Человек не терпит насилия!

Колишня фігурантка кримінальної справи Ілащук стала послом в Болгарії

Олеся Ілащук, яку президент Володимир Зеленський призначив послом України у Болгарії, не має досвіду роботи ані у дипломатії, ані на державних посадах і досі позиціонувалася як фахівчиня з сексології та дорогоцінних прикрас.

Інформацію про те, що новий посол у Болгарії не пов’язана з МЗС, «Європейській правді» підтвердили кілька джерел у дипкорпусі.

Як стверджується, новопризначена посол, указ щодо якої президент підписав 23 грудня, вже почала набувати досвіду за новим фахом – зокрема, брала участь у загальній нараді послів України, що відбувалася 22-25 грудня у Києві та Миколаєві.

Між тим, проблемою є те, що раніше вона взагалі не мала досвіду роботи у якості фахівця-міжнародника.

Біографія нового посла України у Болгарії наразі не оприлюднена, однак окремі деталі вона розкрила на двох профілях у Facebook, які не мають офіційної позначки верифікації, але на яких розміщені особисті фото та інша інформація Олесі Ілащук.

Один з них наразі тривалий час не оновлюється; у ньому Ілащук позиціонується як фахівчиня з питань обробки дорогоцінного каміння. Профіль стверджує, що вона є випускницею антверпенської Вищої ради з питань діамантів – авторитетної організації, що не є університетом чи освітнім центром, однак все ж надає певні освітні послуги.

В іншому профілі, що активно оновлювався до останнього часу, та сама людина позиціонується як «клінічний психолог, системно-сімейний терапевт, гештальт-терапевт, сексолог-консультант». Виходячи з публічної активності майбутньої представниці України у державі-члені ЄС і НАТО, вона до останнього часу переймалася питаннями гештальт-лікування та сексології.

У неділю ввечері цей профіль був заблокований.

На обох профілях були розміщені особисті фото та інші деталі щодо новопризначеного посла, які вдалося верифікувати, вподобання для яких з давніх часів проставляли профілі Ярослави Гресь (задіяна у президентській ініціативі United24) та Олеся Донія (політолог, що зараз співпрацює з владою).

Варто зауважити, що політичні призначення на посади посла осіб з-за меж МЗС не є винятковим; такі рішення практикувалися за багатьох президента, що нерідко викликало критику. Утім, призначення взагалі без публічно відомого досвіду у міжнародній сфері є одиничними. Також без детальнішої інформації про біографію нового посла складно зрозуміти, чи має вона зв’язок з Болгарією.

Але найцикавішим є те, що у сексолога-дипломата є кримінальний бек-граунд.

Мільярдер з Ржавинців, або Не дай, Боже, з Івана пана

Мільярдер з Ржавинців, або Не дай, Боже, з Івана панаКолишній генеральний директор МТК «Калинівський ринок», уродженець села Ржавинці Заставнівського району Іван Ринжук, затриманий правоохоронцями разом з двома поплічниками 16 квітня цього року за отримання хабара у розмірі 250 тисяч доларів, нині перебуває у загальній камері СІЗО.

Впродовж майже шести місяців правоохоронцями проводилися заходи щодо документування злочинної діяльності Івана Ринжука на території області та за її межами. За словам начальника управління ДСБЕЗ УМВС у Чернівецькій області Василя Хащука, отримано великий обсяг інформації та дозвіл на її оприлюднення. 2 червня порушено кримінальну справу стосовно заступника директора МТК «Калинівський ринок» Сергія Столяра. Оскільки він виїхав за межі області (за попередніми даними, перебуває в Росії), вирішується питання про оголошення його у розшук. Столяру інкримінується одержання хабарів на загальну суму 300 тисяч гривень за сприяння у встановленні в першому секторі павільйонів, котрі не були передбачені планом забудови ринку.

З’ясувалося, що без дозволів та відповідної документації встановлено 140-160 таких торговельних павільйонів.
17 травня правоохоронці затримали колишнього начальника відділу внутрішнього контролю ринку Володимира Ринжука. Стосовно нього також порушено кримінальну справу за розкрадання коштів у особливо великих розмірах. Саме ним була організована «чорна каса» за заїзд автотранспорту та запроваджене обілечування продавців з розкладних прилавків, з рук, з машин та автопричепів. За словами Василя Хащука, у 2004 році Іван Ринжук розробив нову схему отримання хабарів — у завуальованій формі. Для цього він розподілив ролі між двома «своїми» людьми – Березовським (Ринжук є його вінчальним батьком) — директором фірми «СІТІ-інвест» і ДП «Стрімко» та Божовським – директором фірми, що також мала стосунок до Калинівського ринку. Також у Києві виявлені підприємства, засновниками яких є Ринжук та Божовський.

Злочинна схема давала можливість через посередників отримувати шалені надприбутки. Встановлено, що Іван Ринжук причетний до 23 фірм. В одних він був засновником, у інших – директором, третіми – через близьких родичів — керував. У багатьох з них статутний фонд не набагато перевищує внесок самого Івана Ринжука.

Кілька фірм Ринжук записав на матір, кілька – на дружину. Він навіть «посприяв» у зміні материного прізвища на дівоче – Петрушко, аби, вочевидь, не так часто звучало прізвище Ринжук.

Його фірма «Джемма», що займається виготовленням та продажем ювелірних виробів, стала основним джерелом фінансових надходжень після 2007-2008 років, коли будівництво у Києві, яким він також займався, пішло на спад. Рекламувалася найдешевша ціна діамантів – мовляв, «Джемма» користується прямими поставками з Південно-Африканської республіки. Правоохоронці отримали довідку з митниці, що дорогоцінні камені походять зі Сьєрра-Леоне. Вилучено готової продукції, необроблених алмазів та обладнання на суму 24 мільйони гривень.

Після затримання Івана Ринжука в офісі «СІТІ-інвест» Березовського знайдено оригінал довідки з виплати Ринжукові дивідендів і доходів за підсумками роботи фірми «Джемма»: у 2008 році – 3 млн. 220 тис. дол., у 2009 році – 2 млн. 740 тис. дол.
За словами начальника УМВС в Чернівецькій області Миколи Харабари, оскільки «Калинка» не мала плану генеральної забудови, міська рада дозволила вирішувати ці питання дирекції. Таким чином, вранці ділянку «свої» люди купували за 8-10 тисяч гривень, а вже через годину її продавали підприємцям за 40 тисяч доларів.

У вирішенні питання заїздів та виїздів з території ринку міська влада у 2006 році не підтримала міліцію, а навести порядок тоді ще можна було. Хоча, за словами Миколи Харабари, це не було значною частиною прибутку ринку. Однак нині й на цих «копійках» завдяки виконуючому обов’язки гендиректора ринку Василя Максимюка надходження до міського бюджету за місяць збільшилися у шість разів. Стає очевидним, що за місяць можна було б довести їх до мільйона гривень. Та ринжуківські оборудки сягають значно вище…

— Якби, як раніше, торговельні місця йшли через аукціон, чернівчани ходили б тротуарами, вкритими сусальним золотом, — сказав Микола Харабара. – Мільйони доларів пішли до кількох кишень…

Неабиякі оборудки творилися навколо землі, відданої «СІТІ-інвесту» практично за копійки, а також ДП «Стрімко». У ході досудового розгляду з’ясовано, що у 2007 році саме «Стрімко» була віддана під реконструкцію Соборна площа міста Чернівці. Там передбачалося облаштування підземних паркінгів. Яким чином була виділена територія – невідомо. Бо жодних документів з цього приводу міська рада досі не надала. А у 2010 році «Стрімко» продовжує договір оренди… у зв’язку з кризою. Березовський зазначає про витрачені п’ять мільйонів гривень, однак і понині на Соборній площі розміщено лишень чотири павільйони. Тож питання, кому міські структури сприяли у бізнесі так, як Ринжукові, залишається риторичним.
Тим часом правоохоронці заспокоюють підприємців Калинівського ринку, які втридорога придбали торговельні контейнери. Їх відбирати не будуть.
Ну, а поки перевірки ще тривають. Та на цей час вже відомо, що Ринжук має не багато – не мало майна — на майже мільярд гривень.
Наталія БРЯНСЬКА

 

Фотосхеми (клацніть для збільшення)

 

Мільярдер з Ржавинців, або Не дай, Боже, з Івана пана
Мільярдер з Ржавинців, або Не дай, Боже, з Івана пана
Мільярдер з Ржавинців, або Не дай, Боже, з Івана пана
Мільярдер з Ржавинців, або Не дай, Боже, з Івана пана
Мільярдер з Ржавинців, або Не дай, Боже, з Івана пана

СхемиБукінфо

Оцените материал:
54321
(Всего 4, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

65 ответов

 1. І це в той час, коли у складі МЗС України є досвідчені кадрові дипломати, їм конкуренцію складає особа, яка є навіть не магістром, а лише бакалярвою? Які міжнародні відносини в Чернівцях? Хіба з кравчучкою на Калінку? Огранка діамантів стегнами? Калинівський ринок живіт рве з цих огранщиків! Турецьке низькопробне золото, яке попадає в Україну контрабандою! Це знову Курятник посприяв? Вийшов із запою і призначив? Калужинський, а коли вже за цього трудягу візьметься НАБУ ? І що там з Мунтяном і Кушніром? Все затихло! Чому не пиляют в Сокирянах блоки на відбудову? І на завершення гидко читати виправдання міністерства, то ідіотку Венедиктову, і куди, в Швейцарію, то цю! А ще пишуть, до від такого призначення у Вані Ринжука відпав агреман! Болгари, аж заплакали від заздрощів, що в нас кують такі кадри! Кулєба, а для чого тоді тобі дипломатична академія, коли в Чернівцях тепер «кузня кадрів»? Може її ще поставите в ряд з Удовенко, Зленко, Грищенко, коли в подальшому будете відбріхуватися перед українським народом?

  1. ++++++! Стидоба дно і немае нічого святого, — хіба обявити війну сша за добу здатися в полон і вони приймуть нас окремим штатом, —

 2. Кожен раз читаю про призначення якихось сторонніх і мутних на державні посади і дивуюся, а чого це їх не беруть і так безпосередньо і не призначають в 95-й квартал? Виходить в державу можна, а туди ні? Я думаю, що так! Там тих два орденоносних Байрактари своїми заплившими лоєм рилами вже всім порядно своїм тупим і безпардонним гумором надоїли! Цих кнурів пора на передок! Чому їм ніхто не вручить повісток? Вже братчики запизділися!

 3. В декабре 2013 года Яценюк требовал от Януковича снизить тарифы для населения на 30%, после прихода к власти в 2014 году ПОРОШЕНКО-ЯЦЕНЮК подняли тарифы на на 50% а доллар вырос с 8 грн до 24 грн

 4. в академии МВД всегда учились ментовско-прокурорские отпрыски и колбасники. и те, и другие- разбалованные деньгами родителей тупые говнюки. в академии МИД учатся такие же и на выпуске ничем не лучше этой вот Олеси. Болгария не та страна, где дипломатам надо прилагать титанические усилия в работе. справится.

 5. Ну Болгария це страна де особого дипломатичного досвиду и не треба.СИди соби у посольстви кофе попивай,иноди сексом с секьюрити займайся

 6. У малесеньких странах накшталт Кабо-Верде,куди намагалися сослать Поклонську праця у посольстви самий спокойний род деятельности.Нихуя кгодами не происходит, никто мозг не ебёт.Бильшисть починають бухать со скуки або вдаються в блядство

 7. 25 декабря свет был а с 26 декабря снова плановые отключения
  Ахметов, Шмыгаль и Зеленский ебут лохов дальше

  1. 16-51 вуйку ви з цим питанням зветайтесь до стрийка ГОДОНА- він піарить Ахметова уже довгі роки!

 8. Якбито по мякше сказати літературним словом назву ціей професіі: диплопатична екскортниця з глибокими навиками оператиной работи за межами,,,,,,,,!!! Надіюсь не образив бо всі дипломатичні працівники аташе і торпредставники проходять курс ОРД.

 9. Сексуальний збоченець Богдан. Яременко написав пост, де ніби намагався згладити шкандаль. Це той, що блядєй в Раді по айфону замовляв. Хороший захисник? Але вона йому відмовить.

 10. Ничаво я ни пирипутал. Отважные павысились до бесмертных. Типерь ани живы в наших серцах, правда пасмертно. Земля им стекловатой. Путину нужно забить кол в жепу за пацанов.

 11. товарищ холуай он же Гена, только что сам признался что Мариуполь это Россия, старый ты долбоеб холуай

  1. 14-47 ты лугандонопидар, я ничево непризнавал. Читай правильно — Мариуполь ето оккупированные территория, как и Крым с Даунбассом. И ети территории подлежат деокупации, так что соси у Владимира Васильевича Г. *уй как рюгзкий мишка лапу. Буга-ааа!

 12. от это ты замарафетилась, ого-го! эко тебя рванула воровская судьба, злодейка, не отпускает. у юли и воров нет границ и национальностей.

 13. Таким образом, в 2023 году минимальная заработная плата останется прежней – 6700 грн в месяц. Такую сумму утвердили 1 октября 2022 года.

 14. Мы назначает не за профессионализм, а за деньги и за то, чтобы человек был преданным и управояемым.

 15. В Киеве и области сегодня утром 29 декабря во время масштабной воздушной тревоги прогремели взрывы. По информации местных жителей, взрывы были слышны в разных районах столицы. Кличко подтвердил несколько прилетов. Есть также прилеты во Львове, Харькове и других городах.
  Сегодня Украина будет без света, воды и тепла. Но мы ето переживём и справимся, как и раньше, а ЗСУ будут ещё яростнее бить вонючих кацапов. А всякие кацапские подстилки с никами «майдауны» будут дружно сосать. Буга-ааа!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ