Человек не терпит насилия!

Сергей Хрущ — установленный агент ФСБ

Незважаючи на шостий рік війни з Росією, в українській політиці достатньо провокаторів, диверсантів та відвертих прихильників «русского мира». Для Кремля політичний дефолт України дуже важливий. Російська пропаганда налаштована у будь-який спосіб розхитати ситуацію в нашій країни. Місцеві «заслані козачки-сепаратисти», які опиняються при владі, наближають загрозу повторення кримського сценарію.
Сергій Вікторович Хрущ – один з кремлівських посіпак – депутат Шевченківської районної у м. Дніпро ради від політичної партії «Опозиційний блок».
У Сергія Хруща є аккаунт на Facebook. Серед його друзів досить відомі одіозні особистості, як екс-членкиня «Партії регіонів» Олена Бондаренко, яка скаржилася, що в її рідній Україні змушують відмовитися від рідної російської мови під загрозою кари; політикиня Олена Бережна, яка неодноразово заявляла, що Революція Гідності – це збройний державний переворот; футболіст Олександр Алієв, який вважає, що в Україні немає спорту, а Росії все значно краще; співак Леонід Агутін, який висловився, що любить українців незважаючи на те, що вони «придумали себе войну».
У червні 2016 року Сергій Хрущ зі своїм колегою-однопартійцем Антоном Русановим зфотографувалися в російській військовій формі нового зразка і виклали фото на Facebook. Світлини супроводжувалися геотегом «Ростов-на-Дону». Це викликало неабияке обурення серед інших користувачів FB.
За словами депутатів, фото було зроблено під час гри у пейнтбол на одній із баз відпочинку на річці Оріль. А на питання, чому в геоприв’язці значиться Ростов-на-Дону, Антон Русанов написав, щоб «потроллить упоротых укропов».
Такі сепаратистські випади не залишилися непоміченими. Депутатів-любителів «русского мира» центр «Миротворець» заніс до своєї бази як посібників терористів.
Наприкінці листопада 2016 року на центральному залізничному вокзалі Сергій Хрущ разом з місцевими проросійськими активістами організував пісенний флешмоб «совєцьких» пісень. Активним учасником цього флешмобу став екс-нардеп від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул.
«ДНЕПРОПЕТРОВСК ПОЁТ “КАТЮШУ”!!! Мы присоединились к флешмобу! Скажу честно, я оказался там не случайно. Вчера вечером позвонили ребята и попросили, учитывая наличие в городе немногочисленных, но крайне агрессивных нациков в т.ч. в высших кабинетах власти, приехать и «прикрыть» их депутатским мандатом. Мы всегда будем петь любимые песни», – поділився своїми враженнями Олександр Вілкул.
У коментарях під відеороликом «Днепропетровск поет “Катюшу”» на одному з YouTube-каналів зібрався справжній розсадник ватників та скучаючих за «союзом нерушимым»:
«Браво! Большое спасибо всем участникам. Вековую связь Украины и России никому и никогда не разорвать.»
«Невозможно не плакать! Происходит что-то невероятное и великое…»
«Этот флеш-моб должен продолжаться… кто примет эстафету?»
«Очень надеюсь, что им хватит отваги, тогда уже будет не остановить.»
«БРАВО!!!! Скоро на всю страну прозвучит ВСТАВАЙ СТРАНА ОГРОМНАЯ…»
Національно свідомі українці назвали цю «народну» ініціативу кремлівською пропагандою. Адже, жорсткий корумпований путінський режим чіпляється за Велику вітчизняну війну, оскільки не має інших ідеологічних виправдань для свого існування. В Україні його схвалюють саме ті люди, які бачать свою країну продовженням Російської імперії.
Нагадаємо, що флешмоб, під час якого мешканці українських міст виходили на вокзали, щоб заспівати радянські пісні «про головне», розпочався в Запоріжжі, де студенти музикального училища першими влаштували масовий виступ з номером «Весна на Заречной улице». Після цього акцію підхопили в Харкові, де жителі міста заспівали «Старый клён», і в Одесі, де прозвучала «Смуглянка-молдаванка». Кожен, хто підтримав флешмоб замшілих радянських пісень, підтримав московську спецоперацію «Один народ». Від масового виконання «старых песен о главном» до заяви ватажків ДНР-ЛНР про те, що вони, як господарі, увійдуть до Запоріжжя, Одеси, Дніпра та інших міст, дистанція може бути дуже короткою.
Починаючи з березня-квітня 2019 року Сергій Хрущ – частий гість телевізійних програм та політичних ток-шоу на заборонених для ретрансляції на території України російських пропагандистських телеканалів «Россия-1», «Россия-24» та «Звезда», що мають відверто антиукраїнський характер. Його промови були присвячені ймовірності фальсифікації результатів 1-го та 2-го туру виборів Президента України у 2019 році, правомірності заяв представників державної влади РФ стосовно невизнання результатів голосування в Україні тощо.
Під час ток-шоу «60 минут» на російському федеральному телеканалі «Россия-1», Сергій Хрущ зробив «селфі століття» з найвидатнішою російською пропагандисткою, телеведучою Ольгою Скабєєвою.
Під час відвідування чергового московського ток-шоу, одіозний депутат закликав усіх включити Перший канал, де він братиме участь у дебатах ток-шоу «Время покажет» з ведучою Катериною Стриженовою та віцеспікером Держдуми Росії, членом партії «Единая Россия» Петром Толстим.
«Обещают нелегкие дебаты. Включайте Первый канал. Еду к Стриженовой. Украина здесь», – цією новиною дніпровський політик поділився зі своїми підписниками на Facebook.
З травня по серпень 2019 року Сергій Хрущ відвідував країни ЄС та Росію. Після повернення із-за кордону, з вересня 2019 року він розпочав інтенсивну громадсько-політичну діяльність. Сергій Хрущ як політичний експерт неодноразово з’являвся в ефірах українських каналів «112 Україна» і «D1 News», паралельно продовжуючи свої виступи на вищезгаданих російських телеканалах. Крім цього, за допомогою Facebook Сергій Хрущ розповсюджував власні статті з оцінкою загальної політичної ситуації в Україні. З метою підігравання ідеологічній кампанії Кремля він неодноразово виходив у прямі ефіри проросійських ток-шоу з антиукраїнськими виступами.
Останнім часом під час своїх зйомок на російських телеканалах, Сергій Хрущ різко змінив свою риторику. Переорієнтувавшись на «свого», проукраїнського патріота, з позитивного боку надає оцінку діяльності діючої влади. Нібито ставши на захист України, неодноразово підкреслював про необхідність повернення окупованих РФ територій. При цьому, його відверто «антиросійські» висловлювання («Донбасс и Крым являются территорией Украины», «Российская Федерация будет под экономическими санкциями до полного возврата указанных территорий под юрисдикцию Украины», «Из Донбасса необходимо вывести войска, подконтрольные РФ») чомусь не викликали агонії, чергової слини та взагалі не коментувались Скабеєвими, Стріженовими та іншими місцевими «зірками» політичного шоу. Знаючи постановочний характер таких шоу, приходиш до висновку: – А чому б російській стороні не розкрутити такого «відомого патріота» для вступу у президентську партію «Слуга народу», перемоги на найближчих виборах та створення вигідних для РФ впливових позицій?
Сергій Хрущ постійно відвідує країну-агресора, чим ділиться на своїй сторонці на Facebook: «Зима в Москве. Окна запотели…», «Приключения украинцев в Москве…», «Прощай, Москва! До новых встреч в эфире!» і т.д. «Все разговоры сегодня будут о мире. Как бы тревожно это ни выглядело и звучало! Прямой эфир сейчас», – підписав він світлину, викладену 9 грудня 2019 року з геовідміткою «Телеканал «Россия-24», город Москва, Россия».
У російських маріонеток все українське викликає оскомину, а РФ здається раєм. Сергій Хрущ так коментує свої фото та відео: «Это Киев! Найдите пару-тройку отличий от Арбата», «Ну, с прибытием! В Днепропетровске все по старому. Трамваев нет, маршрутки не ходят. Комендантский час?» або «Не Красная площадь (площа Героїв Майдану у Дніпрі – авт.) конечно… Но каток тоже есть…». Також депутат Шевченківського району ніяк не розлучиться зі старою назвою міста – Дніпропетровськом. Це відкрите небажання розірвати ментальний зв’язок з тоталітарним пострадянським минулим.
«Вы знаете, что случилось с городом Днепропетровском? Он «превратился» в реку» – цитата Сергія Хруща з його інтерв’ю для «Мужского журнала Natroix.ru» у квітні 2019 року.
Прихильники «русского мира» не хочуть розуміти, що «русский мир» – це війна. Якщо у Дніпрі буде російська армія, то Росія з величезними зарплатами і пенсіями, яка існує в телереальності та їх уяві, у нас ніколи не настане. Що місто обласного значення може залишитися зубожілим центром ніким не визнаної «Дніпропетровської народної республіки».
Єдиний для Росії спосіб довго грати з Україною – це підігрівати ненависть і створювати внутрішній розкол нашої країни. Скільки ми маємо терпіти рупори Кремля? Як довго колаборанти й відступники будуть марити про мир з Росією? Час виказати недовіру провокаторам і зрадникам, усім, хто чекає Путіна на українській землі. Для них є один-єдиний вірний напрямок – чемодан-вокзал-Ростов, а на квитки для них ми назбираємо.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ