Человек не терпит насилия!

Одесская таможня

Кикуатова чистит ветку

Оцените материал:
54321
(Всего 6, Балл 3.67 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

1 586 ответов

 1. А кто из наших “рекомендованих” участвует в конкурсе на нач. постов: “Одеса-порт”, “Чорноморськ-порт”, “Південний-порт”, “Орлівка, “Аеропорт”? Или уже есть победители?

 2. ни Цупекнов ни пидарас не рулят в ОБК, почикают ОБК чуть — чуть скоро.. Да и вообще новая штатка жеж…

 3. ДБР завершило досудове розслідування щодо начальника митного посту «Одеса-автомобільний». Він систематично отримував хабарі за прискорене розмитнення автівок. Митник обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди службовою особою. Посадовцю загрожує до 8 років позбавлення волі.

  5️⃣

 4. Где прячется однояйцый Вова-зайка Алексеев? В Испании на своей вилле или на съемной хате у кума Липковского? Хотим его раскулачить и передать все на ЗСУ.

 5. Липа в порту обилечивает экспедиторов. Алексеев в засаде ждет прихода своих. Кто для него свои пусть выяснят компетентные органы, узнают много интересного. Зайчик Алексеев не двойной а тройной агент с гражданством и паспортами нескольких стран.

 6. Дуже цікавий кейс стосовно скруток ПДВ з’явився в мережі на сторінці одного нардепа.

  Цікавий він тим, що головним фігурантом є багаторічний монополіст схемного імпорту овочів та фруктів — одеське злочинне угрупування одноіменного контрабандиста «Лампочка».

  Перед війною я детально розклав як працює ОЗГ «Лампочка», як вони створили монополію своєї фіктивної асоціації імпортерів, як вони захопили ринок змусивши всіх лягти під них…

  Галасу було багато.
  Кілька засідань фінансвого комітету, спроба отримати від митниці відповіді на те як вони не бачать «Лампочку», але все завершилось традиційним нічим.

  І ось тепер «Лампочка» знов в центрі уваги, але тепер в питанні створення фіктивного ПДВ, та крадіжки бюджетних грошей.

  Але думаю що і цього разу все завершиться тим самим.

  «Лампочка» і далі буде радувати всіх свіжими фруктами та овочами.
  Ну а митників, податківців, та деяких силовиків свіжою «зеленню».)

 7. Та отпилите вы уже тупым напильником этому зайчику-алексееву последнее иичко и паспорта не нужны будут, а на нужды всу у него таки да есть шо взять)

 8. Алексеев ты готов к раскулачиванию в пользу ВСУ ? за нашими просчетами ты украл в таможне столько, шо хватит купить банковый полк вместе с личным составом. Жди! Идем за тобой!

 9. Эдельман фанат русского мира платит таможне славно и справно татуху себе сделал «ZOV» ждет в гости патритов

 10. Где ж ты успел его татуировки рассмотреть?) Старый форум издох, тут лень всем писать или сложно?)) А шо по кадрам на постах кстати, кто знает?

 11. Хочу начальником отдела. Или замом. Там где контрабанда сейчас оформляется! Спасибо.

 12. Вам нужно подъехать на Гайдара 21 по старому. А по новому Ивана и Юрия Лип. Найти там начальника отдела кадров, подготовить после беседы с ним сумму что он озвучит. Передать ему через его человека деньги, и ждать.

 13. «Сімоновський вихованець»

  Доброго дня! Хочемо розповісти свою історію та убезпечити інших людей.

  Наша компанія займається оптовим продажем мобільних аксесуарів по всій території України і зіткнулась з проблематикою імпорту продукції з маркуванням компанії Apple (чохли, навушники, ремінці, смарт-годинники, зарядні пристрої тощо).

  Відповідно до рекомендацій колег звернулись до особи на імʼя Ігор (як потім виявилось Міськов Ігор Валерійович, 06.04.1988р.н.), який позиціонував себе як карго-перевізник та повідомив, що плідно співпрацює із представником правовласника компанії Apple в Україні та може врегулювати будь які питання.

  І от, ми приймаємо рішення — ми замовляємо велику партію мобільних аксесуарів та відправляємо її в Україну.
  В кінці травня 2023 року перша частина нашого вантажу прибуває до ВМО 2 митного поста «Одеса-внутрішній» Одеської митниці на адресу отримувача ФОП Міськов Ігор Валерійович (3223811294) та подається до митного оформлення за декларацію 23UA500500018106U6. І знаєте що — митниця конфіскує більшу частину нашого вантажу, тому що частина його взагалі не задекларована, а відносно іншої частини представник правовласника компанії Apple в Україні заперечив випуск у вільний обіг через порушення прав інтелектуальної власності.
  Отак, дякуючи «професіоналізму» Міськова І.В., митниця вилучила значну частину нашого вантажу, склавши три протоколи про ПМП відносно нашого вантажу:
  №1100/50000/23 від 20.06.2023 за ст. 485 МКУ
  №1099/50000/23 від 20.06.2023 за ст. 472 МКУ
  №1265/50000/23 від 17.07.2023 за ст. 476 МКУ

  Наступну частину нашого вантажу Міськов І.В. відправив в адресу отримувача ТОВ «ЛБВ карго» (42435771), мотивуючи це негативним ставленням співробітників митниці до отримувача ФОП Міськов І.В. (хоча на той час даний аргумент був не зрозумілий, оскільки ми вантаж імпортували відповідно до чинного законодавства, принаймні так ми собі думали).

  І от, в середині липня наступна частина нашого вантажу (отримувач ТОВ «ЛБВ карго» (42435771) перетинає п/пр «Порубне-Сірет» митного поста «Вадул-Сірет» Чернівецької митниці, де митницею складається протокол про ПМП відносно нашого вантажу:
  №0612/40800/23 від 21.07.2023 за ст. 483 МКУ, конфісковано понад 22тис чохлів до мобільних телефонів через недекларування та порушення прав інтелектуальної власності на загальну суму понад 35тис доларів США.

  В подальшому, «залишки» нашого вантажу з даної поставки прибувають до митного поста «Західний» Київської митниці на адресу отримувача
  ТОВ «ЛБВ карго» (42435771) де митницею знов складається протокол про ПМП відносно нашого вантажу:
  №0978/10000/23 від 18.08.2023 за ст. 472 МКУ, конфісковано 225 чохлів, щодо решти вантажу (чохли MagSafe) вирішується питання щодо складання протоколу про ПМП за ст. 476 МКУ через порушення прав інтелектуальної власності компанії Apple, вантаж досі знаходиться на митниці.

  Станом на 15.09.2023 остання частина нашого вантажу (понад 3т чохлів та ремінців для продукції Apple) не зрозуміло де знаходиться та в якому стані, оскільки Міськов І.В. на дзвінки не відповідає, компенсувати збитки тимпаче не планує.
  Ось так шахрайська модель бізнесу даної особи, яка буцімто плідно співпрацює з представником правовласника компанії Apple в Україні просто помножила на нуль наш маленький сімейний бізнес, ввівши в оману та завдавши багатомільйонних збитків.

  В довгих пошуках захисту та хоч якогось рішення в даній ситуації, від операторів ЗЕД ми дізнались, що свою діяльність Міськов І.В. здійснює під протекцією інших відомих шахраїв-контрабандистів — подружжя Сімонових Тетяни та Вадима.
  Ймовірно, Міськов І.В. занадто захопився «сімейним підходом» до контрабандного шахрайства, оскільки інших людей аналогічним чином підставила та ошукала дружина Міськова — Москаленко Любов Василівна, 29.09.1990р.н., яка в свою чергу є співвласником ТОВ «ГРУТС ПРОДАКТ» (44882705) разом із відомим контрабандистом Володимиром Улічем, який також є бізнес-партнером шахрайського сімейства Міськових-Москаленків.

  Мораль така: будьте пильні та обачні при виборі контрагентів/підрядників/виконавців та довіряйте справи лише перевіреним людям, адже це може вам дорого коштувати, або й взагалі, як в нашому випадку, всього що у вас є.

  Бережіть себе! Разом до перемоги!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ