Человек не терпит насилия!

Божок ушел кушать пирожок

4578070 900

Подал в отставку самый неудачливый глава Службы внешней разведки Егор Божок. По приказу Порошенко назначил своим заместителем зашквареного Семочко, в результате попал под уголовное дело. В МИДе тоже не ужился. Или просто Зеленский «зачищает» всех, кто связан с Порошенко. Ждем, когда его дружка Енина тоже уволят.

Напомним эту странную историю.

Володимир Бойко про Божка, Семочку та Єніна. Абож про блядство в СЗРУ

У скандально відомого першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка з’явився шанс для кар’єрного зростання. Взагалі-то Сергій Олексійович останнім часом претендував на посаду голови Служби безпеки України – саме це призвело до його гострого протистояння з головою СБУ Василем Грицаком (загальновідомою є історія про те, як Семочко послав Грицака нахуй на колегії СБУ), звільнення Семочка з посади начальника Головного управління СБУ в м.Києві та Київській області й виливання Грицаком у ЗМІ подробиць про матеріальні статки та російське громадянство дружини Семочка.

Але тепер Семочко може очолити Службу зовнішньої розвідки, оскільки нинішній начальник СЗР Єгор Божок примудрився продати самому собі конспіративну квартиру з недавно зробленим ремонтом по балансовій вартості. Та ще й прописав туди дітей. Звісно, по українських мірках нічого особливого Божок не зробив – Юрій Луценко в бутність міністром внутрішніх справ і не таке чудив. Але зараз квартирними пригодами пана Єгора скористався заступник генерального прокурора Євгеній Єнін, який давно поклав око на крісло начальника СЗР, і Божок вже виносить з кабінету речі, готуючись поїхати послом в Антарктиду.

Одначе не факт, що Порошенко призначить новим головою СЗР саме Єніна. Річ у тім, що Петро Олексійович торік пообіцяв винагородити Семочка за вдало проведену операцію по звільненню Неньки від Саакашвілі. Це була, дійсно, видатна комбінація: розуміючи з ким він має справу, Семочко пообіцяв гордому сину Кавказу 2 млн. доларів за підпис під згодою добровільно покинути Україну (Польща погодилась прийняти батоні Міхеїла лише за наявності такого папірця), а Саакашвілі, розуміючи, що гроші на дорозі не валяються, спочатку запросив був 3 млн. доларів, однак, урешті-решт, погодився на 2, підписав усі папери, отримав у посольстві Нідерландів посвідку на проживання й назавжди покинув Україну.

Але досі обіцянка Порошенка призначити Семочка на посаду, яка відповідає його комерційним талантам, не виконана. Зокрема, у травні 2018 року Грицаку вдалось утриматись в СБУ завдяки розіграному спектаклю з «замахом» на колишнього російського журналіста, а нині – актора при Службі безпеки України Аркадія Бабченка. І тому цілком можливо, що скоро на чолі Служби зовнішньої розвідки опиниться не Єнін, який вижив Божка, а Семочко.

Володимир Бойко

После публикации статьи Владимира Бойко « … о блядстве в СЗРУ» в комментариях к статье началась смешная агитация Валерия Кондратюка за себя родимого в качестве нового начальника СЗРУ. Камменты писал или сам Валерий Витальевич или его присные, но вышло крайне тупо, смешно и типа «ненавязчиво». Если и агентурная работа делается на таком же уровне, то это уже даже и не смешно. Но до агитации Кондратюка в комментариях появилась любопытная оценка нынешней деятельности СЗРУ. Цитируем:

«Все верно написано, но этот опус будет не полным если не вспомнить другие достижения Божко: как развал агентурной разведки где после недореформы опера не понимают своих задач, работа резидентур завалена, а заробитчане типа ОБ профнепригодные раздолбаи, техническая разведка и ОТУ сведены к 0, их просто загнали под плинус, один случайный человек Петраш чего стоит, аппарат председателя – рассадник бездарей и мажоров от МЗС и СЗР, УВБ во главе с дикими персонажами типа прокурора Якубовского (креатура В.Медведчука), Пустовита, Герсака (про этих деятелей на ОРД можно почитать) – тупое сборище прокурорско-ментовской шоблы половина которых пишет с ошибками, Инспекция во главе с Антоном Колядой это смех просто, ИТишники и аналитики – люди которые служат в паралельном измерении (Малков Серж и его друг-алкаш Кержковский Ромка), ВТСники – сцыкливые попрошайки, которых посылают на юух все експортеры (Стасик Реутт привет с Индии), а вот тыловое подразделение во главе с МОшным строителем гаражей Реуттом-старшим строит незаконные здания на территории «леса» и заборы за милионные закопанные бюджетные деньги, где подрядчики – фирмы приближенные к руководству службы и увб, юристы (Кэт Сляднева), кадры (Гена Гарбар) и фино (Димон и компани) – отдельная каста, просто тихие саботажники. Главное что в столовой весят плазмы большие и крутят 5 канал! Вот такая реформа получилась, панэ Президенте! Сделайте выводы, пока все разведчики не спалились или не сгорели в пьяном угаре. Окрема пісня — це так звані перші заступники Голови СЗР України. Один — незаконно призначений пан Семочко, доларовий мільйонер, особа, що має близьких родичів з паспортами країни-агресора, ходяче нагадування “лісовикам” про засилля корупції у нашій країні. Другий — пан Алєксєєнко, призначений хоч і законно, але як профі представляє з себе абсолютне дно, жалюгідна та безхребетна особа, типовий “чєго ізволітє?”. Як з такими телепнями можна розвідку розвідувати???

Вкрадена у СЗРУ конспіративна квартира поруч із Володимирським Собором за формальні 1000 грн. (ринкова вартість 500 000 доларів США) це лише 0,1% його злочину. Єгорка Божок це своєрідний Свинарчук-Гладковський. Про надмірну жадібність Єгорки Божка та схильність до фінансових афер, серед співробітників МЗС відомо давно. Божок разом із амебою Алексєєнко замість організації протидії зовнішнім загрозам під час війни, з першого дня почав Безбожно розвалювати наявні оперативні напрацювання СЗРУ. Називаючи себе “сантаром ліса”, в одному із замовних інтерв”ю, насанітарював так, що наступникам знадобиться десятки років щоб реставрувати українську розвідку. Його досягнення були озвучені на останньому інтерв’ю, а саме розвідувальний пшик, який викликає сміх у професіоналів справи. 1,5 роки його керування були направлені виключно на грабування бюджету розвідки, створення тепличних умов для своїх сраколизів та виконання політичних замовлень проти опонентів діючої влади. Прийде час і ця тварина, яка називає себе фахівцем дипломатії та розвідки, буде відповідати про свої злочини: за розвал розвідки у період війни; фінансові махінації; політичне переслідування опонентів влади. Наскільки відомо, значна кагорта співробітників СЗР після приходу нової влади, готові свідчити про злочини цього бездарного менеджера. Божок, після зміни влади, повинен обовязково зайняти своє місце на одній із перших лав для підсудних, а не відробитися відміткою в особовій справі — “звільнений у звязку із втратою довіри” ( про яке він мріє).

Після таких “реформ” в СЗРУ коли досвідчених позвільняли, інші деградують, молодь розбігається під будь-яким приводом — висновок один — Егор був завербований рос.розвідкою а тепер планомірно знищив напрацювання та паралізував роботу. Особливо цікава історія з матеріалами по рф, які в базу не заносяться, а використовуються для подальших координаційних дій з боку рос спецслужб. А ще цікаво про оборонку, коли вспливе участь керівної ланки СЗР в цих схемах. Була б війна, можна було б до стіни одразу ставити, без суда та слідства.

ЦРУ и МИ-6: «Мы официально заявляем, что такое дерьмо как Божок мы не вербовали. Возможно, учитывая высказивания в коментариях, его действительно завербовали в первый год его первой загранкомандировки, сотрудники СВР России используя флаг Америки. Этот вариант логичен тем, что Божок с русскими дипломатами в Бельгии днями на пролет водку пил и восхищался русским миром. И вообще окончив вторую командировку он, скореее всего, возвращался на работу в СВР РФ и попутал адрес попав в СВР Украины. Учитывая это обстоятельство, Божок решил розвалить украинскую разведку чтобы потом повыше и поглубже получить должность в СВР РФ. В подельники он взял недолюстрированого выпускника ВУЗа КГБ Анрея Алексеенка, который превзошол ожидания русских хозяев. За развал украинской разведки эту парочку представят к высшей награде в рфии. Сегодня в окружении Божка собрались отпетые негодяи и корупционеры. Скоро мы станем свидетелями их разоблачения.»

Вобщем-то, ничего неожиданного. Мы сразу после назначения Божка на эту должность прогнозировали, что ничего хорошего, кроме дальнейшего развала службы из назначения «левого» мажора не выйдет. Так и произошло. Тупое надувание щек в прессе – и ноль на выходе. Однако, Петра Алексеевича, похоже, это абсолютно не интересует. Что следует из того, что Божка он до сих пор не снял, а Семочко до сих пор исполняет деликатные поручения «гаранта» по слежке за оппозицией за пределами Украины. Да и в Украине тоже. Но Семочко – такой же «корифей», что и Божок, и поэтому ничего кроме смеха вся эта их «политработа» вызывать не может.»

Оцените материал:
54321
(Всего 7, Балл 3 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Это тебе Егорка не машины продавать, когда ты там офисом руководил. Здесь придётся отвечать, но чуть позже

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

СБУ и журналисты выявили масштабную схему по «растаможке» авто на Ровенской таможне с участием руководства чиновников МВД и нардепа от «Слуг народа»

СБУ и журналисты выявили масштабную схему по «растаможке» авто на...

Сотрудники Ровенской таможни под руководством и.о. начальника этой таможни организовали схему «растаможки» грузовых автомобилей по «заниженным ставкам». Об этом сообщила…
«Большая стройка» Валерия Кондратюка

«Большая стройка» Валерия Кондратюка

Говорят, что на «Большой стройке» Офис Президента серьезно ворует. Особенно, Кирилл Тимошенко. Собственно, никто и не сомневается. Как и в…

Брат судьи Вовка получил новое подозрение от НАБУ

Бывшему сотруднику Службы внешней разведки Украины, по совместительству адвокату, НАБУ и САП сообщили о подозрении в внесении недостоверных сведений в…
НОВОСТИ