Человек не терпит насилия!

Путін – з Майданом!

DSC08357

Якщо дотримуватися залізної логіки Віктора Федоровича та офіційних урядових коментарів, то в Москві щойно усунено останні перешкоди для відставки Януковича та підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.

Не варто тішити кремлівських тролів та медведчуківських ботів песимістичним ниттям у ФБ про ціну, яку країні доведеться заплатити за вдячне прийняття Віктором Федоровичем московських дарів. Давайте краще порадіємо разом із ними чудовій підтримці українських євроінтеграційних прагнень керівництвом братнього російського народу!

Справді, якщо наш стратегічний партнер і ядерний гарант нашого суверенітету простягає Україні руку допомоги – і навіть не просить в обмін на це ввійти до Тайожного союзу! – хто насмілиться у відповідь кинути в цю руку небезпечну головєшку? Дарунки треба радісно приймати, і, ще раз уточнивши, чи в офіційних документах щодо акту дарування немає таємного пункту про здачу в заставу безсмертної душі, 5 літрів крові чи газотранспортної системи, щиро дякувати – й тікати, поки щедрий благодійник не передумав.

Як уже разів із сорок поклялися Янукович, Азаров та їхні посіпаки, жодних таємних пунктів про відмову від Асоціації чи вступ до ТС у документах підписаних угод немає. Україна отримує 15 млрд. кредиту, зниження ціни на газ до $268,5 – і моментально розв’язує всі економічні негаразди, якими цілий місяць нас лякає уряд. Зауважмо – ті самі економічні негаразди, які, за щирими зізнаннями Віктора Федоровича та Миколи Яновича, змусили нас узяти паузу в євроінтеграції та унеможливили підписання Угоди про Асоціацію з ЄС уже на Вільнюському саміті. Відтак узяту паузу використано на сто відсотків, і продовжувати її немає жодної потреби.

За докладені зусилля з євроінтеграції України тепер треба Віктору Федоровичу подякувати й, можливо, навіть віддячити – скажімо, дозволити забрати з собою з «Межигір’я» золотий унітаз. Адже якби Янукович не протримався на своїй посаді до 17 грудня, а втік раніше, хтозна, чи погодився би Путін так само ощасливити Україну кремлівськими дарунками. Місія з тайожного фандрейзингу була призначена саме Віктору Федоровичу, він її з честю виконав і тепер може з честю піти. Або без честі – тут уже на власний розсуд Януковича. Але піти мусить обов’язково, незважаючи на видатний економічний прорив за дуже непростих обставин.

Піти Янукович і його переможний уряд повинні з тієї ж залізної логіки, з якої, власне, й їздили до кремлівського діда Мороза випрошувати дарунки. Оскільки доведення країни до такого економічного стану, за якого навіть стратегічні інтеграційні угоди відкладаються, щоби терміново позичити десь третину річного державного бюджету, мусить терміново каратися як мінімум відставкою. Причому після візиту Януковича до Москви будь-які виправдання про непомірну ціну на газ від «папєрєдніци» вже втрачають сенс: адже сам уряд офіційно заявляє, що зниження ціни в переговорах із Путіним виявилося справою напрочуд легкою та цілковито безболісною. Питання «А що ж ви тоді робили майже 4 попередніх роки?!» підводить жирну риску під діяльністю уряду Азарова та адміністрації Януковича.

Піти Янукович та Азаров мусять іще й через те, що вимога їхньої відставки вже після кривавої ночі на Майдані майже втратила прямий зв’язок із питанням євроінтеграції, а Клюєв і Захарченко, на відміну від Путіна, жодних дарунків Майдану у вигляді явки з повинною не підготували. Як і ЦВК, яка чомусь вирішила, що під подушку обдарованим Путіним українцям напередодні Миколая доцільніше покласти різки.

І найголовніша причина, з якої Майдан ніколи не дозволить Путіну викупити в Україні президентство Януковича, – це те, що, як би не хотілося вірити в щирість наведеної вище залізної логіки уряду та президента, жоден із резидентів Майдану ніколи не перестане остерігатися «імпєрцев, дари пріносящих». Офіційні документи офіційними документами, але усні домовленості на азіатському векторі завжди важили й важитимуть значно більше. І єдиний спосіб запобігти реалізації домовленостей двох осіб із надзвичайним та уповноваженим статусом – позбавити хоча б одну з них цього самого статусу. Кого хвилюватимуть клятви в вірності президенту Путіну екс-президента Януковича, якщо на міждержавних паперах зафіксовано зовсім інші речі?

Відставка уряду та президента – і справжнє підписання Угоди про Асоціацію. Шлях Євромайдану тепер простий та очевидний. Так, Кисельов виллє на голови братнього народу ще не одне корито одкровень про «нацию предатєлєй», «потомков Мазєпи» та «іуд гейропейських». Але державі Україна, яка на відміну від Януковича нікому нічого не обіцяла і буде просто чітко виконувати міждержавні угоди, це базікання навряд зашкодить – як хочуть, то хай звертаються до Стокгольмського арбітражу, а до сусідських прокльонів ми й так уже звикли.

А Віктор Федорович, наш невтомний борець невидимого інтеграційного фронту, хай теж не ображається на народну невдячність. Адже до схеми «взяти в злочинців гроші та проголосувати за іншого» українців роками привчала саме його партія.

Юрко КОСМИНА, для «ОРД»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

15 ответов

 1. Если ты 3 недели назад приехал из тернополя, что бы пожрать и посрать на майдане, это еще не значит что ты Киевлянин! Развелось Киевлян, каждая шавка западенская уже себя к Киевлянам записала. Бери рюкзак и вали домой!

 2. А я і не знав, що в Полтві поряд з громадянами України є ось таке нікчемне створіння.А Западенцям ми вдячні хоч за те, що може вже мера законного виберуть.З цього(Попова) ліплять кримінального авторитета.Мабуть в Президенти готують на слідуючі вибори.

 3. Как грится? Впрочем достаточно интернет штампов )) — ВНЕЗАПНО! Империя атакует! И т.д. Можно добавить последнее из Михалкова “пожиратель пионеров и колдун”.

 4. Спасибі жителям Карпат ,
  Що обісрали Київ- Град!!!!
  По хижам , бендерва, по хижам!!!! Невже таке велике бажання у декількох ополячених областей лягти знову під поляцюру????? Та ще й шляхом можливої громадянської війни?????!!!! Не гнівіть Господа нашого Православного, підполячники…. По хижам…

 5. Пока не разрешат приватизировать участки под палатками и баррикадами, Майдан не разойдётся. Хлопци мають право, бо вони воiни.

 6. Свое отношение к нам,россияне показали,когда расстреляли наших рыбаков,в Азове! А это как раз Юго-Восток Украины,да к сожелнию у граждан тех областей очень короткая память,в силу своей недоразвитости и дебилизма! Вперед в ТС! Будете рабами пупкина а ваших детей он будет пускать на фарш,долбо:)бы!!!

 7. Молодец Владимир Владимирович, всех покупает, плохо только, что за счет граждан а не за свой собственный

 8. А.Ковалевскому
  “С выгодой для Украины использовать Россию, как сырьевой придаток и рынок сбыта” — это такая извращенная шутка?

 9. С выгодой для Украины использовать Россию, как сырьевой придаток и рынок сбыта наших товаров (неконкурентных в ЕС), — страшный сон для наших «евро-интеграстов».

 10. Статья не выдерживает критики.
  Путин просто так подписал и теперь его можно как лоха кинуть и в ЕС? Думаете что пишете автор? Живые участники этой сделки будут завидовать мертвым.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ