ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко у 1997р. вироком Жовтневого суду Дніпропетровська отримав 7 років за грабіж

Фотокопію документу оприлюднила у своєму пості в мережі Фейсбук громадянська активістка і волонтерка, освітянка (“раніше — на посаді Docent у Дніпропетровському національному університеті”) Людмила Кострюкова: https://www.facebook.com/ludmila.kostryukova/posts/1166142806768001

В ту нашу встречу я ещё не знала, что господин Лысенко, в лихие 90-е был связан с криминалом, участвовал в грабежах, за что суд Жовтневого района г. Днепропетровска приговорил его к семи годам лишения свободы. Рассказывали многое. И разное. Но слухам я не привыкла доверять. А сегодня меня познакомили вот с таким документом (см.фото)” — написала вона.


Нещодавно електронна петиція про відставку Лисенка набрала понад 1000 підписів при необхідних 900 http://e-dem.in.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/449 .  Він вже назвав її “політичною ганчіркою” і після цього з’явилася альтернативна петиція на підтримку Лисенка як справного господарника і сумлінного посадовця, який заслуговує на нагородження подякою від міського голови за особистий внесок в розвиток м. Дніпра. http://e-dem.in.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/475

Тим часом народний депутат Віталій Купрій прямо називає організатором двох нападів на нього у тодішньому Дніпродзержинську чоловіка колеги Лисенка — нинішньої заступниці міського голови Світлани Єпіфанцевої — Євгена Таранова, відомого, за словами нардепа, у кримінальних колах авторитета за прізвиськом “Жека Таран”. Через ці події Купрій вимушено залишав Україну. Таку історію депутат розповів журналістам-розслідувачам з програми “Гроші” на “1+1”, яка вийшла в ефір 21 листопада: “Бандити на сторожі місцевої влади. Хто залякав місто Дніпро” http://1plus1.ua/groshi/video/banditi-na-storozi-miscevoi-vladi-hto-zalakav-misto-dnipro.
Про кримінальну кар’єру Таранова розповідають і дніпродзержинські журналісти:

Коли його спортивна кар’єра не склалася, він пішов у бандитські справи заробляти собі на спортивну кар’єру (займався боксом — ред.). Коли перший раз обирався Сафронов до Верховної Ради, десь 1996-1998 роки, то вже тоді угрупування Тарана було досить серйозним. Вже тоді Таран мотався по дніпродзержинським підприємцям і напрягав, щоби голосували за Сафронова”, — розповідає редактор дніпродзержинської газети “Все про всіх” Олександр Царіков. http://dnipro.depo.ua/ukr/dnipro/dnipropetrovska-ombusmenka-zadeklaruvala-svogo-cholovika-16022016122000 

За словами журналіста, Таранов тиснув на тих, хто критикував Сафронова, зокрема і вів бесіди із журналістами щодо критичних матеріалів, по суті був неформальним силовим крилом екс-мера. 
“Пару разів, коли Тарана затримували, втручався Сафронов і випускав (…) Про те, що Таран і Сафронов працювали разом — сумнівів немає”, — говорить Царіков.

Сама Єпіфанцева (екс-регіоналка і опоблоківка, колишня “права рука” Вілкула, яка разом із частиною фракції ОБ в міській раді перейшла у команду Бориса Філатова, забезпечивши промерську коаліцію) відома тим, що на своїй сторінці у ФБ писала, як вона “не кладе руку на серце, коли звучить гімн України”, “не кричить Героям Слава”, а також ділилася співчуттями до ліквідованого російського бойовика “мотороли”: «А мне его ЖАЛКО. Он тоже был сыном, отцом, мужем», який визнав, що власноруч стратив 15 українських військовополонених, в тому числі “Кіборга” Ігоря Брановицького.


Лексика ж мера Філатова, зокрема її Фейсбук-версія, рясніє брутальною лайкою, кримінальним сленгом, блатним жаргоном, вульгаризмами і погрозами опонентам попри позірну набожність градоначальника, прихожанина московського патріархату.
Від моменту створення у міській раді промерської коаліції за участю УКРОПа й частини екс-регіоналів з депутатської групи «За Днепропетровск» (хоча й формально виключених з опоблоку, але ментально й ідеологічно таких, що там лишилися) у Дніпрі почала стрімко набирати обертів криміналізація політико-управлінського процесу загалом та регулювання у сфері економіки зокрема.

Так, вже буденністю стало використання «тітушок» – молодиків характерної зовнішності й поведінки – у погромах і трощенні МАФів. В результаті, місця події виглядають як після ординської навали. Подібна практика не має нічого спільного із законною процедурою демонтажу торгових точок, яка повинна відбуватися із збереженням усіх матеріальних цінностей, особистого майна і без ризику для життя й здоров’я підприємців.

Такою ж традиційною є присутність «тітушок» на сесіях (в кулуарах чи безпосередньо у залі засідань) міської та районних рад Дніпра. Нещодавно вони відзначилися організованою участю і під час перевиборів голови Шевченківської районної ради Дніпра. Група молодиків проникла у сесійну залу та кинула димову шашку, намагаючись перешкодити нормальній роботі представницького органу влади — зірвати голосування.

Регулярними стали і напади із завданням тілесних ушкоджень на опонентів міського голови та його коаліції, а також псування майна депутатів та громадських діячів, критично налаштованих до нині діючої влади.

Мимоволі складається враження, що місцеві можновладці керують містом за мафіозними принципами дона Корлеоне з «Хрещеного батька». Відповідними є розподіл функцій та ролей у владній ієрархії, а також методи приборкання політичних конкурентів правлячої коаліції.

Тривожні тенденції дедалі міцнішають. Дніпро стає небезпечним для життя Тітушкоградом. Місто занурюється у кримінальну темряву лихих 90-х. То що ж це за владу ми отримали після перемоги Революції Гідності? Чи у Дніпрі  має відбутися ще один, місцевий Майдан - антикримінальний?

Олексій Мазур, для ”ОРД”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

30.12.2016 8:49 Чорний ворон

Ого ! Яка радість в украінців від такоі ” ЄЛІТИ ” ( хай навіть судимість погашена ) . Ще один приклад як принижуют украінців на рідній землі. Тепер це ” єліта ” від Віницьких базарних торговців, які на кістках прийшли до влади.


30.12.2016 10:25 мы никогда не поумнеем

Да вся элита такая,но выбирали ее то мы,а теперь сетуем.Возьмите Садового! Он сидит на хлебных местах аренды с тем чтобы приватизтровать.Сидит и на мусоре. А кролик Яценюк! Умыкнул пару миллиардов,отсиделся за кордоном,все подзабылось и вновь вещает что он спаситель Украины.Тоже и с Ти мошенко,Гройсманом,Луценком…Отдельная тема вывод средств в офшоры и тут война не война,а АТО и впереди всех гарант.Сколько можно падать гривне? Нам говорят доходы выросли,зарплата 3200,а купить можно как на 60 грн пару лет тому когда доллар был 2,затем 5,8 и пошло аж до 27.Бумажек и 0000 больше, а покупательная способность гривни равна0.


30.12.2016 10:48 Епрст

Хороший кандидат на пост начальника полиции для габона


30.12.2016 13:21 человек

Ничего стрвшного. Это раньше был грабитель и разбойник. Сегодня они экспроприаторы, только не экспроприаторов, а как всегда простых людей. Ну кто не знал, что Корбан рейдер №1? Или забыли как с коррупционным скандалом уходил Порошенко с РНБО? Или забыли, как он дважды был министром в злочинном правительстве Януковича-Азарова? Подотрите сопли и включите мозги, а то следующий раз сосунка Олежку избирете. Сегодня он сосет и у Ахметки и у Пороха, а вчера сосал у Коломойского. Сосучий парень.


30.12.2016 15:18 Справедливый

Для “мы никогда не поумнеем”.Уважаемый, НЕТ НИКАКИХ ВЫБОРОВ НА САМОМ ДЕЛЕ!!!!Поймите то наконец. Есть спектакль “Выборы” для лохов.


30.12.2016 21:07 14

Важно не то,что он был судим. Важно то, как он справлялся с тем делом, которым занимался. К сожалению, судимых много, но ведь цель общества, как я понимаю, вернуть каждого такого к жизни и не колоть ему глаза прежней жизнью.


31.12.2016 10:14 для 14

Чиай ” Мы никогда не поумнеем”.Дальше развивать тему не целесообразно.


1.01.2017 21:16 Горожанин

В Днепре люди из окружения Филатова(бывшая начальница МБТИ Кривошеева Т.Р;Ее сын депутат Укропа Евгений Кривошеев;Начальник департамента админ услуг Андрей Пономорев и Александр Панченко) путём проталкивания положения о создании архива и учёта инвентарных дел пытаются вернуть старую монопольную коррупционную кормушку.Которая действовала до 2013г в МБТИ Днепра.Суть Ее сводилась к затягиванию сроков технической инвентаризации и регистрации права собственности на объекты недвижимости.Ускорение стоило окало 300€ через посредников.Теперь ежи красавцы пытаются создать новый орган по контролю за инвентаризаторами и будут иметь тормозить процедуру изготовления тех паспортов…….


2.01.2017 2:45 Александр

Кривошеева мразь ещё та, такая же как и её покровительница Антонина Ульяхина тётя Тимошенко. За Филатова даже говорить нет смысла, каждый здравомыслящий человек в городе знает, что это обычный гандон.


2.01.2017 7:06 Помнящий

Прижав Кривошееву Татьяну Романовну бывшую начальницу МБТИ Днепра можно получить информацию о всех теневых схемах захвата недвижимости в Днепре начиная с 1998г без Ее личино одобрения непроходима негодна афера……Также в курсе рейдерских схем бывшая начальница отдела регистрации МБТИ Неделько Светлана и бывший зам начь МБТИ Пономарев Андрей.


7.01.2017 23:02 Горгона

А почему забыли эту мразину, Сирченко Ольгу Владимировну? Эта СУКА даже фамилию сменила, думает никто ее не узнает? Мы все знаем и скоро о себе напомним.


25.06.2017 16:58 набу

про лисенка пишут много и все гадости! сами такие негодяи не уходят, лжны быть законы когда негодяев просто снимает народ


Комментировать