ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Розвіювання міфу про виняткові дипломатичні таланти Петра Олексійовича, — Кочетков

До останнього часу однією з безвідмовних фішок для адептів Президента Порошенка була його зовнішньополітична діяльність. Подання про успішність цього напрямку базувалося на володінні ПАПом англійською та навичках, що він їх надбав на посаді міністра МЗС.

Хоча однієї лише капітулянтської «мінської змови» вистачає для розвіювання міфу про виняткові дипломатичні таланти Петра Олексійовича. Але його адепти згубність «Мінська» не визнають.

Однак і зовнішньополітичний «Титанік» знайшов свій айсберг.

У Раді Європи Україна зазнала очевидної та хворобливої у своїй демонстративності поразки. Не допомогла і особиста участь Петра Порошенка – його, як завжди, чудовий виступ справив на європарламентарів куди менше враження, ніж кострубата, але щира у своїй цинічності промова президента Земана.

У нас різко зіпсувалися відносини із сусідами, зокрема, з Польщею – давнім «адвокатом» України перед Європою. Претензії до нас мають Румунія, Болгарія, частково Молдова, а в Угорщині публічно(!), тобто майже офіційно, організовуються акції на підтримку якогось референдуму на Закарпатті.

США і РФ, проводячи переговори Волкер-Сурков, не те що не залучають Україну до участі, але навіть не вважають за необхідне інформувати про те, як ці перемовини проходять – це натуральне приниження, якщо по-дипломатичному.

Так, сплеск націоналістичних настроїв у Європі і світі об’єктивний, я сам про це писав. Так, існує стратегія Кремля щодо розколу Європи та ізоляції України, на що витрачаються шалені гроші.

Але це все не було б можливим, якби не млява, запізніла, беззуба діяльність українського МЗС. Наприклад, прогнозуючи очевидно негативну реакцію сусідів на наш закон про освіту, можна ж було заздалегідь (!) розгорнути роз’яснювальну кампанію? Але МЗС і головний дипломат Павло Клімкін працюють виключно в режимі «Чого бажаєте?» по відношенню до Банкової.

Президент свідомо обрав собі слухняного безініціативного виконавця на цю посаду. Президент і несе повну відповідальність за зовнішньополітичні провали.

Але важливіше інше. А чому зовнішній «наїзд» на Україну став можливий, і чому саме зараз?

Так просто всім навколо, нарешті, стала очевидною фарисейська сутність української влади: говоримо одне, робимо протилежне!

Вимога міжнародних санкцій при розвиткові торгівлі з агресором, байки про реформи при тотальній корупції, заклики до демократії при збереженні олігархічної форми правління і далі ще довгий список – ось справжні причини наших провалів.

Ось уявіть, чи наважилася б Угорщина публічно зазіхати на нашу територіальну цілісність в чотирнадцятому році (їхній прем’єр тоді про це говорив, але пошепки в своєму кабінеті). Але ж ми були куди слабкіші, йшла агресія недоімперії, а армія тільки відроджувалася.

Але тоді була певна єдність суспільства і влади в прагненні відстояти країну від агресії, був викид патріотизму, нами захоплювався весь світ. А що зараз? Керівників військового відомства заарештовують за підозрою в корупції, і ніхто – ні тут, ні навколо – навіть не дивується. І українське громадянське суспільство вже відверто ворогує зі своєю неефективною, злодійкуватою і брехливою владою. Ось сусіди і дозволяють собі всяке.

Положення можна виправити єдино рішучої зміною всієї влади на ту, яка зможе забезпечити наступальне просування українських інтересів в світі на основі чесності, прозорості та опори на українське суспільство.

Александр Кочетков

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

15.10.2017 13:24 Пустили свиню за стіл

По телеканалу “Культура” ці придурки твердять, що з українців вийшли всі европейські народи. І це може бути тільки при владі Пеци. Пеціна БАЛДА забита грошима і більше ВОНО не бачить нічого. Якщо ЙОГО не знімуть то скоро ВІН буде стверджувати що всі народи світу вийшли з українців. Звідси й ненавість до українців і це робить ПЕЦА цілком свідомо. Навіщо…..уже видно.


15.10.2017 14:00 залізняк

як що казати чесно то римський історік Тор сказав-найстаріша нація в світі то скіти а наші люди відомі як гетіти гіксоти скіти кімерійці сормати фінікійці пелазги етруски аж до 11-12 назв до сучасних українців тількі незрозуміло яким боком хозари-сіоністи вальцман гройсман коган-турчинов яценюк медведчук пінчук капітельман-тімошенко саакашвілі блюм-кравчук гольдштейн-кучма та решта жидви -мають відношення цієї відверто зрадницької влади крадіїв та вбивць вже більше 1000 років як жидва насильницькі нав*язала християнство за допомогою мальфреда-володимира хрестителя який по матері чистий жид а зараз при владі жидо-хозари ашкенази та язіяти так що вальцман звичайний порхато азійський злодій -Слава Націі


15.10.2017 16:47 VP

А в какие мифы от майдана электорат еще верит?


15.10.2017 16:49 Вихрь

З влади в Україні потрібно прибрати жидів — цю злодійкувату продажну масу.


15.10.2017 18:02 Человек

Жид..а на фонарь. Вот и все разговоры, или он на фонаре, или нет Украины через пару лет


15.10.2017 19:55 Миш

Енакиевский спонсирует ДНР ЛНР! Работает на фсб России! Где работа НАБУ????!!!! МВД СБУ ГПУ??!!


15.10.2017 21:04 решка

Понятно, что для вменяемых людей во всем мире Украина будет через сто и пятьсот лет. И Петр Алексеевич займет свое, более менее, достойное место в истории Украины. Талант — это всего лишь опыт и навык, который без сомнений есть у барыги, бизнесмена, Петра Алексеевича. Украина будет развиваться, эволюционировать, хоть усритесь.


16.10.2017 11:28 Патріот України

Подяка Залізняку.Таку думку, весь час треба брати до уваги! Українців до влади!


16.10.2017 12:21 Укр

Я тоже за вільну Україну! Тільки лизать жопу ЖИДУ Вальцману не буду. Цього пацюка треба під вонючий зад і в ад. Тільки там йому буде досить бабла а Україні ВОЛЯ. Слава Україні!


16.10.2017 21:14 1

Хакамада про компенсацію за Крим: Це єдиний на цей момент спосіб досягнути миру на Землі і з Україною процвітати далі. Російський політик Ірина Хакамада підтримала ідею президента Чехії Мілоша Земана про те, що РФ має надати Україні компенсацію за анексований Крим. Хакамады ты кто ТАКОЕ, чтобы решать вопросы украинских территорий? Ты разбирайся в своем Чуркистане. Правильно есть единый выход изгнать недоразвитую Рашу из территории Украины. А друзьями мы уже не будем, тамбовский волк вам друг. Дружите с Северной Кореей, Сомали, Зимбабве, Венесуэлой — это круг вашего общения.


16.10.2017 22:56 Путлер капут

Войну начало рашистское быдло Даунбасса. Смотрите, кто штурмует милицию бандеровцы или сепары? https://youtu.be/oSX9b_7Pbuo Трамп умоляем задуши эту кремлевскую тварь, не дай им выползти из рабовладельческого строя, дави санкциями как клопов.


16.10.2017 23:08 никому не нужный рЫгион

И вы еще хотите украинские зарплаты и пенсии получать? Хер вам, а не пенсии и зарплаты. Срывали украинские флаги, просили Россию ввести войска и хотите, чтобы мы вас кормили. Х…уй вам уроды. Плотницкий и Захарченко ваши кормильцы, Ахметов пусть кости как собакам бросает. Они ваши кормильцы, а за Украину забудьте. Вы суки начали войну, теперь и радуйтесь.


17.10.2017 1:28 Не виноватая я, он сам ко мне пришел

Смотрите https://youtu.be/FkKiJEkZRVk Оказывается, что Порошенко виноват, что эти твари приехали в Украину убивать ее граждан. Вы дебилы должны все до единого в такой упаковке вернутся в свою Рашу.


17.10.2017 7:08 August

Уже достаточно глупость морозить. Пора арестовывать этих уродов за государственную измену и уничтожение всей страны. Он как переполошились уроды. В Киев нагнали петушни больше чем в АТО бойцов. А петушне хочется одно сказать. Кого вы защищаете? Ебанулись? Или продались за пайку? Ну, тогда, проведайте родителей, бабушек своих. Вы-ж быдло натуральное. Надеетесь на подачку со стола государственных изменников? Так все годы самостийности крайними остаются гражданские люди и вы, уроды. А президенты-депутаты-барыги имеют вас и ваш род в рот.


17.10.2017 9:14 каждая падаль ответит за всё

эта парашеновская наволочь вымывает госбюджет думая чем больше оно ездит,то его рожу запомнят в мире;но запомнят эту падаль другим:обворовывая свой народ и пряча бабло в оффшорах,обнищанием народа и наживанием на войне-смертями украинских воинов,предательству Майдана и украинского народа;будь ты проклят-парашенко!!!!!!


17.10.2017 11:43 Прямий

Сейчас надо запоминать все говорящие вагины от Панамского урода. Кому-то, принудительно, надо будет восстанавливать экономику Украины и разрушенные дома на Донбассе! Вылизываете государственному преступнику зад! Значит отвечать должны вместе с ним. КРасиво смотрится сейчас Зрада! Ублюдков, петушни нагнали! Ужас! Это животное весь Киев кровью зальет! Кроме петушни в Киевской области сосредоточили банды титушек с Донецкой и Луганской области. Да. Они никуда не пропали! Сменился заказчик. Два года по охранным фирмам их трудоустраивали вахтовым методом. Опыт-то у Панамского барыги и его подельника Вальдемара Кремлевского крутить туристами-бандитами. Патриотам Украины напоминаем. Т.к. Петрушка и его банда считают, что защиты мусорами и сбушниками маловато, могут привлечь и российских туристов. А это угроза террористических актов в Киеве. Это животное готово на более радикальные методы, чем его коллега по КГБ Путлер.


18.10.2017 6:38 Прощай немытая Россия

https://youtu.be/wjIH9ONlEZs


Комментировать