Человек не терпит насилия!

«Молода команда» Печерської РДА

Основним джерелом доходів теперішнього очільника Печерської РДА Сергія Мартинчука сьогодні стали шкільні ремонти. Так, у грудні 2014 він сам заявляв, що в шкільних закладах району були проведені ремонти на суму в 5,5 млн грн. Всі зазначені ремонтні заходи проводяться, а точніше проводяться лише на папері через помічника Мартинчука Миколи Руденка. Звіт про використання бюджетних коштів в 2014 р Печерська РДА досі не оприлюднила. Ремонти по факту не проводились.

Крім того, за допомогою того ж Миколи Руденка Сергій Мартинчук займається організацією поставок продуктів харчування в дитячі садки за завищеними цінами і від тих постачальників, з якими у нього налагоджені власні бізнес-зв’язки.

Подібні схеми, засновані на особистих зв’язках і переведенні в готівку бюджетних коштів, Сергій Мартинчук намагається впровадити і в комунальному господарстві, залучаючи до вивозу сміття ТОВ «Володар-Роз». Згідно з наявними відомостями, компанія не в змозі впоратися з необхідними обсягами робіт, відповідно, висновок сміття вироблятиметься нерегулярно і неякісно. На сайті компанії не вказані її керівники.

Згідно ЄДР, засновниками компанії є якісь Олександр Власенко і Людмила Найдьонова, гендиректором — Олександр Василенко. Фактично ж керує всім заходом уповноважений Мартинчука Іван Червоний, офіційно займає посаду директора КП УЖГ «Липкижитлосервіс».

Точних відомостей про те, яким чином молодому і невідомій людині без особливого досвіду роботи на держслужбі вдалося стати головою однієї з найважливіших столичних РДА, немає. Сам він не на публіку розповідає, що йому допоміг сам Петро Порошенко. Точно відомо, що він щільно спілкується і підтримує тісні зв’язки з його однопартійцями, зокрема, народним депутатом і близьким бізнес-соратником Президента Ігорем Кононенко (№29 у виборчому списку, голова наглядової ради СК «Країна» і недиверсифікованого інвестфонду «ВІК».

За наявними відомостями, участь в кампанії з призначення Мартинчука керівником Печерської РДА брав також Олег Свинарчук, президент корпорації «Богдан» і, відповідно, теж бізнес-партнер нинішнього Гаранта. Їм керували особисті фінансові мотиви, адже, зі слів Мартинчука, перший заступник голови КМДА та власник однієї з найбільших столичних будівельних компаній Ігор Ніконов винний Свинарчуку близько $ 200 млн.

Тим не менш, Мартинчук нині відчуває хиткість свого становища і є незадоволений своїми покровителями, вважаючи, що ті погано піклуються про те, щоб у нього були можливості нарощувати особистий капітал. Тому зараз він активно налагоджує контакт зі столичною Церквою Христа, більше відомої як мормони. Незважаючи на те, що їх храм знаходиться в Софіївській Борщагівці, саме Печерська адміністрація є основним посередником у налагодженні та розвитку сітки мормонів через соціально не захищених мешканців району.

У вузькому колі Мартинчук не соромиться розповідати про те, як він «віддав» мормонам близько сотні мешканців району під прикриттям забезпечення їх інвалідними колясками. Мовляв, нехай вони їх собі забирають і з ними працюють безпосередньо, а мені не шкода — аби пост втримати.

Відомі також наміри Мартинчука найближчим часом зайняти крісло першого заступника голови Київської міськради. Якщо таке станеться, столиця обзаведеться новою «молодою командою» — з власною схемою з відмивання бюджетних коштів, з власним способом «вести бізнес» і навіть з власною церквою.

Київ подібне пережив всього кілька років тому, і досі не може відійти ні фінансово, ні морально, другого ж разу столиця може просто не пережити.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ