Человек не терпит насилия!

Журналісти вимагають відсторонити Хорошковського

Журналісти телеканалу TBi вимагають створення незалежної парламентської комісії щодо позбавлення частот “5 каналу” та TBi.

Відповідну заяву озвучив у вівторок на пресс-конференції Віталій Портніков.

Він також озвучив вимогу відсторонити голову СБУ Валерія Хорошковського від виконання обов’язків на час роботи комісії.

Портніков нагадав, що за інформацією ЗМІ, Хорошковський є власником U.A. Inter Media Group, а її очолює його дружина. Водночас Хорошковський є членом Вищої ради юстиції, від якої залежить доля кожного судді.

“СБУ, очолювана Хорошковським, незаконно втручалась в роботу регулюючого органу — Нацради з телерадіомовлення, вимагаючи документи по конкурсу. Ці ж документи подавалися в суді компаніями групи “Інтер”, — наголосив журналіст.

“Ми стверджуємо, що у Валерія Хорошковського — явний конфлікт інтересів, що призводить до використання службового становища в інтересах однієї медіа-групи, яка намагається монополізувати ринок у незаконний спосіб”, — додав Портніков.

Гендиректор TBi Микола Княжицький і керівник 5 каналу Іван Адамчук запевнили, що вони подаватимуть апеляцію на рішення Окружного адмінсуду. А в разі програшу Адамчук пообіцяв дійти до Європейського суду з прав людини.

Він також наголосив, що внаслідок рішення суду та Нацради 5 канал може технічно зникнути, шляхом розмежування інформаційного і просвітницького каналу.

Ще один представник 5 каналу зазначив, що канал може втратити 70% працівників через втрату частот.

Як відомо, Окружний адмінсуд Києва цілком задовольнив вимоги групи телеканалів “Інтер”, що заперечував законність проведення Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення конкурсу на виділення додаткових частот, за результатами якого TBi одержав 33 частоти і “5 канал” — 26 частот.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2010/06/8/5120490/

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Подсидит ли Андрущенко Баканова? -- 2

Подсидит ли Андрущенко Баканова? -- 2

Почему скупой платит дважды, дурак трижды, а идиот постоянно.Или почему снять реакцию так важно. Предыдущая публикация наделала много шума. По…

Где 100 миллионов, найденные у Любченко при обыске?

Телеграмм-канал «Блядский Цирк» пишет: «Прошло уже несколько дней со дня, когда НАБУ и СБУ проводили обыски у Любченко. И тишина,…
Подсидит ли Андрущенко Баканова?

Подсидит ли Андрущенко Баканова?

Только вот собрались мы писать, о том, почему уволили начальника ДЗНД Александра Куксу и при чем здесь Андрущенко, как нам…
НОВОСТИ