ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Дружина «начальника» Труханова сфотографувалася з другом у «путінській» футболці

Дружина скандального бізнесмена Володимира Галантерніка, якого вважають «господарем одеської мерії» і «начальником Труханова», з’їздила в Москву. Там вона сфотографувалася з американцем, одягненим у футболку із зображенням російського президента Путіна.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив одеський блогер Гліб Громов, посилаючись на на інстаграм дружини Галантерніка — Наталії Зінько.

Цікаво, що Зінько спробувала «зафотошопіть» обличчя Путіна на футболці американця.

«Дружина господаря Одеської мерії Галантерніка Наташа Зінько побувала в Москві на презентації модної колекції. Прекрасно те, що на цьому заході американський дизайнер Heron Preston презентував футболку із зображенням Путіна на всі груди. Зінько навіть сфоткалась з ним і підписала публікацію в інстаграмі “сімейний портрет”. А самий прикол в тому, що на спільному фото, Престон одягнений як раз в ту саму футболку з президентом Росії. Але не дарма ж Наташа – дружина самого прихованого “бізнесмена” Одеси. Майстер конспірації спробувала зафотошопіть портрет Путіна на футболці свого друга. Але трохи палєвно» — зазначив блогер.

«Між іншим, презентація проходила за два дні до виборів Путіна. Не здивуюсь, якщо сімейство Галантерніков спеціально прилетіли в Москву, щоб разом з громадянином РФ Трухановим виконати свій обов’язок і проголосувати за свого царя-батюшку», — додав він.

ОРД”

На головному фото — Володимир Галантернік

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

19.04.2018 14:54 дюма отец

галантерейщик и король это сила


19.04.2018 15:01 Ха- ха

У негра толще


19.04.2018 16:42 друк

а гройсман фоткався з сєраратюгами -чи можно жидві? сцукі продажні


19.04.2018 17:17 Д-О-С-Т-А-Л-И

ПУТЯРА—УЙДИ МРАЗЬ ПО-ХОРОШЕМУ,НЕ ДОВОДИ РОССИЙСКИЙ НАРОД ДО ГРЕХА:ЗЕК УКРАИНСКИЙ ПОЗОРНО К ТЕБЕ СБЕЖАЛ,ТЕБЯ ТВАРЬ НЕ ВЫПУСТЯТ:ЗА КРЫМ, ЗА ДОНБАСС,ЗА ВОЙНУ И ЗАРАБОТОК НА НЕЙ,ЗА ОБНИЩАНИЕ СВОЕГО НАРОДА;ПРИГОВОР ДЛЯ ЭТОЙ ВЛАСТИ БУДЕТ ОДИН—РАСПЛАТА СВОИМИ ШКУРАМИ И ЖИЗНЯМИ,ТЕРПЕТЬ ДАЛЬШЕ НЕКУДА!!!!!!!!!!!!!!!!!


19.04.2018 17:38 Известный

Неклеймите Путина! Россией управляют финансовые американские воротилы! Их агентура и непонимающие кто за кем российские политики! И кстати фамилии и имена у двойников Путина естественно другие! В 2012 американский посол через лидеров российских партий и прочих агентов! Поднял восстания против настоящего ВВП! Настоящий антиамериканский ВВП вынужден был пойти на компромис и в следствии был отодвинут от управления Россией!


19.04.2018 20:05 дуля

шоломов-путін є ортодоксальним жидом. мєнахем ааронович мендель-мєдвєдєв.ейдельштейн-жиріновський середньоазійський жид—де ти там побачив амерікосів друга справа юдонацисти і жидомасони-сіонізм у 1975 році оон визнала однієй з форм ненависті о других націй так що роби висновки як не хозарін на кшалт вальцманів гройсманів авакових


20.04.2018 6:59 Чуб то є антена для спілкування с Господом

Не пугайтесь. Негр майку снимет и жизнь в Украине наладится — бабу люсрируют как сипаратичную тираристку


24.04.2018 11:11 Пин Кертон

Ребята, Галантерник на жидком дерьме. Арестовать его могут в любой момент. Особая вероятность под любые выборы, так сказать — показательная казнь. Владимир Ильич уже захарился возить бабло в АП за своего непутевого Гену. Запасаемся попкорном и одеваем очки, обещают 3D кино. Но футболка с Путиным это уже перебор конечно. А может там жена главнее Вовика? Родители у Зинько являются его партнерами. ОПГ чистого вида под крышей АП.


Комментировать