Человек не терпит насилия!

Юрец и портновцы не уходят из власти

313215713 2179920935546982 1746910359061071025 n

4 листопада Кабмін призначив Басалаєву Аллу Валентинівну головою Державної аудиторської служби України.
Відповідно, з посади голови Державної аудиторської служби України звільнено Пліса Геннадія Володимировича
напомню, при януковиче Геннадій Пліс возглавлял набсовет ДПЗКУ, которое контролировал Иванющенко. После 2014 Плис был 1-м замом Кличка, подружился с киевским смотрягой Комарницким, на земле которого в Конча-Заспе Иванющенко построил своё поместье. До последнего времени Пліс был главным аудитором Украины. Зоркий Гео Лерос опубликовал материалы наружного наблюдения, как Плис вместе с Комарницким возили какие-то чемоданы в СБУ. Материалы Леросу предоставил заклятый друг и конкурент Комарницкого Столар
теперь на место Пліса назначили Аллу Басалаєву, которую портнов в 2012 г назначил судьёй Дарницкого суда, а в 2018 году она стала членом ЦВК по квоте портновского ну оч.близкого дружочка Валерия Писаренко
напомню, в своё время, Писюренко был замечен на дне рождения кадырова вместе с Иванющенко
не могу взять в толк, как уважаемый контачит с иконами ЛГБТQ-сообщества.
Владимир Бондаренко
В тему:

Суддя Дарницького районного суду міста Києва

Басалаєва Алла Валентинівна.

Розслідування «PROSUD».

У 2014 році тисячі суддів, призначених у часи Януковича, опинились в юридичному колапсі – їх 5-річні повноваження закінчилися, а Верховна рада, що на той час мала розглядати їх пожиттєве призначення – боялася розглядати питання суддів, яких ставили представники колишньої влади. Втім, у деяких суддів, які були призначені колишнім президентом у 2012 році, повноваження закінчуються лише зараз. Тепер можливість їх довічного призначення буде розглядати Вища кваліфікаційна комісія суддів під час первинного кваліфікаційного оцінювання.

Знайомтесь, суддя Дарницького районного суду міста Києва – Алла Валентинівна Басалаєва.

basalaeva1

На своє нинішнє робоче місце вона була призначена указом Президента України Віктора Януковича 23 січня 2012 року. Цікаво, що у конкурсі кандидатів на посаду судді Алла Валентинівна отримала 88 балів. Цей результат важко назвати найкращим, адже понад 100 кандидатів у рейтингу набрали більше балів. Також відомо, що 3 лютого 2015 року проти судді Алли Басалаєвої було відкрите дисциплінарне провадження, проте, згодом закрили.

Як бачимо, термін перебування Алли Басалаєвої у Дарницькому райсуді закінчився цього року. Саме тому, зараз, пані Алла проходить первинне кваліфікаційне оцінювання, під час якого члени ВККС вирішать, чи здатна Алла Басалаєва вершити правосуддя.

Перш ніж стати суддею, Алла Валентинівна близько 7 років пропрацювала у Центральній виборчій комісії. Свою кар’єру в ЦВК вона розпочала ще у вересні 2005 року з посади головного консультанта відділу представництва в судах і контролю за застосуванням законодавства про вибори і референдуми в Україні правового управління Секретаріату Комісії. Із 2008 по 2012 рік Алла Басалаєва працювала завідувачем відділу представництва інтересів Комісії в судах юридичного управління Секретаріату ЦВК.

Та сьогодні Алла Валентинівна знову намагається повернутися до Центральної виборчої комісії. Вона кандидат на посаду члена ЦВК від партії «Відродження». За словами ЗМІ, її на цю посаду пропонував депутат Валерій Писаренко.

До речі, в Центральній виборчій комісії працює і чоловік судді – Олександр Миколайович Веселий. Як вказано у його декларації –  він займає посаду завідувача відділу забезпечення розгляду звернень управління юридичного супроводження Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців.

Ми проаналізували декларації судді за 2015 та 2016 роки. За цей період пані Алла отримала лише 28 тис. грн доходу як допомогу по догляду за дитиною. Її чоловік за цей період заробив 344 тис. грн.

Та, незважаючи на такі, здавалося б, невисокі доходи, у 2014 році Олександр Миколайович стає власником будинку в Ірпені площею 232 кв. м. І хоча будинок став власністю родича судді лише 3 роки тому, його вартості він так і не пригадав. Ми дізналися, що сьогодні подібні будинки на цій вулиці коштують близько 180 тис. доларів.

Ще одну ділянку чоловік судді отримав у власність у 2016 році за 23 тис. грн. Розташована вона поблизу будинку.

basalaeva8
basalaeva9

Все рухоме майно також перебуває у власності Олександра Миколайовича Веселого. Він володіє Honda Civic 2008 року випуску та Hyundai Sonata 2010 року.

basalaeva10
basalaeva11
basalaeva12

Також у 2016 році Олександр Миколайович задекларував 190 тис. грн заощаджень.

basalaeva13

Та у жовтні 2017 року Олександр Миколайович продав одне зі своїх авто за 180 тис. грн. А вже через місяць придбав BMW 520   2014 року випуску.

basalaeva14
basalaeva15

Обійшлося це авто пану Олександру у 543 тис. грн. І тут виникає логічне запитання походження коштів на цей автомобіль, адже якщо підсумувати дохід від продажу старого авто, заробітну плату та заощадження, то виходить близько 566 тис. грн. Оскільки сама суддя не декларує заощаджень та має не особливо високу зарплату –  виходить, що навіть якби подружжя цілий рік не утримувало двох дітей, будинку та не заправляло два автомобілі –  у них  все одно б не залишилося коштів після купівлі BMW.

Як ми згадували раніше, незабаром суддя Алла Басалаєва буде проходити первинне кваліфікаційне оцінювання, на якому вона повинна буде пояснити членам ВККС та Громадської ради доброчесності походження коштів на купівлю дорогого майна. Ми ж, в свою чергу, будемо активно слідкувати за цим процесом.

Дана інформація буде нами офіційно передана до Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради правосуддя. PROSUD

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Классовая борьба. (зарисовка). В себя прийти от гнева не могу! Сегодня направляясь на прополку я увидал как в силосном стогу ОРДЛО бесчестил комсомолку. Не зря сомненья мучили меня-как видно далека еще победа-коль так цинично среди бела дня бесчинствуют потомки мироеда. Весь класс у них разбойников такой.-одна корысть все побужденья низки! Как он посмел кулацкою рукой дотронуться до тела активистки. Моя бы воля сразу под арест таких бы брал- ну я ему устрою. Сегодня же под вечер вот те крест в коровнике запрусь я с ОРДЛО сестрою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ