Человек не терпит насилия!

Скандали, інтриги, сумнівні зв’язки: як Мар’яна Безугла реформує СБУ та допомагає українській армії

Зв’язки з одіозними особами, звинувачення у підкупі виборців, дивні законопроекти та відрядження на передову з метою наробити фото у військовій формі..

Все це – Мар’яна Безугла. Народний депутат від партії «Слуга народу», чиє фото колись імовірно прикрасить собою підручник політології десь у розділі про феномен випадкових людей у політиці між пунктами «відвертий шкідник» та «генератор сумнівних ідей».

Втім, навряд це стане новиною для тих, хто стежить за українською політикою. Проблема лише в тому, як нам здається, що шкода від подібних політиків у воєнний час, порівняно з мирним, різко збільшується. А це означає, що мовчати про таке просто не можна. Тим більше, що з самого початку політичної кар’єри Мар’яни Безуглої було зрозуміло, що жодної користі країні вона не принесе. Лише шкоду. Іноді дуже серйозну.

Хто така Мар’яна Безугла?

Безугла за освітою лікар. І працювала вона певний час за спеціальністю, після чого, мабуть, вирішила, що її амбіції набагато вищі за все це.

2019 року вона пішла на вибори як мажоритарник від «Слуги народу» по одному з київських округів. І перемогла, хоч і не обійшлося без перших на її шляху скандалів. Як писали ЗМІ, на окрузі Безуглой була організована так звана «сітка» зі скупки голосів на її користь . Від чого кандидат, звичайно ж, відмовлялася, «переводячи стрілки» на конкурентів.

Цікаво те, що тоді адвокат нинішнього народного депутата Кирило Фесик підтвердив, що сітка Безуглої отримувала гроші, але уточнив, що підкупом це не вважає .

У будь-якому випадку та передвиборча кампанія закінчилася для Безуглої успішно, і вона стала нардепом. Після чого гордо вирушила заступником голови до Комітету Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Що, м’яко кажучи, дещо контрастувало з її навичками, знаннями та вміннями, але саму Мар’яну не бентежило.

Звідки такий успіх? Є думка, що не в останню чергу через зв’язок із одним дуже одіозним бізнесменом.

Безугла та Холодів

Про зв’язок Мар’яни Безуглої та «тютюнового короля» Андрія Холодова різні ЗМІ писали вже давно. Його називали координатором її діяльності, її часто бачили в його офісі, до неї, між іншим, приклеїлася прізвисько «секретарка Холодова».

ba22afcf78db98d514e94d7873c207de

А якщо враховувати те, що сам Холодов, окрім координації Безуглої, київських МАФів та торгівлі тютюном у цих самих МАФах (принагідно перетворивши «Союздрук» на «Союзтютюн»), ще й кумом Віктора Медведчука є , то ця історія стає ще веселішою.

Якій, можливо, покладе край лише СБУ, але це поки що лише припущення. Тим більше, поки що, здається, не лише СБУ, а й інші державні органи спостерігають за активністю Мар’яни на посаді заступника голови комітету з питань нацбезу.

До речі про це.

Безугла та національна безпека

Безугла – дуже активний народний депутат, який усіма фібрами душі намагається довести, що вона не просто так перебуває у Раді.

Наприклад, активно включилась у реформу СБУ. Без відповідних знань, за зовсім іншої спеціальності, навряд чи може без суфлера сказати, що таке СБУ, хто там працює і взагалі чим вони зайняті.

Але Мар’яна – активний депутат. Їй треба світитися та самостверджуватись. Зрештою, просто треба переконати саму себе, що вона тут у Раді не просто так. Тому активна робота продовжується.

Начхати на критику, начхати на запитання із самої СБУ. Вони нічого не розуміють, вона розуміє все.

А потім трапляється війна. І вона, гордо одягнувши каску, їде до зони бойових дій. Її, звичайно, починають питати, навіщо. Багато людей починають питати: починаючи від журналістів до самих військових, яким доводиться її стерегти та берегти, відволікаючись на нардепа від знищення окупантів, які прийшли на нашу землю.

37628512c592310de9154fd91b1f81de

Вона відповідає щось абсолютно безладне. Ось, навіть, дослівна цитата з інтерв’ю на LB: » Це комунікаційна функція, функція нагляду, цивільний і демократичний нагляд і контроль. Це все про те, як і що відбувається. Чи доходить інформація зверху вниз. Знизу вгору …».

Принагідно вона ще, мабуть для більшої мотивації військових, просуває законопроект, згідно з яким командири можуть вбивати військовослужбовців без суду . А потім тихо його прибирає, а то критика, не всі зрозуміли, та й добре, вдамо, що нічого не було.

Між усім вона пишається, що не виконує своєї роботи. Дослівно це звучить так:

» Як голова підкомітету з впровадження цінностей та стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості, заступник голови Постійної делегації в Парламентській асамблеї (ПА) НАТО я мала бути у Вільнюсі на засіданні ПА НАТО, проте обрала роботу в Луганській області… «.

І тут виникає логічне питання

Чи потрібний такий народний депутат, виборцям? Питання, в принципі, риторичне.

Оцените материал:
54321
(Всего 10, Балл 4.9 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

85 ответов

 1. А подпездол, ты де там у себя в таракание кадырку видел? Ты даже в АТБ за цеником на хлеб, ничерта не знаешь))) в отличии от настоящего мусорка!
  Кацапездал, ты када пойдешь срать за дровнык, воспользуйся газетой, АТО кадырка тебя ебать с засраными сатиновыми трухилями не будет!
  Бу гагага, уронотерапия тебе в рот!)))))

   1. Ты офицер непонятно чего, сколько стоит буканка украинского хлеба?
    Запоребрык, это елементарный вопрос на котором ты обосрался!
    ТЫ ЛУГАНДОНСКИЙ ДОБМОБОБАС, КОТОРЫЙ ТУПО СПАЛИЛСЯ!

  1. Цыцькин ты был холуем и им останешмся-даже на етом сайте-тупое животное. Гвоздь в жопу и на тапчан.

 2. тебе ли нещастя о чем рассуждать что ты можешь своими куриными мозгами о паливе готовить. Шнырь ты кацапский как бы невыкручивался и жужился и место твое в черном пакете рефрежератора на томск или саратов.- хомут на шею и в прорубь.

 3. Гниздо, неразделанаю любовь она такая, тебя любимвый виебал и бросил, не ты первый и не ты вторя….

  1. ты еще на папироску не заработал? поищи по тротуару может какой нибудь бомж бросил окурок подвери -ты же подбираеш как только тебе наставлять отстегнув ширинку не скромничай.- день Валентина тебе в помощь мусор.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ