Человек не терпит насилия!

Кто есть кто в Станице Луганской

Як КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» зігріває не тільки оселі мешканців, а й «гріє руки» керівництва КП знають у Прокуратурі Станично- Луганського району, якою, в рамках кримінального провадження № 42017131570000056 від 11.10.2017 р. відкритого за ч. 3 ст. 191 ККУ, здійснюється розслідування факту розтрати бюджетних коштів з боку посадових осіб КП «Теплосервіс Станично-Луганського району». Ці «невідомі» посадові особи примудрились під час закупівлі 2 вугільних водогрійних котлів та 2 пілетних бункерів на загальну суму 248 400,00 грн., завдати збитків на суму 134 832 грн. Тобто, практично половина вартості придбаного майна витрачена на «зігрів рук» керівництва КП.
Цікавим «співпадінням» є той факт, що директором КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» є Ісаєва Ірина Олександрівна, чоловік якої, Ісаєв Сергій Анатолійович, займає посаду першого заступника Голови Станично-Луганської РДА. Наразі, турботливий чоловік та, поки що, шановний високопосадовець, задіявши свої чисельні зв’язки, намагається вивезти свою дружину з фігурантів справи.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ