Человек не терпит насилия!

Догадин Вадим Николаевич — Сепаратист

Догадин Вадим Николаевич, проживає Маріуполь, Приморський район жм Азовський б.6 кв. 13. тел 0508322271
Закликаю всіх мешканців України і взагалі нормальних та адекватних людей ні в якому разі немати справ з цією людиною, має звязки з сепаратистами, працює на митниці Маріуполя, помогає доставляти товари сепарам на окуповані території… куда дивиться СБУ??? крім того нетерпить і ненавидить все Українське, рідкісне чмо і мразь.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Знаком етот человек ублюдочний, без 100 гривен разговора с ним небудет вообще…паддонок редкий! Мелкая и мелочная гнида!!!

  2. Знаю такого кретина, в середньому має по 20-30 судів(цивільних позовів) в рік по різних питаннях, в основному судиться з владою, хотя деколи і до нормальних, простих людей чіпляється, або від безделія, або для заробітку, або скоріше завсе … воно хворе на голову, жалійте його… нажаль світ не без ідіотів…, хотя таких недобитків немішало би від нормального суспільства ізолювати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ