Человек не терпит насилия!

ЗЕЛЕНСЬКИЙ працює президентом в Офісі ЄРМАКА? або «ВСІ відпочивають — ВІН працює»! (Він — це Єрмак)

Сайт Президента України за 19 квітня поінформував про реальний стан справ у нинішній владній ієрархії держави.
Зеленський вітав народ із ВЕЛИКОДНЕМ і відпочивав з родиною, бо він теж людина.
Єрмак, за дорученням Президента, керував країною.
Отож, маємо такі офіційні повідомлення:
«Андрій Єрмак проконтролював перебіг локалізації лісних пожеж на Житомирщині»;
«Керівник Офісу Президента обговорив з головами ОДА дотримання карантину під час святкування Великодня, а також питання закриття ринків»;
«За дорученням Президента України Андрій Єрмак провів нараду щодо локалізації пожеж і забезпечення виконання вимог карантину під час святкування Великодня».
У текстів вісх трьох повідомлень на офіційній сторінці Президента України йдеться про ДОРУЧЕННЯ Президента здійснювати керівництво Міністрами, керівниками ОДА та іншими посадовими особами держави. Цікаво, що у матеріалі про селекторну нараду з Єрмака з головами обласних державних адміністрацій йдеться як про звичайну практику управління, навіть без посилання на доручення Президента!
Нагадаю ВИМОГИ і ПРИПИСИ КОНСТИТУЦІЇ та ЗАКОНІВ УКРАЇНИ.
Стаття 106 Конституції України:
«Президент України НЕ МОЖЕ ПЕРЕДАВАТИ свої повноваження іншим особам або органам».
За природою Офіс Президента є звичайним консультативним, дорадчим і допоміжним органом, що випливає із п.28 цієї статті 106 Конституції:
Президент України:…«створює у межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України, для здійснення своїх повноважень консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи і служби».
В Україні, щоправда, вже були приклади, коли Президенти частково або певний термін працювали на «посадах президентів в адміністраціях своїх керівників». Йдеться про Кучму в часи головування Адміністрацією Табачником і про Ющенка в часи Балоги.
Але порівняти професійний рівень президентів КУЧМИ і ЮЩЕНКА із професійним рівнем президента ЗЕЛЕНСЬКОГО — означає образити поняття ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ!
Таким чином, констатуємо НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ і НЕЗАКОННІСТЬ так званих доручень Президента на здійснення ПОВНОВАЖЕНЬ ПРЕЗИДЕНТА іншим посадовим особам, тим більше керівнику Офісу Президента, який є консультативним, дорадчим і допоміжним органом, а не самостійним інститутом влади.
За умов збереження практики, «керівництва країною через доручення офісу президента», може сформуватися усталена думка в країні та закордоном про НЕДІЄЗДАТНІСТЬ ЗЕЛЕНСЬКОГО як ПРЕЗИДЕНТА УКРАїНИ з УСІМА політичними та правовими наслідками.
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ