Человек не терпит насилия!

эксимбанк

Команда Януковича – Арбузова і надалі керують Державним Банком

Незважаючи на вимогу суспільства очистити органи влади та державного управління від людей сім’ї колишнього президента України В.Януковича в Державному ПАТ «Український експортно-імпортному банку» продовжують «сумлінно» виконувати свої обв’язки посадови особи, призначені із оточення опальних державних діячів України (В.Януковича, Ю.Колобова, С.Арбузова та інш.),

Стратегічну економічну політику Державного банку за старими принципами втілюють у життя старі кадри ( Заступник Голови Правління — Член Правління С.Монастирська, Члени Правління Руда В.О. та Миськів С.М.)

  1. Світлана Монастирьска — призначена в 2010 році за вказівкою колишнього Міністра фінансів Ю.Колобова, протягом 2010 – 2014 років виконувала його особисті вказівки щодо діяльності Державного банку. В органах МВС проходить по справі щодо розкрадання більш 200 млн. грн. під час роботи в «Альфабанк». За допомогою впливових зв’язків в українському уряді та сплатою великого хабара кримінальне переслідування стосовно неї було припинено у 2012 році. У даній час керує філіальною мережею банку, роботу з клієнтами середнього та малого бізнесу. Призначений в серпні 2014 року новий Голова Правління О.Гріценко на неї впливу немає.

  2. Сергій Миськів – призначеній на посаду в 2010 році за допомогою колишнього Міністра фінансів Ю.Колобова, протягом 2010 – 2014 років виконувала його особисті вказівки щодо діяльності Державного банку. На сьогоднішній день утримується у Державному банку дякуючи близьким зв’язкам по Чернівецькому університету А. Пишному (Голова Правління Ощадбанку ) та А.Яценюку (Прем’єр Міністр України). Під час правління В.Януковича С.Миськів особисто керував низькою провальних проектів Укрекімбанку, чим було нанесено суттєвої шкоди економічним інтересам банку. Призначений в серпні 2014 року новий Голова Правління О.Гріценко на нього впливу немає. Під час відсутності Голови Правління, С.Миськів виконує його обов’язки.

  3. Вікторія Руда – призначена на посаду за протекцією колишнього Міністра фінансів Ю.Колобова. Вся її діяльність з 2010 року по даний час керується Ю.Колобовим, з якім вона дотепер підтримує тісні контакти, незважаючи на те, що Ю.Колобов ховається від Українського правосуддя. Безпосередньо контролює корпоративний сектор в банку. Активно сприяла у видачі кредитів Державного банку комерційним структурам близьким до С.Арбузова, О.Януковича, Ю.Колобова, С.Курченко. До тепер лишаться керівником кредитного комітету Банку. Призначений в серпні 2014 року новий Голова Правління О.Гріценко на неї впливу немає.

За допомогою зазначених керівників у січні 2015 року Державний банк «із задоволенням» прийняв на обслуговування та відкрив поточні рахунки підприємств АНГЕЛ 2008, ТАЛІОН 2008, ДОНБАС ЛИДЕРСТРОЙ та ДМС СТРОЙ, які пов’язані з сім’єю В.Януковича. Колишній член Правління банку А. Мананніков через пані В. Руду вирішує питання обслуговування зарплатних проектів зазначених комерційних структур, на користь яких він зараз працює.

До сьогоднішнього часу в банку працюють керівники з команди С.Арбузова: брати О.Квартюк та Ю.Квартюк, спеціаліст, що займається прослуховуванням співробітників банку В.Павлюк, спеціаліст по отриманню хабарів В.Клімчук, чоловік колишньої соратниці С.Арбузова та Члена Правління Банку Л.Решетняк та багато інш.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ