Человек не терпит насилия!

ГПУ ПОРУШИЛА СПРАВУ ПРО ВТРУЧАННЯ НАБУ У ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА США.

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо окремих посадових осіб Національного антикорупційного бюро України про втручання у вибори президента США в 2016 році.
Як повідомляється, відкрито провадження №42017000000002470 за ч. 2 ст. 387 Кримінального кодексу (розголошення даних досудового слідства або дізнання).
«Посадові особи правоохоронних органів України здійснили розголошення даних попереднього розслідування шляхом оприлюднення в засобах масової інформації фрагментів записів, зроблених на листках в «коморній книзі Партії регіонів» на ім’я глави передвиборного штабу Дональда Трампа, Пола Манафорта. Зазначені дані ганьблять людину, принижують її честь і гідність, створюючи в суспільстві враження незаконного втручання у вибори президента США», — йдеться в фабулі виробництва.
Кримінальне провадження відкрито на підставі звернення народного депутата Андрія Деркача. Копію звернення до ГПУ і відповідь він також виклав на своїй сторінці в Facebook.
Нагадаємо, Манафорт — один з ключових фігурантів «російської справи» в США.Крім того, що він керував виборчим штабом Трампа, Манафорт брав участь у таємній зустрічі в червня 2016 року разом з Дональдом Трампом-молодшим, Джаредом Кушнером і юристом Наталією Весельніцькою з Москви.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ