Человек не терпит насилия!

У самопроголошеній «ЛНР» набирає нових обертів протистояння між співробітниками так званого «МВС ЛНР» і «МДБ ЛНР»

29 березня на засіданні «надзвичайної санітарно-протиепідемічної комісії» самопроголошений “міністр МВС ЛНР” Ігор Корнет повідомив, що співробітниками “міністерства” було затримано більше 50 осіб, які незаконно перетнули лінію бойового зіткнення на човнах через річку Сіверський Донець.

Корнет підкреслив, що його підлеглі продовжать заходи щодо виявлення місць незаконного перетину лінії зіткнення. За його інформацією, з 25 по 29 березня 2020 було затримано 30 осіб, що незаконно перетнули лінію розмежування з боку території, підконтрольній Україні. “Я закликаю, якщо ці дані дійдуть до протилежного боку, що немає сенсу так ризикувати, все одно ці люди будуть затримані і вони не проникнуть безкарно на територію нашої Республіки”, – додав він.

Тоді підлеглі Корнета стали на заваді планам Пасічника реалізувати контрафактну тютюнову продукцію на території України та РФ і перекрили налагоджений роками трафік, який знаходився під контролем “МДБ ЛНР”.

Цей трафік працював як канал незаконного переміщення з території України на територію самопроголошеної “ЛНР” продуктів харчування. Також через цю переправу йшов лом золота і срібла. Золото заходило на територію ровеньківської ювелірного заводу “Агат”, де вироблялася ювелірна продукція для подальшої реалізації, як на території України, так і РФ. У зворотному напрямку, з території “ЛНР” на територію контрольовану ЗСУ, човнами переправляли контрафактний алкоголь і тютюн.

Затримані “МВС ЛНР” місцеві мешканці є особами, які безпосередньо задіяні у функціонуванні каналу незаконного переміщення контрафактної продукції. Свого часу “куратором” цього трафіку з боку бойовиків був Армен Багірян на псевдо “Багі”. 2 жовтня 2016 року він був ліквідований.

Наведені факти наочно свідчать, що між силовими структурами самопроголошеної «республіки» йде війна за фінансові потоки. Примітно, що так звані «контрабандні війни» розгортаються на тлі перерозподілу вугільного ринку в середині самої “ЛНР”. Йдеться про те, що «донецький клан» має наміри взяти під контроль фінансові потоки, які контролює ватажок терористів “ЛНР” Леонід Пасічник. Фінансові інтереси «донецької команди» в Луганську представлені в особі “міністра МВС ЛНР” Корнета.

Свого часу аналітичний відділ ГІ “Права Справа” інформував українські правоохоронні органи і спеціальні служби, що наразі Україна стоїть перед загрозою насичення внутрішнього ринку контрафактними алкогольними, тютюновими виробами та лікарськими препаратами виробництва самопроголошених ”республік”.

Аналітичний відділ ГІ “Права Справа”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ