Человек не терпит насилия!

Повернення українського громадянства «королю конфіската» суд пояснив «невизначеністю його правового статусу» в умовах воєнного стану та «штангою» міграційників

dzhambulatov rst

Стали відомі подробиці скасування рішення ДМСУ про позбавлення українського громадянства 37-річного авторитетного бізнесмена чеченського походження Рустама Джамбулатова (якого журналісти охрестили «королем конфіскату»), про ухвалення якого раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info.

Нагадаємо: в грудні 2021 року щодо достойника, внесеного зі скандалом під №642 до переліку так званих кримінальних елементів, відносно яких запроваджено санкції, було внесено відповідний припис про анулювання набуття ним громадянства України за територіальним походженням з одночасним визнанням недійсним паспорту з тризубом Рустама Адамовича у формі ID-картки. З матеріалів суду випливає: формальною підставою для цього слугувало подання Дарницького РВ ЦМУ ДМС в м. Києві. У його тексті вказувалося на нібито подання «королем конфіскату» «свідомо неправдивих відомостей для набуття громадянства України».

Мовляв, під час попередньої епопеї навколо громадянства Рустама Джамбулатова (а також його брата Руслана) зразка 2014 року молодики посилалися на рішення Дубровицького районного суду Рівненської області від 12 квітня 2000 року.

dzwambulatovy

(Руслан Джамбулатов)

Відповідною постановою було встановлено факт проживання 64-річного батька достойників — Адама Вахайовича Джамбулатова з початку 1991 по 21 травня 1993 року на території України в селі Мочулищи.

dzwambulatovy1

(Адам Джамбулатов)

Саме на підставі «рівненського вердикту», який в подальшому «засилили» датованим 5 вересня 2014 року рішенням ОАСК, восени 2014 року було ухвалено постанову зобов’язати міграційників оформити набуття Русланом та Рустамом Джамбулатовими громадянства України на підставі ст.8 закону «Про громадянство України». Зауважимо, що тоді можновладці визнавали відповідний адміністративний позов синів Джамбулатова-старшого.

dzwambulatovy2

Втім, через сім років позиція ДМСУ кардинально змінилася. Згідно поточної інтерпретації подій, міграційна служба вважає: в 2000 році рішенням суду на користь Адама Джамбулатова не встановлено факт його постійного проживання на території України до 24 серпня 1991 року, а встановлено тільки факт його проживання. З урахуванням бюрократичної зачіпки, в ДМСУ дійшли висновку про відсутність правових підстав для оформлення набуття Рустамом Джамбулатовим українського громадянства через буцімто поданням ним неправдивих відомостей.

djambulatov3

Зауважимо, що з відповідними аргументами у якості підстави для позбавлення «короля конфіскату» громадянства України суддя Окружного адмінсуду Києва Руслан Арсірій категорично не погодився. Служитель Феміди послався на те, що анулювання паспорту з тризубом Джамбулатову «призведе до створення правових підстав до подальшого застосування процедури примусового повернення в країну походження (тобто, РФ — прим. ред.) та/або примусового видворення» достойника. А також має своїм наслідком «повну зміну способу життя родини позивача, який тривалий час проживає на території України разом із своєю сім’єю, працює, має стійкі соціальні зв’язки».

Додамо, що в судовій суперечці з міграційниками Рустаму Джамбулатову в нагоді виявилося оголошення на території України воєнного стану після початку широкомашстабного військового вторгнення армії РФ. Суд послався на те, що наразі «король конфіскату» не має дійсних документів, які посвідчують його особу — 14 лютого 2022 року на контрольно-пропускному пункті «Бориспіль-2» ОКПП «Київ» достойнику було відмовлено в перетині державного кордону України та вилучено, як недійсний, його паспорт з тризубом. З урахуванням цього, в ОАСК дійшли висновку, що подальше перебування Джамбулатова «в невизначеному правовому статусі, без будь-яких дійсних документів, що посвідчують особу, в умовах воєнного стану може нести не тільки порушення його законних конституційних прав, а й реальну загрозу життю та безпеці». Та повністю задовольнили його позов, скасувавши рішення про позбавлення Рустама Адамовича українського громадянства.

Нагадаємо: влітку 2020 року «король конфіскату» опинився в епіцентрі гучних київських розбірок з ще одним авторитетним чеченцем — Імраном Ісаєвим. Спочатку суперечка достойників призвела до побиття та «віджиму» Mercedes-Benz G-класу Джамбулатова. Надалі конфлікт волелюбних синів Кавказу продовжився в ресторані «Сорбонна» в самісінькому центрі української столиці (детально про це — в матеріалі Dетектив-Info «Дебати чеченців на «Олімпійському«).

sorb che

(Імран Ісаєв та Рустам Джамбулатов)

Зрештою, суперечку поважних чеченців розв’язало слово старійшин в Дубаї, а обидва вони (як Джамбулатов, так і Ісаєв) — потрапили до санкційного списку РНБО.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 4.5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Вичистити Україну від юдоазійского сміття але наркопідар зєля виконує настанову клауса шваба та жидви по знищенню білої раси .

  2. Для «СЛАВИ НАЦII» а чё мне кажется, что ты- поборник чистоты»белой расы» в кремле сидишь , пукину калоприемник меняешь??? А? Не?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В истории с гибелью нардепа Полякова появился беглый азербайджанец

Телеграм-канал «Монастырь» опубликовал запись, сделанную в ресторане, где покойный нардеп Антон Поляков находился в компании помощника нардепа Анны Скороход Рустама…
Київську суперечку поважних чеченців розв'язало слово старійшин в Дубаї

Київську суперечку поважних чеченців розв'язало слово старійшин в Дубаї

(Імран Ісаєв та Рустам Джамбулатов) У середині липня 2020 року під час розслідування справи про хуліганство (ч.4 ст.296 КК України)…
НОВОСТИ