Человек не терпит насилия!

КОРОНОБАЛ

Третє тисячоліття. А світ не готовий до викликів, які народжує природа. Тому, мабуть говорити, що у Франції чи Італії не готові до превентивних кроків проти вірусу не потрібно. Не готова і Україна.

Дивно дивитися на піар акції можновладців, які навіть на смертельній темі хочуть набрати політичних дивідендів. І це при тому, що перефарбовані негідники та колишні недолюстровані менти навіть після Революції Гідності дорвалися до влади. Вони підло знищили Українську санітарно-епідеміологічну службу. Ці недобитки вирішили, що така служба їм не потрібна. А професійні спеціалісти санепідемстанція почали шукати роботу закордоном.

Сьогодні кожен регіон виживає як може. Кропивниччина теж виживає, а фактично полишена напризволяще. Новий засланець в області – пан Балонь не справляється зі своїм новим господарством: піар акції, наради, комісії, що не мають жодного результату, це спосіб замилити очі людям і створити видимість бурхливої праці.
Якби Ви приїхали до Києва на Залізничний вокзал, то побачили, як готові до гуманітарної кризи кропивницькі рятувальники, що зустрічають евакуйованих жителів Кіровоградської області. Рятувальники Житомирщини та Дніпровщини в халатах, масках, бахілах, протиепідемічних костюмах видають прибулим землякам засоби індивідуального захисту, разом з медичними працівниками, поліціянтами. Лише кропивницькі автобуси з нещасними водіями, яких примусили силоміць збирати потенційно-хворих земляків та транспортувати їх додому.

Про що можна говорити, коли Директор департаменту Охорони здоров’я Кропивницької ОДА – пан Рибальченко Олег видає по одній масці працівникам, що ще лишилися в адміністрації, і то не всім.

А чим же в цей час зайняті заступники пана Балоня?, — Правильно – фінансовими потоками. Вони самоізолювалися від проблеми коронавірусу. Панам Кузьміну та Калініну поставлена задача окучувати фінанси, а не займатися тим, де не можна зірвати шалених грошей. Вони навіть не уявляють, що тільки у Кропивницькому працює 3 потужні швейні фабрики, які могли б забезпечити мешканців регіону за собівартістю дешевими, але сьогодні дефіцитними марлевими пов’язками.
Жителі Кіровоградської області кинуті напризволяще. Лише мікроавтобус МНС їздить вулицями Кропивницького, у гучномовець закликає до самоізоляції та необхідних під час епідемії дій. Тобто обласна влада зайнята абсолютно поверхневими заходами (наради, комісії, онлайнконференці, тощо) в той час, коли смертельно хворому від вірусної інфекції підкрашують помадою губки, щоб він гарніше виглядав у телеефірі.

Тим часом заступник Балоня, такий собі Калінін погоджує директору облавтодору Зорькіну посадовий оклад в розмірі 25 тисяч гривень, 100% премії і надбавку за інтенсивність праці в 50 відсотків. В кінцевому рахунку казнокрад Зорькін отримує зарплату в розмірі більше 60 тисяч грн. Так само добре зарбляють всі заступники начальника та керівники відділів цього підприємства, яке лише існує лише на папері. Насправді воно віртуальне, тому жодної виробничої діяльності не здійснює. Та цю організацію дуже любить пан Калінін по команді пана Балоня.
Подібна ситуація і в сфері капітального будівництва. Там пан Кузьмін налагодив відкатну систему через ТВО Федорчука Миколу. Рука руку миє.
В цей час з наступом коронавірусної інфекції на область найбільшу загрозу пандемія буде нести для медиків, які першими зустрінуть ще не вивчений вірус, проти якого поки навіть немає ліків. Медичні працівники знаходяться в умовах величезного ризику для свого здоров’я і дуже складних матеріальних і психологічних умовах, отримуючи заробітну плату найнижчу із всіх галузей. Внаслідок незадовільного фінансування, в лікувальних закладах області не вистачає засобів індивідуального захисту (респіраторів, захисних екранів, медичних масок, гумових рукавичок, захисних костюмів, антисептиків та засобів для дезинфекції), тест – систем, виробів медичного призначення, лікарських засобів, медичної апаратури (апаратів штучної вентиляції легень).

Респіратори, захисні костюми належного рівня захисту, захисні екрани, медичні працівники бачили хіба що в засобах масової інформації, на рекламних проспектах та в ютубі. При масовому надходженні хворих в стаціонар, лікарні не в змозі будуть забезпечити їх лікарськими засобами та виробами медичного призначення, належним покращеним харчуванням. Застаріле рентгенологічне обладнання, апарати ШВЛ, не відповідають вимогам діагностичного та лікувального процесу, не підлягають ремонту та вимагають заміни. Внаслідок великого недофінансування лікарні не можуть придбати в достатній кількості дихальні апарати, приліжкові монітори, пульсоксиметри, безпечні та дієві засоби для дезинфекції.

Пандемія коронавірусу COVID – 19, яка шириться країною, є серйозною загрозою для кожного з нас, тому обласна влада не повинна залишатися осторонь цієї проблеми та перекладати свої зобов’язання перед людьми на меценатів, що зголосилися за власний кошт забезпечувати всім необхідним медичні заклади та простих людей.
Якщо обласна влада живе окремо, а люди лишаються з коронавірусом сам на сам, за що тоді ми платимо податки на утримання чиновників?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ