Человек не терпит насилия!

Генерал Наєв про причини провальної неготовності до вторгнення

snimok ekrana 2023 11 21 v 18.21.38

Генерал Наєв написав першу з часів вторгнення статтю і відкрив завісу про причини провальної неготовності до вторгнення.
1.
— «Розвідувальні органи України в жодному із офіційних документів чіткої інформації щодо конкретної дати та часу початку агресії не надавали». (с)
Ось так.
Буданов розповідає, як
— «23 числа, приблизно, здається, о 14:30, ми чітко отримали інформацію, що о четвертій ранку буде початок і як саме. Це було доведено до першої особи держави»
А от генерал Наєв каже, що жодного документу про конкретну дату наступу не отримав.
Тобто глава ЦРУ Бернс передав Зеленському інформацію про плани нападу РФ:
— (16 січня Зеленському) «Була розкрита певна кількість деталей, наприклад, російські наміри захопити аеродром на північному заході від Києва під назвою Гостомель і використати його як платформу для висадки повітряно-десантних сил, а також щоб пришвидшити захоплення Києва».
І навіть дружина Буданова це підвтерджує:
— Чоловік увечері 23 лютого сказав мені, що о 5.00 почнеться повномасштабне вторгнення. Ми зібралися і поїхали до нього на роботу, і з того часу ми перебуваємо не вдома.
Але Зеленський отриману від ГУР і ЦРУ розвідувальну інформацію від генералів ПРИХОВАВ.
Однією цією дією Зеленський вчинив злочин — його злочинна бездіяльність є прямою причиною неготовності країни до війни.
Слова Наєва підтверджує командир 4-ї бригади НГУ полковник Артем Іллюхін:
— «Даних про підготовку удару на Гостомель у командування 4-ї бригади на той час не було»(с).
Але ідемо далі.
Приховавши від військового керівництва дані ЦРУ і ГУР Зеленський ввечері 23 лютого 2022 присипляє всім пильність:
— «Причин для вашої безсонної ночі немає»(с).
Сказавши це, Зеленський лягає спати.
2.
Натомість генерал Наєв повідомляє наступне: розхолоджуюче базікання клоуна він не послухав, спати не ліг, довірився своїй «чуйці» і віддає наказ командувачам всім разом почати безсонну ніч:
— «Начальник моєї розвідки підтвердив ймовірність загострення, а мої внутрішні відчуття підказали мені, що вторгнення може статися саме 24 числа. Тому я одразу викликав всіх сімох командувачів угруповань та наказав їм до 4 години ранку 24 лютого привести війська у готовність до відбиття агресії.
О 2 годині ночі, за кілька годин до початку повномасштабної війни, я прибув до центру управління, де вже зібрались начальники всіх центрів та відділів, і наказав їм всім зайняти свої робочі місця та бути готовими до бойового управління. А за кілька годин стало зрозуміло, що це передбачення було вірним.»
В нашій країні окрім ідіотів є багато дорослих і відповідальних людей. Саме тому, що вони не послухали розхолоджуюче базікання президента, і навіть діяли йому всупереч, ми уникнули смерті.
3.
І третій момент. Оперативне розгортання військ генерал Наєв провів за власною ініціативою. Тільки завдяки цьому перший раптовий удар ворога не став нищівним:
— «Для реагування на загрозу вторгнення противника, про яку вже говорили відкрито, я ще 23 лютого віддав письмове розпорядження всім командирам угруповань провести оперативне розгортання та вивести частини і підрозділи у райони бойового призначення. Після цього у визначених районах було проведено розгортання загальновійськових бригад, згодом – систем розвідувального, оперативного, логістичного, медичного забезпечення. Надалі це стало підґрунтям для дій Сил оборони України по відбиттю збройної агресії рф.
Якби ми це не виконали, війну ми б зустріли в казармах і на полігонах.»
Данілови-Зеленські розповідають, як «готувалися» нап’яливши чорну форму. Але не чорна форма нас врятувала, а те, що цих дурнів не послухалися ті, хто виконували їх накази.
Та Зеленський приховавши від генерала Наєва точні розвіддані і не надавши завчасних вказівок, заганяє генерала в умови точно, як розвідника Сестриваковського, який без наказу намагався підірвати міст з Криму, але вже бігав між розривами ворожих мін і не зміг. Генерал Наєв без наказу почав діяти і виводити війська на рубежі, але зробити це не встигає. 59-а бригада, перебуваючи на Олешківському полігоні за 80 км від Криму, так і не дійшла до перешийку з Кримом.
— «Мости треба підривати до підходу противника, а не коли він вже біля них». — Генерал Соколов відповідальний за Південь.
————
Катастрофічні наслідки нашої неготовності в перші дні війни — виключно на совісті президента.
В разі загрози вторгнення, будучи законом зобов’язаний діяти відповідним чином, президент України уникає своїх зобов’язань, воєнний стан не вводить. Цим він позбавляє військове керівництво можливості діяти на упередження, заздалегідь підірвати мости, підготовувати і зайняти оборонні позиції.
Все це привело до неготовності військ в перші години вторгнення, катастрофічних наслідків, оточення тисяч військових і десятків тисяч смертей.
Але совість у Зеленського не просипається. Після перших тижнів зелена пропаганда оголосила, що винні у всьому військові, які «про*балі»(с).
Ми маємо готову кримінальну справу. Є все для процедури імпічменту і максимального тюремного строку.
Джон Сміт

snimok ekrana 2023 11 21 v 18.24.20

snimok ekrana 2023 11 21 v 18.27.23
Зеленський заздалегідь знав про плани повномасштабного вторгнення. Ці плани передбачали окупацію України, встановлення пр@р@сійського режиму і ліквідацію президента. І особливо ліквідацію учасників Майдану 2014 року — цю категорію окупанти записали в лист «А» на знищення.
Про ці плани Зе не сказав, бо згідно цитат гаранта виданням NOS і WP, боявся «паніки», «риття окопів», «падіння економіки», того, що «будуть протести і вимоги поміняти уряд».
Зеленський натомість уже вдруге розказує про якийсь «Майдан 3.0» — типу р@с!йський план, який передбачає зміну влади в Україні. Вдруге розказує, як про найбільшу загрозу. Звучить це максимально дико з огляду, що мільйони громадян стали безхатьками, біженцями, втратили рідних людей чи місять багно з кров’ю в окопах. А зверху їх періодично поливають то ракети, то артснаряди, то шахеди. Тобто вся хрінь, яка тільки могла бути — уже є.
Походу це питання пріоритетів.
І державницькі десь в хвості потяга біля туалету.
Marina Daniluk-Yarmolaeva

От редакции: В ВР ходят упорные слухи о том, что к Новому Году Зеленский вдруг внезапно «заболеет» и окажется неспособен исполнять обязанности Президента. И вместо него страной будет управлять спикер Верховной Рады. Которого очень скоро переизберут. Им станет Разумков. Персонаж безвольный, но разумный. Партнеров, вероятно, это устраивает. В любом случае — лучше, чем Зеленский. Залужного во главе государства не будет. В цивилизованном мире не принято.

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

50 ответов

 1. Тількі за ці слова: «Саме тому, що вони не послухали розхолоджуюче базікання президента, і навіть діяли йому всупереч, ми уникнули смерті» Наєва і єже з ними командування розстріляти 2 рази!! А що ви ще робите поза «командами»?
  Це було не ваша справа товаріщі воєнні, ви повинні здохнути але підчинитись наказу і без своїх ініціатив.
  А вдруг би не було цієї війни??? Ініціативники кончені! Зрадники, і все тепер ясно, що є у державі.

  1. 17-06 ти ідіот чи кацапопідар? Послухати Членограя Оманського та вкоритися його наказам — ти знаєш, до чого б це призвело? Київ за 3 дні був би взятий!

  1. Як кажуть, як би хотіли, то зробили б. Британські СС безбашені. Саме такі його оберігають, та посягання буде всього 1 раз. Тому, що зроблять це самі, коли буде команда. Все інше, те його вологі мрії та виї»осі.
   Всі ми дуже добре знаємо, що самий «надійний» та довірений охоронець зааавжди і є кіллер. Тут питання у ціні або політиці.

 2. «Розвідувальні органи України в жодному із офіційних документів чіткої інформації щодо конкретної дати та часу початку агресії не надавали».(С)

  Після цього розумієш, що оповідання Наєва розраховано на домогосподарок і спрямовано виключно на виправдання власної вини.

  1. Ні. Там йому не місце точно. Його вихід буде десь у Ростові біля Яника. В інших місцях світу йому буде іздець. Ви тількі уявіть собі, скількі він знає інформації на західних провладних, і що буде, коли прийдуть до влади інші? Вони дуууже дуже захотять отримати його свідчення, особлибо з США. Це неминуче. Тому, він ні кому з великих світу сього не буде потрібен. Токсичний та небезпечний. Тому походу тільки Росія йому зможе допомогти. Звісно це теоретично!!! Інакше, тільки на Луну.

  2. кацап навіть на рідній мові не здатен писати без помилок))))
   в іпсошники москальські напевно вже школярів беруть, бо розумні втекли з рашки, а інші під боярою або у пригожина))))

   1. як відризнити москалика?
    він не може без матюків та своєї анальної скрепи, х нього воно завжди лізе)))

 3. Польша получила от США 11 пусковых установок HIMARS. В очереди на разгрузку ждут еще дополнительные пусковые установки, а также танки M1A1 Abrams и машины технического обеспечения M88A2 Hercules», — сообщил Мариуш Блащак.
  Вот она, какая польская дружба — пшекам видимо , оружие сейчас нужнее, чем ВСУ, как-будто это они сейчас воюют с Педерацией. А о блокировке этими панами-гандонами границы вообще молчу.

 4. Приятная новость с утра — Армия обороны Израиля (ЦАХАЛ) ликвидировала на юге Ливана Аббаса Раада — сына главаря «Хезболлы» Мохаммада Раада. Возрадуемся же — הָבָה נָגִילָה‎ !!!!!!!!
  ЗСУ вы тоже бейте гадов, не жалейте русских свиней!

  1. у ваших кацапських мріях він вже дів роки тікає, Залужного знімають, а український народ повністю помирає.
   але реальність інакша, як би ви на своїх болотах не мріяли

   1. «дів роки» — полукоцап «какая раница» на українській мові не здатен писати без помилок))))

    1. українці спілкуються українською мовою, а ось заслані казачки на українській мові)))

    2. 18-45 та бачу я що ти москальське іпсо — можеш не уточнювати

 5. Факты выкладени в статти свидчать про систематическую злочынну деяльнисть властной верхушки Украины перед кацапским вторгненням. Саме из-за их злочынных дий погибло огромное количество людей в перши дни вийны, а страна выявылася не готовою зупыныты ворога на кордонах. Писля перемогы вси вынни мають буты привлечены до видповидальности согласно закону, невзирая на посады, заслуги и принадлежность до злочынно-шахрайськой ячейки «студия Квартал-95».

    1. Тебе бентежить щось шизоїдне?
     Тобі необхідно поговорити про це?
     Вибач, але для тебе прийом у психіатра платний

    2. 18-47 не намагайся видати себе за психіатра, по тобі видно, що в тебе шиза прогресує

 6. Зеленський, коли будуть обміни полоненими, чому цим питанням ніхто не займається? Обмінний фонд щодня зростає, полонені кацапи дуже добре себе почувають — трьохразове калорійне харчування за рахунок українського бюджету, гаряча вода, теплі кімнати, одяг, а наші хлопці в кацапському полоні страждають та перебиваються з хліба на воду, в сирих та холодних приміщеннях без нормальних умов тримання! Скільки коштів з нашого бюджету йде на утримання полоненого кацапа? Хто-небудб рахував? На цьому зелені теж побудували корупційну систему — закупівлі харчування та інших продуктів відбуваються за завищеними цінами, їх одягають та забезпечують взуттям також за неринковими цінами, а ще постільна білизна і багато чого іншого. Якщо порахувати ці всі витрати з корупційною націнкою, то виходить, що полонені кацапи в прямому сенсі душе коштовні. У нас що, працює економіка, є лишні гроші чи утримання кацапів йде за рахунок коштів ООН? Якщо ні, то пора цю лавочку збагачення закривати!

 7. Други… а откель все эти «Монаки», «стерненки» и по-росята так досконально знают все «российские нарративы»? У них прямой канал поставок? Я вообще, обладая ВЫСШИМ ОБРАЗОВАНИЕМ с трудом понимаю, что это такое… но эти товарищи не только понимают, но и видимо знают на зубок!
  Чи сами что-то сочиняют… для русских… «нарративов»… )))

 8. Зеленский готовит ставку по ситуации в Авдеевки, которую продолжают окружать российские войска. Залужный считает, что тратить резервы ВСУ бессмысленно, ведь Авдеевка находится в оперативном окружении и Украинская армия тратит много сил на снабжение города по единственной дороге, повторяя ошибку Бахмута.

  1. авдеевка принадлежит пидару ахметову. тама ничего украинского нет. ахметов платит и всу и кацапам что бы коксохим не бомбили, потому что после сдачи авдеевки подставные ообы от ахметова якобы отожмут коксо хим и запустят производствопод кацапским флагом но доляху с бизнеса ренатка будет иметь.. брюховекий фунт ахметки в данной делюге.

 9. Николай-помада Тищенко разводится с третьей женой Аллой Барановской, с которой у него почти семь лет брака и шестилетний сын Давид.

  Тищенко выбрал верную стратегию, пока бушевали страсти с массовыми разводами в Раде обилечивал колл-центры, а как всё поутихло решил сохранить непосильно нажитое.

  1. Як жаль, що при сивочолому гетьсані вони ще на Альфа Центаврі жили і тількі при Зеленському прилетіли, а то б гетьман сивочолий всім би дав просратись, кожному б карамелька була та шоколадка, як той трамп за тиждень би виграв войну

    1. Кацапчик, так ты сам себе эту долю выбрал, теперь не жалуйся и главное, крепче там держись, чтобы не вытекло

 10. За Зеленського в України державними чиновниками, прокурорами, суддями, правоохоронцями та у Військово-цивільні адміністрації призначаються, як правило, в більшості своїй КОРУПЦІОНЕРИ, ЗЛОДІЇ ЯКІ УЗУРПУЮТЬ ВЛАДУ В СВОЇХ ІНТЕРЕСАХ І ОТОЧЕННЯ. ЗАЧАРОВАНЕ КОЛО МОЖНОВЛАДЦІВ-ЗЕЛЕПІДАРАСІВ НЕ ГРЕБУЄ ДЕРЕБАНИТИ БЮДЖЕТ НАВІТЬ ПІД ЧАС ВІЙНИ!!!

 11. Слова расходятся с делом — постоянные мантры ЗЕ-власти про наилучшее ПВО в мире над Украиной и реальность-Харьков получает почти ежедневные прилеты ракетами.
  Вывод: не надо звиздеть про выдуманные достижения.

 12. Як тільки Єрмак за вказівкою ЗеКлоуна (скорочено ЗеК) почав впроваджувати кураторство військовими командувачами та опікуватися плануванням бойових дій, то це призвело до того, що контрнаступ виявився провальним. Є причина і є наслідки, все очевидно.

 13. На злобу дня — На каналі ICTV Пінчука вийде серіал «Волонтер з народу». У головній ролі — Сергій Притула

 14. Городам Украины грозят тотальные отключения. Власть провалила подготовку к отопительному сезону. Первые по-настоящему холодные дни показали неготовность украинской энергетики к отопительному сезону. Если при температуре «ноль-минус два» у нас дефицит электроэнергии, и при этом мы импортируем, и нам не хватает, значит, нет угля, а газом топить дорого. Также этоо значит, что капитальные ремонты блоков ТЭС в этом году никто не делал, а была только видимость и традиционное для зелёных разворовывание средств. Это значит, что будут отключать при морозах «минус 8-10» по всей Украине. И это без обстрелов. Если сегодня Держэнергонагляд собрался проверять состояние блоков, то возникают вопросы, а что вы делали целый год? Где отчет НКРЕКП по результатам проверки капитальных ремонтов блоков Центрэнерго? И так по всем вопросам.
  Потом, по прошествии нескольких месяцев нам объявят, что надо поднимать тарифы на рынке (РДН) и для населения, потому что энергетика убыточна…Надо же покрыть за счёт населения разворованные под ремонт блоков средства!

 15. Цікаво, що в самій статті генерала Наєва акценти розставлени категорично інакше, навіть натяку немає на то, що він звинувачує Президента України в зраді або некомпетентності

   1. А чого без матюков? Давай, як ти звик, з матюками та анальною скрепою, коли нема чого відповісти

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ