Человек не терпит насилия!

Як в Мінобороні завалити справу, в якій нічого не тямиш ?

Як зрозуміти, що новопризначений керівник, незалежно від сфери діяльності, не має ні досвіду управлінської роботи, ні, навіть, приблизного уявлення щодо завдань і функцій, які виконуються підрозділом, або органом, куди його було делеговано для впровадження «реформаторських» ідей? Існують певні ознаки таких бездарів, наявність яких гарантовано призводить до гучного фіаско, та пошуків винуватців їх провалу.
Отже, такий горе-керівник обов’язково оголосить, що прийшов в пустелю, де нічого до нього не відбувалося.
Він, або вона, обов’язково налагодить таку комунікацію з підлеглими, за якою ті зрозуміють, що довіри до них немає і не може бути, бо вони — це “совки”.
Він буде постійно обурюватися психологією оточуючих, які замість того, щоб, за командами по телефону швидко виконувати відверто дурнуваті розпорядження, «бубонять» про якусь прокуратуру, контролюючи органи, законні підстави та якісь нормативні акти, що обмежують можливість виконання таких забаганок.
Він обов’язково продемонструє як залюбки буде спілкуватися з пресою та іноземними делегаціями і як він ненавидить рутинну роботу з документами, а головне, приймати рішення та ставити свій підпис. А потім з подивом усвідомлювати, що вага такого підпису може досягати мільйонів гривень або десяток років позбавлення волі.
Саме з таким набором «менеджерських» якостей нещодавно в Міноборони з’явилася (29 серпня 2019 р. – 4 березня 2020 р.) і, дякувати Богу, хутко зникла команда «фахівців». Для себе вони вирішили що нічого складного в управлінні міністерством немає.
Так, головним антикорупціонером в оборонному відомстві була оголошена радник Міністра оборони (29 серпня 2019 р. – 4 березня 2020 р.) Олександра Дрік. Чому вона? Тому, що в її біографії проблематика цього напрямку є головною, оскільки дозволяє успішно опановувати спонсорську допомогу, для чого, власне вона і була «поставлена» у Міноборони.
Хто такий радник? За довідником типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців, ця особа за напрямом дiяльностi:
здійснює аналітичне забезпечення міністра;
вивчає та аналiзує матерiали органу та вiдповiдний вiтчизняний i зарубiжний досвід;
здiйснює аналiз стану справ у вiдповiднiй сферi управлiння, розробку проектiв рішень;
розробляє пропозицiї щодо пiдвищення ефективностi роботи;
бере участь в органiзацiї та проведеннi нарад, колегiй, семiнарiв, конференцiй з визначених його компетенцiєю питань.
виконує дорадчу роботу. Готує для керiвника необхiднi iнформацiйно-аналiтичнi записки, огляди, звiти, проекти доповiдей, доповiдних записок тощо;
здiйснює робочi контакти з вiдповiдними пiдроздiлами та експертами державних органiв. Органiзовує методичну допомогу структурним пiдроздiлам та проводить консультацiї з основних питань функцiонування та розвитку сфери управлiння;
забезпечує розвиток iнформацiйних зв’язкiв мiж структурними пiдроздiлами рiзних державних органiв влади, з пiдприємствами, установами, громадськими об’єднаннями, провiдними вченими, державними та полiтичними дiячами, населенням з метою своєчасного та якiсного виконання службових обов’язкiв.
Тобто ця посада передбачає допоміжні дорадчо-аналітичні функції.
Яким же чином вдалося радниці практично паралізувати роботу саме тих структурних підрозділів Міноборони, з якими вона повинна була налагодити робочі контакти та сприяти підвищенню ефективності їх роботи? Йдеться про Головну інспекцію, Департамент внутрішнього аудиту, Управління з питань запобігання та виявлення корупції. Доречи, усі ці підрозділи напряму підпорядковані Міністру оборони, іноді їх інформація призначається тільки для нього.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ