Человек не терпит насилия!

Олександрівську лікарню «замінував» Богдан?

У Печерському райуправлінні Національної поліції ґвалт і гармидер. У ході досудового розслідування вдалось встановити особу зловмисника, який 8 квітня 2020 року о 21:40 зателефонував на лінію 102 і повідомив про замінування 10 (кардіологічного) корпусу Олександрівської клінічної лікарні Києва. До лікарні виїхала слідчо-оперативна група, вибухотехники й кінологи, хворих тимчасово перевели в інший корпус, але вибухівка знайдена не була.

І ось тепер з’ясувалось, що це був п’яний жарт такого собі Дмитра Івановича Богдана 1988 року народження – помічника народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка, більше відомого в кримінальних колах як «Коля Оболонський» або «Коля Котлєта». Начебто о вечірній порі «Коля Оболонський» вживав разом зі своїм помічником алкогольні напої і веселій компанії спала думка повеселитись. Помічник народного депутата витягнув зі свого телефону SIM-картку, вставив нову картку, зробив телефонний дзвінок про замінування й повернув стару картку на місце.

bohdanБогдан Дмитро Іванович, помічник-консультант на громадських засадах народного депутата України Миколи Тищенка

Треба думати, що «Коля Оболонський», попри бурхливу кримінальну біографію, досі не розповів своїм помічникам, що автори телефонних дзвінків ідентифікуються не тільки по абонентських номерах, але й по IMEI телефонних апаратів, який автоматично передається телефоном у мережу оператора при підключенні.

Тепер поліцейські мають розв’язати непросту задачу. Хоча «мінер» і не такий впливовий, як його однофамілець і колишній керівник Офісу Президента, ще невідомо як поставиться до можливого затримання помічника-консультанта народний депутат Тищенко. А Тищенко, як відомо, є кумом нинішнього керівника Офісу Президента Андрія Єрмака й фактичним хазяїном у столиці, де він розставляє своїх людей на керівні посади. Тож може ще так трапитись, що поліцейським доведеться перед Богданом вибачатись.

Доповнення. Джерела в правоохоронних органах зазначають, що на причетність до телефонного дзвінка про «замінування» Олександрівської лікарні також відпрацьовується ще один помічник-консультант народного депутата Тищенка – Гончаров Руслан Володимирович.

Naspravdi.Today 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ