Человек не терпит насилия!

Последняя гастроль Демчины

Паша Демчина попутал поля и решил наехать на весьма серьезную иностранную компанию Драгон Капитал. Естественно, не сам, а выполняя заказ своих хозяев Кононенко_Грановского. Идиот есть идиот. И не понимает, что расплачиваться придется ему, а не этим двум жуликам.
Генеральний директор інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала не виключає, що обшуки СБУ можуть бути пов’язані з тиском у справі Skymall.
Про це він повідомив в коментарі Економічній правді.
“Поки не знаю звідки ноги ростуть, але, можливо, хочуть відбити бажання боротися за виконання рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду по Skymall”, — сказав він в коментарі ЕП.
“Але це знову підтверджує, що без реформи правоохоронних органів, судової системи, без створення Служби фінансових розслідувань та Антикорупційних судів, ми будемо залишатися бідною країною”, — додав він.
Як відомо, Високий суд правосуддя підтвердив рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду, що дозволяє Arricano викупити частку в проекті ТРК Sky Mall.
Згідно з вердиктом, всі акції компанії Assofit Holdings Limited (володіла центром через свою дочірню компанію — Призма Бета) повинні до 5 червня безкоштовно перейти від Stockman Interhold S.A.Андрія Адамовського у власність Arricano Real Estate Plc Хіллара Тедера.
Конфлікт між партнерами Андрієм Адамовський і естонцем Хілларом Тедером триває з 2010 року, коли бізнесмени уклали угоду, за якою Stockman Адамовського виділила на добудову торгового центру $40 млн. Натомість вона отримала від Arricano 50%+1 акцію в кіпрському офшорі Assofit Holdings Limited, який володів ТРЦ через компанію Призма Бета.
У документі було прописано, що у Arricano є опціон на зворотний викуп пакета за $51,4 млн. Але в листопаді 2010 року договір опціону був розірваний.
“Представники Андрія Адамовського неодноразово заявляли, що Тедер взяв в партнери інвестиційну компанію Dragon Capital Томаша Фіали, яка порушила умови конфіденційності угоди по Sky Mall. Це, на їхню думку, денонсувало початкове угоду”, — писала Liga.net.
Тедер через Лондонський арбітраж зажадав відновити дію опціону, щоб повернути собі частку в Sky Mall.
Андрія Адамовського пов’язують з фірмами “Трейд Коммодити” і “Август пром”. Сам Адамовський бізнес-партнер впливового нардепа від БПП Олександра Грановського. Самого Грановського пов’язують з іншим впливовим депутатом БПП Ігорем Кононенко.
Раніше повідомлялося, що СБУ проводить обшуки у компанії Dragon Capital через ніби то нелегальне використання програмного забезпечення.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ