Человек не терпит насилия!

Влада взяла Шевченківський та господарський суди

Головою Шевченківського районного суду Києва призначено Сергія Куровського, якого спеціально для цього перевели в суд в грудні минулого року з Київського апеляційного господарського суду.

А головою господарського суду Києва призначено Артура Ємельянова, який раніше очолював господарський суд Донецької області.

Таке рішення прийняла Вища рада юстиції на черговому засіданні.

Також призначено заступницю голови Шевченківського суду Олену Мелешак, переведену до Шевченківського суду в листопаді 2010 з Авдіївського міськрайонного суду Донецької області.

Вакансії в Шевченківському суді столиці з’явились після призначення його екс-очільників Ірини Тельникової та Наталі Марчук суддями Вищого спеціалізованого суду по цивільним та кримінальним справам.

Серед своїх минулих рішень Куровський відзначився, зокрема, у 2009 році примусом Шевченківському району передати приміщення на 114,2 квадратних метри на вулиці Володимирській, 19а на 10 років Міжнародному благодійному фонду “Бойове братерство” на умовах 2003 року.

Також він у жовтні 2010 року відмінив рішення господарського суду Чернігівської області на користь Державної екологічної інспекції і дозволив приватному товариству ТОВ “Єлінський ліс” не платити збитки в 25,3 тисячі гривень за відстріл косуль.

Для прийняття цього рішення голова суду забрав справу у судді Лідії Рєпіної у зв’язку з занятістю і віддав суддям Ларисі Кондес, Сергію Куровському як судді-доповідачу та Наталії Нєсвєтовій. Ця трійка суддів останнім часом постійно трималася разом.

Характерна особливість рішень Куровського — приймати рішення по суті при розгляді у другій інстанції, а не відправляти на новий розгляд. Так, наприклад, він вирішив по-новому спір між двома рекламними агенціями на майже 300 тисяч гривень.

Серед інших рішень Вищої ради юстиції на цьому ж засідання — призначено два заступники голови Вищого спецсуду по кримінальним та цивільним справам — Михайла Вільгушинського та Станіслава Міщенка; заступників голів Святошинського (Іван Бандура) та Солом’янського (Юрій Мягкоход) судів.

Судова реформа в Україні навесні-влітку 2010 року призвела до масового звільнення суддів і влада продовжує встановлювати жорсткий контроль над ними.

Так, Вища рада юстиції погрожує чистками господарському суду Києва.

Очільник нової політики щодо судів — заступник голови адміністрації президента, член ВРЮ Андрій Портнов. Він очолив Головне управління з питань судової реформи та судоустрою невдовзі після приходу Віктора Януковича до влади, до цього був головною зброєю Юлії Тимошенко у судах, депутатом її фракції.

Портнов проводив перевірку щодо судді Ігоря Смолія, який зараз “підвішений” — справу про його можливе звільнення розглядає Вища рада юстиції. Цей суддя Окружного адміністративного суду Києва дозволив знести табір підприємців на Майдані Незалежності, пославшись на небезпеки для мітингуючих при встановленні ялинки.

Олександра Веснич, Свідомо

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

12 ответов

 1. Чого це суддя Смолій у підвішеному стані? 20 грудня 2010 року Вища рада юстиції затвердила результати перевірки щодо судді Смолія Ігоря Володимировича з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення. Перевірку проводив член ВРЮ Портнов А.В.

 2. Киевский шевченковский суд курирует бандитов шевченкоской милиции и прокуратуры. В частности этим занимается судья Осипова, чей братишка Александр работает зам нач следствия шевченковской милиции. Что изменится после смены главы суда неизвестно, Но факт движения в этом направлении радует.

 3. переназначены председатели хозяйственных судов Днепропетровской и Львовских областей (новые судьи из Донецка).Решен вопрос о замене председателей хозяйственных судов в Харькове и Одессе.( В Одесссе впереди прихватизация Припортового завода, Одесского и Идьичевского морских портов_)

 4. Кто в куосе? Какая з/п у районных судей в Киеве? Видел ОДНУ….на островах. Этой зимой.

 5. “Характерна особливість рішень Куровського — приймати рішення по суті при розгляді у другій інстанції, а не відправляти на новий розгляд”
  Авторе, не пишіть дурниць, а заглянте краще в процесуальний Закон.
  Господарський суд апеляційної інстанції не наділений повноваженнями відправляти справу на новий розгляд, таке право надане лише касаційному господарському суду (ВГСУ, раніше й ВСУ)…
  Господарський процесуальний кодекс України
  Стаття 101. Межі перегляду справи в апеляційній інстанції
  У процесі перегляду справи апеляційний господарський суд за наявними у справі і додатково поданими доказами повторно розглядає справу.
  Стаття 103. Повноваження апеляційної інстанції
  Апеляційна інстанція за результатами розгляду апеляційної скарги має право:
  1) залишити рішення місцевого господарського суду без змін, а скаргу без задоволення;
  2) скасувати рішення повністю або частково і прийняти нове рішення;
  3) скасувати рішення повністю або частково і припинити провадження у справі або залишити позов без розгляду повністю або частково;
  4) змінити рішення.

 6. Не пишіть дурниць.
  Дибил, нахрен цитировать портновские августовские изменения в процессе, если судья давно заработал себе такую репутацию. Умник, млять

 7. Куровский Сергей — из военных комсомольцев и замполитов, удачно подженился на дочери колхозного головы, плюнул на военную карьеру, отучился и стал судьей. Сначала — военным, а потом — гражданским. Отмечается как злостный хапуга, вымогатель. При проведении процессов в военной части первым делом вымогал у командиров развлечений, выпивок и халявных жрачек, не забывая требовать “на дорожку” себе в багажник или в карман. Будучи пьяным менял ориентацию с гетеросексуала на гомосексуала. Сейчас уже наверное закоренелый педик. Мля, докатилисо!….

 8. Ау! Киевляне! Такими темпами для вас останутся только места дворников и таксистов. Все остальные займут донецкие! Вам должно быть стыдно или хотя бы страшно. Но судя по тому, что вы во время акций оппозиции ( куда людей из других областей не пускают менты) предпочитаете отсиживаться по домам, вас такая ситуация устраивает. Хотя если бы 22.01.2011 на Софийскую площадь вышло хотя бы 100 000 человек, то даунбасовцы уже обосрались бы. Ну сидите,сидите, может что и высидите.

 9. Знаете господа юристы скоро нечего уже будет ходит по судам искать правду. Если ты не свой, то останется только брать друга и идти по дорогам 90-х.

 10. Спасибо за комментарии. Только сейчас увидела, что мою статью перепостили. Замечания учту. Особенно по проверке по Смолию спасибо — не отследила это. Хотя сам факт подтверждает наше предположение, что он был “подвешен” как раз, когда надо было принять решение по разгону Майдана.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Брат судьи Вовка вышел под залог

За родного брата председателя Окружного административного суда города Киева Павла Вовка Юрия Зонтова внесли 7,6 млн грн залога в качестве…

Оглашен приговор по делу Вороненкова

Шевченковский районный суд Киева вынес приговор по делу об убийстве бывшего депутата Госдумы России Дениса Вороненкова. Суд признал виновным в…

Леросу избрали меру пресечения

Печерский районный суд Киева избрал народному депутату Гео Леросу, показавшему средний палец президенту Владимиру Зеленскому  меру пресечения в виде личного…
НОВОСТИ