Человек не терпит насилия!

Рівненська митниця

В кабінеті керівника Рівненської митниці виявлено прослуховуючий пристрій (Фото)

23 серпня ц.р. в приміщенні Рівненської митниці ДФС, слідчо-оперативною групою Рівненського Відділу поліціі ГУНП в Рівненській області проводилися невідкладні слідчі дії з фіксації кримінального правопорушення по факту виявлення в кабінеті начальника митниці прослуховуючого пристрою.

Прослуховуючий пристрій був виявлений в мережевому фільтрі/подовжувачі, який знаходився біля робочого столу керівника митної установи.

Під час проведення огляду місця події правоохоронцями протоколом вилучено прослуховуючий пристрій, сім картку оператора мобільного зв’язку, за допомогою якої здійснювалась передача даних, та крім того виявлено відбитки пальців осіб, які ймовірно встановлювали цей прослуховуючий спецзасіб.

За наявною інформацією, по даному факту правоохоронцями внесено в ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань), повідомлення про скоєння кримінального правопорушення за статтею 359 Кримінального кодексу України, – “Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації”.

http://bloginside.in.ua/%d0%b2-%d0%ba%d0%b0%d0%b1%d1%96%d0%bd%d0 %b5%d1%82%d1%96-%d0%ba%d0%b5%d1%80%d1%96%d0%b2%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b0-%d1%80%d1 %96%d0%b2%d0%bd%d0%b5%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d1%97-%d0%bc%d0%b8%d1%82/

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ