока Микола Петрович 0676709080 Стоян Олександр Миколайович 0675098753 Струк Володимир Олексійович 0503288090 Ступак Іван Іванович 0675620111 Сухий Ярослав Михайлович 0676110408 Табачнік Яків Піневич 0504691188 Тедеєв Ельбрус Сосланович 0503800777 Тихонов Віктор Миколайович 0676790050 Тігіпко Сергій Леонідович 0672399090 Труханов Геннадій Леонідович 0503166269 Турманов Віктор Іванович 0504706818 Фабрикант Світлана Самуілівна 0672175555 Федоряк Геннадій Дмитрович 0673720100 Фельдман Олександр Борисович 0988788888 Фурсін Іван Геннадійович 0503166141 Хмельницький Василь Іванович 0444965500 Хомутиннік Віталій Юрійович 0503050505 Царьов Олег Анатолійович 0675600305 Циркін Ігор Маркович 0984000033 Чертков Юрій Дмитрович 0504765775 Чечетов Михайло Васильович 0504697580 Чуб Володимир Євгенович 0503285567 Шаблатович Олег Миколайович 0674404992 Шаповалов Юрій Анатолійович 0675328032 Шаров Ігор Федорович 0503113489 Шатворян Вілен Григорович 0636179707 Шенцев Дмитро Олексійович 0675736770 Шипко Андрій Федорович 0503401001 Шкіря Ігор Миколайович 0503476595 Шпенов Дмитро Юрійович 0675772985 Шуфрич Нестор Іванович 0503171577 Щербань Артем Володимирович 0676271777 Янукович Віктор Вікторович 0676200000 Яценко Антон Володимирович 0674068361

 5. Не забываем “Правила конспирации городского партизана”, особенно в Харькове, Одессе и Крыму с Севастополем вместе. Прежде всего не светим свои IP и МАКИ в Инете.

  Партизан в городе — иголка в куче таких же иголок. Не хочешь быть пойманным — смешайся с толпой, будь таким, как все. Никто не должен догадываться, что ты — партизан-подпольщик. С того дня, как ты ушел в подполье, твоя семья, работа или учёба — это твоя оперативная легенда, твоё прикрытия прикрытие в тылу врага. Слава ОРД!

 6. Часть центра Киева охвачена боевыми действиями. Именно так выглядят сражения радикально настроенных протестантов с правоохранителями. Со всех сторон бьет грохот и рев толпы. Ровной линией, прикрытая щитами стоит цепь ВВ. Разбросаны баррикады, сделанные из сожженных милицейских грузовиков. Все пространство усеяно огромным количеством всевозможного мусора и булыжников, которые были вырваны с мясом из мостовой и использовались демонстрантами как метательное орудие против милиции. Обычно ухоженные склоны как будто выжжены напалмом. Дежурят экипажи скорой помощи. Много пострадавших с обеих сторон. Время от времени с поля боя выносят раненых. Военный госпиталь переполнен бойцами спецподразделений. Уже есть жертвы противостояния, и кто стоит за этим еще предстоит выяснить.

  Против милиции радикалы используют камни, биты, арматуру, «коктейли Молотова», какой-то специальный газ, арбалеты. Правоохранители отстреливаются резиновыми пулями, пускают слезоточивый газ, свето-шумовые гранаты. Одна из центральных частей столицы в районе улицы Грушевского и Европейской площади напоминает картину баталий Великой Отечественной. Центр Киева изуродован до неузнаваемости.

  Напряжение не спадает. Президент и власть настаивают на урегулировании конфликта мирным путем, на конструктивном ведении переговоров, призывают политиков радикалов остановиться и воздержаться от дальнейшей эскалации конфликта.

  Внутренние войска и милиция по долгу службы оказались в эпицентре сложных событий, и сразу стали удобной мишенью для разных оценок, многие из которых были не просто негативными, но даже беспощадными. Однако, не все так примитивно и однозначно. Хотя, впрочем, не составляет никакого труда, не будучи профессионалом, с апломбом претендовать на право судить и подписывать приговор.

  На самом деле, все дни столкновений Внутренние войска и подразделения МВД, несмотря на откровенную агрессию со стороны атакующих радикалов и разного рода провокаторов, только сдерживали конфликт и накалившуюся ситуацию от дальнейших непредсказуемых последствий. Такое поведение правоохранителей было продиктовано напряженной общественно-политической ситуацией. Было вынесено решение – бойцы спецподразделений не должны отвечать на экстремистские действия радикальной силы.

  В последние дни интернет пространство наполнено разными мнениями граждан, горячо обсуждающих бои на Грушевского. Многие из них однозначно высказываются о том, что по большому счету правоохранители были скованны и проявляли бездействие, что их поведение должно было быть более жестким, чтоб прекратить ужасный беспредел, учиненный радикалами в центре столицы.

  Эксперты объясняют, что в случае жесткой тактики со стороны милиции в сложившейся ситуации – подобная тактика выглядела бы как действия, пропитанные чистой политикой. Власть этого не хотела и на силовой вариант не пошла. На вопрос могла ли милиция вести себя резче, ответ специалистов был однозначным – да, могла, что, в общем, по их мнению, и было продиктовано необходимостью в той обстановке. Профессионалы утверждают, правоохранители имели право действовать вплоть до применения оружия, ведь радикалы забрасывали силовиков зажигательной смесью, была угроза возможных взрывов, некоторые бойцы спецподразделений попросту «горели», получили сильные ожоги и чудом спаслись. И все же столкновения на Грушевского отличаются от «войны» тем, что вместо настоящих пуль и снарядов там летают булыжники, петарды, «коктейли Молотова» и резиновые пули. Использование спецсредств со стороны силовиков было ограничено.

  Да, пострадавших правоохранителей уже несколько сотен, однако они выполняли четкую задачу – не преступать черту, держать рубеж, вести себя сдержанно, контролировать ситуацию. С этой задачей правоохранители полностью справились, а вот другой более жесткий уровень их действий мог бы повлечь за собой дальнейший непредсказуемый виток конфликта. Правоохранители свой фронт отстояли и продолжают находиться на переднем рубеже. В ходе неофициальных встреч, силовики говорят, что за все время конфликта они не получали приказов разгонять демонстрантов. Задача состояла в том, чтоб предупредить разгром Верховной Рады радикалами. Силовики заверяют, что даже спецсредства стали применять только с того момента, когда их жизни стала угрожать опасность.

  Столкновения на Грушевского не прекращаются уже несколько дней. Сегодня, по крайней мере, уже некоторые точки становятся над I — в Украине действует организованная, финансируемая радикальная сила, которая спровоцировала противостояние и пытается его неудержимо поддерживать. Никто в стране не остался равнодушным к происходящему в столице. Не секрет, что граждане не однозначно относятся к Майдану, а в связи с последними событиями их мнения и оценки обострились. И вместе с тем, все здравомыслящие люди сходятся во мнении: если политики не оставят риторику ультиматумов, и не будут настолько мудры, чтоб выйти на мирное урегулирование конфликта, эта игра в амбиции и «вождизм» может закончиться неадекватно. Силовое, неконституционное свержение власти – это тупик, выход – поиск сбалансированного решения через диалог.

  Нельзя постоянно стоять на Майданах и делать революцию, надо когда-то остановиться и обустраивать страну.

 7. Как почему???? Что непонятного? Стаття 300 баксов, журнашлюшки отрабатывают…. На подсосе…

 8. Доповнити Закон, яким зобов’язати кривоохоронців та членів іх сімей з усіма коханками носити нашивки з відповідним написом: Онук судді, коханка прокурора, прадід мєнта і т.д., ну, щоб не перепутали і не завдали погроз чи ще чого доторканного:)

 9. А де зник наш Харант ? Чому він не вийде між протиборствуючих сторін, як виходили монахи УПЦ МП ? Він красиво политься у Печерській лаврі, якщо бог його не врятує, значить не доля! Приберіть беркутів, ВВ і народ сам розійдеться! Можливо прб”ють пару чоловік,значить заслужили.

 10. в принципі, все що ви написали, відповідає дійсності.але все-таки є декілька “але”. коли беркут йде на штурм він робить все правильно. однак, лише ті, хто в перших лавах. хто йдуть позаду чинить злочин, коли затрииманих активістів впятьох-всімох бють ногами та кийками. їхнім завданням , я впевнений, є супровід затриманого до спецавтомобіля для подальших процесуальних дій. подивіться ж на те, що показують по тв. це вже не правоохоронці, а озвірілі бандити, яких не стримують жодні внутрішні інструкції. от якби після 30 листопада таких ретивих вояків покарали, тоді б і не було того, що є тепер.

 11. “………Онук судді,….” діти та онуки (нащадки) не відповідають за дії своїх дідів, батьків (пращурів). Цю норму ще ніхто не відміняв, а якщо ви відмінили, то чим ви кращі за теперішню владу. Як я й казав міняємо шило на мило. Шкода(((

 12. 21, а можно поподробнее о том, как Вы настрОдались при оранжевых и что улучшилось в стране после передачи власти зеку?)))

 13. ярослава или в розовых очках,или не понимает что происходит в стране да и настроения простого народа ей далеки. наверное в тёплом офисе за звуконепроницаемыми окнами и комфортно,да только не всем же синекура по душе. да — надо работать,строить а не разрушать,да только возможностей для того же мелкого бизнеса не дают,те же кривоохранители , брелки и ПРочие занимаются поборами да отборами не гнушаются.а вы не в курсе насчёт оттока инвестиций из украины за последние годы??? цивилизованный инвестор просто НЕ МОЖЕТ работать в такой ПРогнившей ,криминальной и бюрократической среде.

 14. “Віталій Кличко нарешті здогадалися оголосити про гарантії безпеки міліціонерам”

  Щодо мовчання “беркуту” то власне це може бути пов”язано з отриманням “зустрічної пропозиції” —

  Азаров
  «Государство достойно оценит мужество своих граждан в погонах, а пострадавшие, которых, к сожалению, много, и их семьи получат абсолютно всю необходимую помощь и поддержку для лечения, реабилитации, компенсации убытков и решения жилищно-бытовых проблем. Поручаю министру внутренних дел обеспечить подготовку проекта решения правительства по предоставлению такой помощи из резервного фонда»

 15. власть обязана действоать в рамках закона. Но, для украинкой власти закон не писан, закон только для лохов… Вот и результат… Долго зрело у людей. Я их не оправдываю, но понимаю. Противоречия бывают антагонистичесике и неантагонистические. Сейчас разрешаются антагонистические противоречия в крайних формах. Ситуацию провоцирует власть, стимулирует погромы “титушками” (!?) чтобы ввести чрезвычайное положение… Но это проблему не решит, а обострит борьбу, сопротивление. Был вариант -отставка правительсвта — создание коалиционоого правительства. Одни не настаивали, а другой решил, что не царское дело… Идет дело к румынско/ливийскому варианту. Он уже не рукоподаваем, сейчас пара фактов, как с И.Луценко и вторым убитым. При Кучме тоже в лес вывозили… Но фон другой — итог Гаагский трибунал. Будет так, что ни одна страна не примет ВФЯ, себе дороже, рядом сидеть будут Азаров, Клюев А., Захарченко В. …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ