Человек не терпит насилия!

«Жека 20 відсотків» — 2

Окружний адміністративний суд Києва посідає особливе місце в системі адміністративного судочинства. Саме тут по першій інстанції розглядаються справи з приводу оскарження нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. У цьому суді оскаржують рішення, дії та бездіяльність Адміністрації Президента України, Антимонопольного комітету України, Національного Банку України й геть усіх суб’єктів владних повноважень, що розташовані в Києві. У його стінах забороняють мітинги на Майдані, поновлюють на публічній службі урядовців і розпускають політичні партії. Якщо діяльність інших окружних адміністративних судів – то чисте заробітчанство, адмінсуд столиці – це висока політика.

Апостоли нестяжательства

До 3 червня 2010 року Окружний адміністративний суд Києва перебував під орудою Олега Бачуна, який мав два професійних свята – День судді (15 грудня) і День залізничника (4 листопада). Що прикметно: День юриста (8 жовтня) Олег Володимирович не святкував. Ще б пак – ну який з нього юрист? Інша річ – романтика залізничного сполучення, креозотовий запах шпал і щедрість (зрозуміло – духовна) колишнього начальника Львівської залізниці Георгія Кірпи.

Десять років тому, невдовзі після призначення Кірпи міністром транспорту й зв’язку України, львів’янин Бачун у обозі його команди потрапляє до Києва – разом з соратником і близьким другом Миколою Ковзелем, нині – народним депутатом України, а на той час директором Державного транспортно-експедиційного підприємства «Інтертранс». Колишній голова Личаківського райсуду Львова стає першим заступником голови Господарського суду м.Києва, а з червня 2006 року – головою новоствореного Окружного адміністративного суду м.Києва.

Як відомо, сапер і голова суду можуть помилитись лише один раз, причому, з однієї і тієї ж причини – через вибухонебезпечні умови праці. Помилка Бачуна полягала в тому, що він, відчувши себе самостійним політичним гравцем, занадто понадіявся на ступень свого впливу й не зразу зрозумів, що розпочинається грандіозний перерозподіл ринку замовних судових рішень.

Цей ринок стихійно склався ще на початку 2000-х років і довгий час на ньому володарював хіба колишній заступник Генерального прокурора України Віктор Кудрявцев. Ринок розвивався абсолютно стихійно й становив собою радше базар, де кожний суддя-одноосібник намагався всучити свій товар, нерідко псуючи вигідну комбінацію колезі з сусідньої ятки.

Управлінський хаос часів президентства Ющенка, криза на інших ринках – металургійному, продовольчому, енергетичному тощо – і нерозвинутість ринку землі призвели до розквіту ринку замовних судових рішень (ринок ЗСР – непоганий економічний термін, правда ж?) та його переформатування. Новий час потребував не тільки нових пісень, але й нових співаків, тому поява такої постаті, як Андрій Портнов стало явищем знаковим.

Про те, що на політичній сцені України з’явився новий артист з задатками примадона стало зрозумілим у листопаді 2005 року, коли мало кому відомий адвокат Андрій Портнов разом з колегою Сергієм Петрашком подав адміністративний позов з вимогою зобов’язати Державний комітет України у справах релігій ініціювати питання та вжити всіх необхідних заходів на право причислити Петра Порошенка до числа святих мучеників. Кому цікаво, текст цієї непересічної позовної заяви можуть прочитати отут: http://ord-ua.com/2010/06/28/netsenzurnij-poroshenko/ .

Дуже скоро Андрій Володимирович був обраний народним депутатом України й завдяки своїм видатним рисам – здатності до системної роботи та відсутності комплексів – стрімголов увірвався в коло головних гравців на ринку ЗСР, ставши поруч з Сергієм Ківаловим, Ігорем Пукшиним, Олександром Пасенюком, Віктором Кудрявцевим.

Це викликало спротив (хто б сумнівався?) з боку «старої гвардії» — Голови Верховного Суду України Василя Онопенка, багатьох суддів ВСУ, того ж голови Окружного адмінсуду Києва Олега Бачуна – що стали боронити свої канонічні території від зазіхань «самозванця». І якщо попервах Голова ВСУ був для Портнова поза зоною досяжності, Бачун сповна скуштував системності, послідовності та здатності до далекоглядного розрахунку, притаманних опоненту.

Взагалі-то кампанія по усунення Бачуна з ринку ЗСР гідна того, щоби присвятити їй окрему книжку. Тож зараз лише нагадаємо окремі сюжетні лінії, щоби зрозуміти, завдяки якому збігу обставин до Окружного адміністративного суду Києва потрапив «Жека 20 відсотків» — нинішній заступник його голови Євгеній Валерійович Аблов.

Доля Бачуна вирішилась 18 вересня 2009 року, коли один з суддів Окружного адміністративного суду Києва виніс ухвалу про забезпечення позову ВАТ «Дніпроазот» про заборону приватизації Одеського припортового заводу. Це була фатальна помилка Олега Володимировича, який заради інтересів власника «Дніпроазоту» пана Коломойського непродумано встряв у міжнародно-політичну комбінацію, що ретельно вибудовувалась тодішнім українським прем’єром Юлією Тимошенко. У результаті Одеський припортовий не дістався нікому – ані Коломойському, ані російському «Сибуру», ані лівійському лідеру Муаммару Каддафі, інтереси якого (точніше – інтереси сина Каддафі, Сейфа аль-Іслама) представляв україно-російський олігарх Костянтин Григоришин. Що ж стосується Бачуна, то він миттєво позбувся підтримки парламентської фракції БЮТ, що розв’язало руки Портнову.

Звісно, Андрій Володимирович розумів, що самотужки йому Бачуна не здолати – голову Окружного адмінсуду столиці підтримував Голова Верховного Суду України Василь Онопенко, який сподівався, що Бачун очолить Вищий адміністративний суд України (у тодішнього Голови ВАСУ Олександра Пасенюка 24 грудня 2009 року добігав кінця п’ятирічний термін повноважень). Тому Портнов хутенько помирився з Пасенюком і залучив його на свій бік, а також заручився підтримкою голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Сергія Ківалова, який давно мріяв завести в Окружний адмінсуд Києва своїх людей на керівні посади.

 bachhun

Брошура, присвячена О.Бачуну та його статкам і маєтностям, з отакими ілюстрація була розіслана невідомими особами всім народним депутатам і суддям

І вже в перших числах жовтня 2010 року по Бачуну вдарила «важка артилерія». Кожний народний депутат України, кожний суддя, а також провідні видання отримали брошуру з описом неправедного життя Олега Володимировича, з переліком його численних закордонних вояжів та оздоблену якісними фотографіями його автомобіля й мобільного телефону. У Мережі був відкритий сайт www.bachuna.net відповідного спрямування. Публікації в ЗМІ запістрявіли подробицями скандалу – про те, як Портнов направив Бачуну депутатське звернення з проханням отримати декларацію про доходу, а одержав у відповідь лист запорозьких козаків турецькому султану.

Але єдиним реальним компроматом, який вдалось «накопати» опонентам Бачуна, був факт надання останнім у бутність перебування на посаді першого заступника голови Господарського суду м.Києва лікарняного листка про начебто перебування на стаціонарному лікуванні з 25 березня по 1 квітня 2005 року (насправді Бачун у ці дні знаходився на відпочинку у Франції). І тоді два апостоли нестяжательства Андрій Портнов і Олександр Пасенюк (про останнього докладніше — http://ord-ua.com/2011/12/12/nye-vinavataya-ya-s-perdlini-tizhnya/), не маючи підстав для вагомих звинувачень, зажадали звільнення Бачуна з посади судді за нескромний спосіб життя, який підриває моральні засади судової влади.

Розв’язка трапилась 3 червня 2010 року, коли Верховна Рада України за згодою Комітету ВР з питань правосуддя, очолюваного Сергієм Ківаловим, та на подання Вищої ради юстиції (голова – кум Ківалова Володимир Колесниченко, серед членів – Сергій Ківалов і Андрій Портнов) звільнила з посади за порушення присяги судді як самого Олега Бачуна, так і двох його відданих кунаків – Петра Ковзеля (брата народного депутата й близького друга Бачуна Миколи Ковзеля) та Миколу Кишинського.

Порушення присяги судді з боку Бачуна полягала в невідповідності витрат офіційним доходам, що, бачте, порушило морально-етичні принципи, які все своє життя сповідують Андрій Портнов і Сергій Ківалов. Вина Кишинського – у тому, що він при розгляді позову ЗАТ «Інтертранс» до Генеральної прокуратури України виніс ухвалу про забезпечення позову, якою заборонив Генпрокуратурі до завершення провадження по справі здійснювати перевірки та вилучати документи ЗАТ «Інтернтранс» (ця ухвала, як на наш погляд, є, дійсно, не дуже грамотною, одначе жодних принципових заперечень вона не викликає, ніким не оскаржувалась і, до речі, незаконною визнана не була). Суддю Ковзеля (брат народного депутата, який є власником ЗАТ «Інтертранс») звинуватили в тому, що він виніс ухвалу про забезпечення позову Федерації спортивного покеру при оскарженні рішення Міністерства юстиції України. Ця ухвала також є абсолютно правомірною, ніким не оскаржувалась і незаконною також визнана не була.

Згодом Кишинському таки вдалось відкараскатись від обвинувачень у порушенні присяги, постанова Верховної Ради України Вищим адмінсудом була скасована, але в Окружний адмінсуд Києва він не повернувся, а був переведений Указом Президента України до аналогічного суду в Івано-Франківську.

Вакансії, що вивільнились у результаті поразки Бачуна, треба було заповнювати. З першою особою питань не виникало – незадовго до звільнення Бачуна йому довелось призначити виконуючим обов’язки голови суддю Павла Вовка, який до березня 2007 року працював у апараті Верховної Ради помічником-консультантом народного депутата Сергія Ківалова. У наступному Павло В’ячеславович автоматично був призначений головою Окружного адміністративного суду м.Києва.

Але цього було замало й 16 липня 2010 року Президент України підписує Указ про переведення до Києва з Одеського окружного адміністративного суду Євгенія Валерійовича Аблова на прізвисько «Жека 20 відсотків». Указ був дуже вчасним, оскільки в Одесі на пана Євгенія чекали великі неприємності внаслідок феєричної земельної оборудки, яку він прокрутив у травні 2010 року, помінявши своїм рішенням адміністративні кордони в курортній зоні Білгород-Дніспровського району. Все йшло до порушення щодо Аблова кримінальної справи за винесення завідомо неправосудного рішення, у ході розслідування якої неминуче б викрились і квартирні маніпуляції «його честі».

П’ятий вимір судді Аблова

Герой Булгакова з захватом оповідав про прониру, який без усякого п’ятого виміру та іншої математичної чортівні покращив свої житлові умови в результаті багатоступеневих комбінацій з обміну квартир. Наш герой домігся значно більшого, і також без допомоги потобійчних сил і п’ятого виміру, а лише завдяки тому, що має два ідентифікаційних коди – 835700019 і 2636714275.

Під першим значиться безробітний громадянин Аблов Євгеній Валерійович, 10 березня 1972 року народження, який народився в с.Випасне Білгород-Дністровського району Одеської області і користується двома оселями в м.Білгород-Дністровському: по провулку Франка, буд. 15, кв.41 і по вул. Провадійській, буд. 16, кв. 12.

Звертаємо увагу читачів: цей код дев’яти-, а не десятизначний. Хтось навмисно пропустив цифру «2» на початку коду, завдяки чому він сприймається (точніше – сприймався, оскільки зараз Аблов ним вже не користується) базами даних державної податкової служби як помилковий. Тим не менш, саме такий код був присвоєний Євгенію Валерійовичу 26 травня 1996 року Білгород-Дністровською об’єднаною Держподатковою інспекцією. У 2005 році, як тільки батько Аблова пішов з посади заступника голови Білгород-Дністровської райдержадміністрації, цей код був закритий.

Другий код був виданий громадянину Аблову Євгенію Валерійовичу, який народився 10 березня 1972 року в м.Білгород-Дністровському, проживав у Одесі по провулку Маяковського, 5 і працював у прокуратурі Одеської області. Видала код у квітні 1998 року ліквідована нині Держподаткова інспекція в Жовтневому районі м.Одеси. Цим кодом Аблов користується донині.

Дружина Євгенія Валерійовича, Юлія Юріївна, до переїзду в столицю також мала окрему квартиру в м.Одесі, по вулиці Польській, 5, квартира 40, і працювала (до травня 2007 – разом з чоловіком) у прокуратурі Одеської області. Але, треба думати, й гадки не мала, що її родина володіє такою кількістю нерухомості. Бо в протилежному випадку пані Юлія, як чесний прокурорський працівник, негайно б доповіла про це рапортом.

Підкреслюємо: йдеться саме про квартири сім’ї Євгенія та Юлії Аблових, квартири їх батьків ми не рахуємо. Наприклад, батько Євгенія Валерійовича, Валерій Федорович, 16 березня 1948 року народження, колишній заступник голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, і досі мешкає в с.Випасному по вулиці Кишинівській, 160, звідкіля щодня добирається на роботу – Валерій Федорович керує Дослідним господарством «Андріївське» в с.Андріївка цього ж району.

До цього списку можна додати ще й помешкання в Києві. І всі ці квартири, здається, отримані безкоштовно по лінії або прокуратури, або Державної судової адміністрації. Точніше – дві від прокуратури й три від ДСА. Злі люди пащекують, що, начебто, видурювати в держави службові квартири за допомогою різних ідентифікаційних кодів пана Аблова навчила ріднесенька тітка. Втім, якщо ми десь помилились – ласкаво запрошуємо Євгенія Валерійовича до слова. Ми залюбки надамо йому можливість розповісти про свої житлові умови – хоч у формі інтерв’ю, хоч у вигляді публікації за його авторством. Якщо ж пан Аблов забажає оприлюднити через сайт «ОРД» декларацію про доходи – впевнені, що редакція буде лише вітати цей мужній і правильний крок заступника голови Окружного адміністративного суду м.Києва.

Звісно, дуже б хотілось, щоби ті ж Андрій Портнов та Сергій Ківалов прокоментували джерела такої заможності скромного служителя Феміди. Бо після їх обурених філіппік на адресу Бачуна цілком природнім було б очікувати, що відтепер в Окружному адміністративному суді Києва відправлятимуть правосуддя виключно експерти з питань суддівської етики й лише за наявності довідки про те, що всі свої капітали вони роздали сірим та убогим.

Ну, а ми доки розповімо шановним читачам про обіцяну справу, аналогів якій досі не знало вітчизняне адміністративне право, і яка була розглянута Абловим в травні 2010 року, наприкінці свого перебування на посаді судді Одеського окружного адміністративного суду. Це був своєрідній «дембельський акорд» Євгенія Валерійовича, за який його цілком могли взяти під варту. Але він не тільки викрутився, не тільки після своєї грандіозної витівки перебрався до Києва, так ще й потрапив на посаду заступника голови Окружного адміністративного суду столиці. І хто після цього посміє засумніватись у надприродних здібностях Сергія Васильовича Ківалова?

(далі буде)

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»

Початок статті:

http://ord-ua.com/2012/01/11/zheka-20-vidsotkiv/

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

14 ответов

 1. Стаття відверта і правдива, на підтвердження слів автора, допомагаємо Жекі-20% з даними про тітку, якщо в нього не вистачить духу чи часу на оприлюднення фактажу. оскільки досить багато часу він проводить в Якиторії на бульварі Л.Українки в нарадчій кімнаті (може щоб помічники та секретарі не підслуховували і не підглядали) разом з ноутбуком на якому старанно виводяться Рішення імям України:) А ще шановний суддя полюбдяє промацувати нові тканини мантій суддів колегій з якими вершить долю(може шукає СВОЮ модель і дизайн:)
  В доповнення до статті і на пдтвердження слів і фактів щодо Аблова щодо тітки у якої три ідентифікаційні коди і саме дивне: ТРИ дати НАРОДЖЕННЯ:)

  Системный номер : 8245496
  Код ДРФО : 1813707485
  Дата отримання коду : 25.11.1996
  Прізвище : АБЛОВА (АБЛОВА)
  Ім’я : ЛЮДМИЛА (ЛЮДМИЛА)
  По батькові : ФЕДОРІВНА (ФЕДОРОВНА)
  Дата народження : 28.08.1949
  Країна народження : УКРАЇНА
  Область народження : ОДЕСЬКА
  Район народження : ТАТАРБУНАРСЬКИЙ
  Населенний пункт народження : С.ТУЗЛИ
  Дата реєстрації коду за місцем народження : 25.11.1996
  Дата отримання коду : 10.10.1996
  Дата початку користування кодом : 25.11.1996
  Орган ДПІ : БIЛГОРОД-ДНIСТРОВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ДПI (Б.-ДНIСТР. Р-Н)
  Місце проживання : УКРАЇНА ОДЕСЬКА М.БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ
  13 78

  Системный номер : 21184655
  Код ДРФО : 1813510561
  Дата отримання коду : 07.01.1997
  Прізвище : АБЛОВА (АБЛОВА)
  Ім’я : ЛЮДМИЛА (ЛЮДМИЛА)
  По батькові : ФЕДОРІВНА (ФЕДОРОВНА)
  Дата народження : 26.08.1949
  Країна народження : УКРАЇНА
  Область народження : ОДЕСЬКА
  Район народження : ТАТАРБУНАРСЬКИЙ
  Населенний пункт народження : С.ТУЗЛИ
  Дата реєстрації коду за місцем народження : 07.01.1997
  Дата отримання коду : 12.03.1996
  Дата початку користування кодом : 07.01.1997
  Орган ДПІ : ДПI У МIС.ВIННИЦЯ
  Місце проживання : УКРАЇНА ОДЕСЬКА М.БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 13 78

  Місце роботи : 3332234 — ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “РЕМБУД” ;
  3332234 — ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “РЕМБУД” ;
  471886 — БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ
  РИБОПРОМИСЛОВИЙ ТЕХНІКУМ

  Системный номер : 34181623
  Код ДРФО : 1798215329
  Дата отримання коду : 29.10.1997
  Прізвище : АБЛОВА (АБЛОВА)
  Ім’я : ЛЮДМИЛА (ЛЮДМИЛА)
  По батькові : ФЕДОРІВНА (ФЕДОРОВНА)
  Дата народження : 26.03.1949
  Країна народження : УКРАЇНА
  Область народження : ОДЕСЬКА
  Район народження : ТАТАРБУНАРСЬКИЙ
  Населенний пункт народження : С.ТУЗЛИ
  Дата реєстрації коду за місцем народження : 29.10.1997
  Дата отримання коду : 24.10.1997
  Дата початку користування кодом : 29.10.1997
  Орган ДПІ : БIЛГОРОД-ДНIСТРОВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ДПI
  Місце проживання : УКРАЇНА ОДЕСЬКА М.БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ
  13 78

 2. Пане Володимир! Стаття як завжди клас, але зараз не та ситуація, щоб на цьому концентрувати Вашу увагу і увагу таких як Ви професіоналів. До виборів залишилось вже не десять, а 9-ть з половиною місяців. Є питання стратегічні а є питання тактичні, так Ви зараз працюєте локально, а треба готуватися до виборів 31 жовтня 2012 року та ілюзій не мати. Сконцентруйте своє бачення на підготовці до виборів, розжуйте нашим опозиційним бонзам Турчинову, Яценюку, Тягнибоку, Кличко,Гриценко нехай повернуться обличчям до первинних організацій в регіонах, та на протязі трьох місяців сформують кандидатів в дільничні, територіальні, окружні комісії, включаючи спостерігачів. Потім буде як завжди, авось пронесе. Не пронесе. Виграє той хто лічить. Всі первинні партійні структури не функціонують взагалі, існують на бумазі, там багато баласту, ідейних та принципових мало. Ваші статті читають і партійні опозиціонери. Ну розжуйте їм, щоб готували первинні парторганізації до виборів. Більше того розпишіть їм що треба проводити і збори в цих партійних організаціях, бо вони на горі прийняли рішення обєднатися, а вони в первинних організацій запитали? А в районних запитали, а як вони збираються формувати списки кандидатів? Зїзди проводять, а члени первинних організацій навіть не знають про те що була районна, обласна конференція, готується об`єднавчий зїзд!
  Крім того розпишіть їм, що вони повинні зробити як тільки прийдуть до парламенту:судді всіх рівнів обраються, реальна процедура відозви депутата Верховної Ради та мерів свіх рівнів, деносація Кіпрських угод, реальний закон Про референдум, суд присяжних, бюджетні кошти тільки через фірми які є виробниками і за цінами які не є утричі завищеними як зараз.Гоз,нафта,пісок, вуголь інші корисні копалини видобувають і реалізують виключно державні підприємства, молоді від 16 до 25 років відкриваються рахунки і щомісячно туди перераховуються кошти від реалізації корисних копалин, пенсіонерам аналогічно.

 3. Так, пишеться все дуже цікаво. Але, чомусь усі статті стосуються не простого люду. А чому не висвітлити наявність в Україні рабства? Так, я не помилився. А то ким буде людина, народжена і мешкаюча у Києві понад 30 років тому, але не маюча ніяких конституційних прав, навіть паспорта. Не кажучи вже про трудову книжку, військовий облік, тощо. Людина не взмозі ні вчитися, ні працювати, а ні бодай кудись виїхати. Її фактично не існує і при зверненнях теба доводити, що все ж таки така особа фізично є і що він це дійсно він. У той же час їй присвоєний податковий ідентифікаційний номер (запрошення на вибори теж приходять, то може і голос його якось враховується?). Тобто, людини офіційно не існує, заробляти вона не взмозі, а податки сплачувати має! Та й проблема проста, для отримання паспорту треба надати “гамагу з РВК” (приписне свідоцтво або військовий квиток, тощо) які цю особу ніколи не оформлялися (навіть за її зверненнями аж до нардепів з гарантом). А для оформлення останніх — потрібен паспорт. От і ганяють хлопця від РВК до РУВС і навпаки, а справа з місця не рухається. Єдина перспектива, щоб не сидіти на шиї батьків-інфалідів та позашлюбної дружини с дитиною — здатися патрульним, щоб відправили до приймальника-розподільника де хоч годуватимуть. Але по закінченні терміну тримання, треба буде довести, що він не інопланетянин як мінімум, а то і зовсім зчезнути може та ніхто й недоведе, що такий взагалі був! То може про такі факти писати треба, а не набридлі пафоси аналогів, які почерзі й керують отакими РАБАМИ України?!

 4. Владимир! про иск Портнова по Пете Порошенко …это новогодний юмор))) или правда? честно говоря ,почитал иск и…))))
  p.s. Андрей конечно здорово Бачюна сделал,профессиоАнально…интересно какова его судьба сейчас…

 5. Позов був поданий у Шевченківський райсуд у листопаді 2005 року — після того, як Андрій Портнов, представляючи інтереси Олександра Зінченка, програв Петру Порошенкові справу про захист честі та гідності. Десь за півроку після того я спитав у Андрія Володимировича, яка доля позову. На той час позов розглянутий ще не був і лежав у суді.

  Це Портнова — абсолютно реальний. Як, до речі, і мій позов щодо біографії заступника прокурора м.Києва Шморгуна

  http://ord-ua.com/2011/11/06/ostannya-kraplya/

  який розглядала суддя Окружного адміністративного суду м.Києва О.Головань

 6. Пропустив слово :). Не “Це Портнова”, а “Позов Портнова”.

  Що стосується Бачуна — за нього можна не перейматись навіть попри те, що з подачі Портнова Голосіївський райсуд Києва визнав незаконним передачу йому кількох гектарів землі в Бучі під дачу. Бачун, здається мені, має частку в “Інертрансі” разом з народним депутатом Миколою Ковзелем та його братом, колишнім суддею Окружного адмінсуду Петром Ковзелем. Власне, за свої легендарні чартерні перельоти Бачун насправді не платив — він літав, здебільшого, літаком “Інтертрансу” або на гроші ”Інтертрансу”.

 7. та я собственно и не переймаюсь,сто лет он мне нужен))) понятно что миллионов накосил добряче.Осенью 2009г довелось быть в ВСУ и стоял курил там на Пилипа Орлика и он вышел,с кем то разговаривал и потом отошел звонить по легендарному своему Верту.Я искоса стал разглядывать “героя” и что меня неприятно поразило,это до неприличия грязные туфли и мятые брюки, выглядит как в одежде спит))) я еще подумал: “Во его Андруша достал…”
  зы.иск Портнова,это конечно шедеврально,в нашей несчастной стране можно получить какое угодно решение суда,эх…

 8. А кто видел дом в Совиньоне-2 который купил Жека 20% Аблов Е.В. Вот как мы имеем в окружном Админ. Суде Киева )))

 9. Покупают дома!!! Катаются на Яхтах!!! Но каждому началу есть свой конец, а у Жеки начало карьеры началось не очень хорошо и закончится тоже очень плохо!

 10. Покупают дома!!! Катаются на Яхтах!!! Но каждому началу есть свой конец, а у Жеки начало карьеры началось не очень хорошо и закончится тоже очень плохо!

 11. А зараз Бачун став замом Генпрокурора України де почав вимагати гроші в Житмирі . В ГПУ він скомпанувався з одіозним рейдером ще одним замом Генпрокурора Даниленком і почали вимагати гроші в прокурорів за призначення . Ні одна посада не призначається , поки не занесуть кассу Даниленку і Бачуну .

 12. а почему никто не пишет что Бачун — собственник “Оксибанка”? не много и не мало, 120 лимонов статутного капитала

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ