Человек не терпит насилия!

Чому Голову ОП Андрія Єрмака інтенсивно намагаються скинути з посади

В Україні триває третій тиждень карантину, більшість з нас зараз знаходиться по домівках, де левову частку часу приділяє читанню новин. Безперечно, як би нам цього не хотілось, та темою номер один є пандемія Коронавірусу. Та поряд з нею часто курсує медійна тематика пов’язана з Головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком.

Дана постать останнім часом практично заполонила перші шпальти друкованих та інтернет ресурсів. Думки, новини ходять різні, і в цьому нічого дивного немає, адже Голова ОП є зараз однією із найпомітніших фігур в українському політикумі. А в цій сфері завжди були як і соратники, так і опоненти, а це відповідно спричиняєвелике різнобарв’я того що ми читаємо. Але, на мою думку – найголовнішим має бути те: як ми це сприймаємо, аналізуємо і робимо висновки!

Спостерігаючи за всім цим політичним «бруталізмом» я, як і ви часто жахаємось, обурюємось і навіть холодний піт покриває наше тіло. А все тому, що ми чиїсь думки сприймаємо, а чиїсь зневажаємо, осуджуємо. Напевно більшість зі мною погодиться, що ми, українці останнім часом стали настільки озлобленими, що коли чуємо некомфортні нашому вуху новини про Зеленського, Порошенка, Єрмака чи Тимошенко (й інші) – то готові не проаналізувавши все вхопити «вили» і йти в бій. Як я вже згадував, чи не найбільше звісток зараз розповсюджується про Андрія Єрмака, тому він для нас сьогодні є своєрідним подразником: для когось позитивним, а для когось негативним. Будемо відверті, до недавнього часу про нього більшість із нас взагалі мало що знали, та зараз всі як один ми готові розповідати про нього більше ніж він, напевне, сам про себе знає! Та чи правильно це, нажаль, вже давно ніхто не задумується…

Вважаю, що в даний час важливіше вдумуватись в саму ситуацію, що відбувається довкола Андрія Єрмака та Володимира Зеленського. Знаю, що думки які нижче висвітлю багатьом не будуть по душі, але це моя думка, і в Незалежній Україні – я все ж маю право її розповісти. Наперед признаюсь, не голосував ні за Зеленського, ні за Порошенка, більше того, чиїмось прихильником із них назвати себе не можу й зараз. Та ситуація, яка складається в нашій державі підштовхнула мене, простого,такого як і ви, громадянина виштовхнути із себе цей «крик душі». Судіть, вбивайте, розпинайте – ваше право, та якщо хоча б до невеликої часточки із вас достукаюсь – вважатиму це честю, і маленьким здобутком для нашої непоборної неньки України.

То що ж зараз відбувається в країні?! – найперше, попри російського ворога, який терзає наші землі і вбиває нас – ми стикнулись ще і з одним підступним вбивцею, що зветься COVID-19. Та і про першу війну, і про другу ми вже поглинули стільки інформації, що мозок може вибухнути будь-якої миті. Ситуація в Україні надзвичайно важка, та вважаю, що велика частка в цьому – це продовження своєрідних політичних міжусобиць. Здавалось би, всі трублять: потрібно єднатись, поважати один одного, адже саме так ми зможемо побороти всі біди що прийшли в українські домівки. Та що на справді відбувається?! – будьмо відверті, в нас й надалі тривають жорсткі політичні бої. Тільки, от питання: а чи час цьому зараз?! Чому в політиків, слова вартують набагато менше ніж наші дворові «собаки»? Чому зараз йде відкрита політична війна, якийсь непотрібний і невчасний переділ сфер впливу? Чому життя українців для Вас немає ціни в порівнянні із політичними перемогами? Чому? Чому? Чому?

Як вже згадував: я не голосував за пана Зеленського, і не є ярим прихильником, та в даний час вважаю своїм громадянським обов’язком його підтримати, адже він наш Президент і на його плечі звалилось важке випробування, в першу чергу пов’язане із Коронавірусом. Будьмо відверті і прагматичні – саме від нього і його дій зараз залежить доля українців, тобто кожного з нас. Особисто я в даний час, спостерігаю, як день у день стараються завдавати ударів по Голові ОП Андрію Єрмаку. На мою думку, це пов’язано перш за все з тим, що цей діяч став своєрідним щитом Президента Зеленського, по якому б’ють з усієї сили. Адже тільки усунувши Єрмака – в політичних опонентів з’явиться шанс приступити до нанесення ударів вже по самому Гарантові. Зрозуміло, що в даний час завдяки діяльності пана Єрмака у недругів Президента шансів немає.

Андрій Єрмак є чітким, послідовним і прямолінійним у своїх поглядах і рішеннях. З ним практично нереально домовитись, якщо від нього є розуміння що ця угода може нести негативний характер для держави. А кому при владі потрібен непохитний стратег? – звісно, що народові, але аж ніяк не олігархам чи людям які в корисливих цілях готові використовувати державні цінності. Як висновок, його призначення на цю посаду категорично відрізало від спроб вплинути на Президента якимись сторонніми людьми. Тобто, за його керівництва прохід в ОП певних людей із сумнівною репутацією став неможливий.Зараз же Андрія Борисовича по-факту можна визнати найвірнішим соратником і надійним тилом Володимира Зеленського. І саме тому його просто хочуть скинути з посади, точніше не просто, а брудними методами інформаційної війни, яку проти нього масштабно розгорнули.

Та самим цинічним є те, що опоненти свою брудну діяльність вирішили вивести на пік в цей надзвичайно важкий для нас час. А це вже вкотре підтверджує, що частці політичного бомонду просто наплювати на нас, адже їх головна мета – знищити Президента. Та на шляху до нього в них став Андрій Єрмак. А тепер трохи логічнопоміркуємо: новий Голова ОП на посаді віднедавна, але у порівнянні із попередниками та навіть із практично всією гілкою депутатів, міністрів, за виключенням Президента вже встиг зробити вкрай багато хороших справ. Так, зараз всі загудуть про «Мінськ» і викрикуватимуть «зрада», та чи ми, народ впевнені у тому, що те що так гучно йому приписують є фактом?! Адже і він особисто, і багато політологів неодноразово заявляли, що в цьому папері не має підстав вважати на діалог із терористами є де-факто затверджений. Вважаю, і думаю що мене багато хто підтримає, що нам нарешті потрібен мир, а вибачте за правду – до нього ніхто в цьому питанні значних успіхів не добивався. А зараз, як не як є певні просування, то може не потрібно завчасно панікувати?! Ми ж можемо в будь-яку мить згуртуватись і всі дії, якщо вони суперечитимуть українській державності –розбити в «пух і прах», чи не так?!…

Чи можливо, це чийсь продуманий план «зарубати» всі позитивні просування вже на початковому рівні?! – ніхто про це не задумувався?! Я не нав’язую, але задумайтесь обов’язково, адже за успішності Єрмака, відповідно великим успіхом увінчається і Президенство Володимира Зеленського – а чи є люди які цього дуже не хочуть?! Звісно, що є, а може й тому всі дії Андрія Борисовича і його самого зараз просто мають на меті знищити?!…

На завершення хочу висловитись: зараз надзвичайно важкий час, а тому і Президент, і Андрій Єрмак всі сили віддають щоб це змінити на краще. Відповідно, вони не мають практично часу реагувати на цинічні нападки опонентів. Які, так низько впали, що цю кричущу ситуацію, де на кону життя українців використовують у своїх корисливих політичних цілях, якими є усунення дієвого Голови ОП, а за ним і самого Президента.

Шановні друзі, читайте, аналізуйте та робіть висновки – свої особисті висновки!

А це «МОЯ ДУМКА».

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ