Человек не терпит насилия!

Артюхов и контрабас

Герой: відомий “кадровик”, кузнец кадрів органів безпеки Рівненщини, Сумщини, Тернопільщини, Буковини Мельниковіч.
З прибуттям генерал-майора Мельниковича В.А. контрабандні та корупційні схеми в Чернівецькій області отримали нове життя і перенаправилися в правильне русло, а саме на збагачення нового керівника СБУ в Чернівецькій області та двох його замів Гавриша Я.В. та Тарновецького A.B., які давно ними керують та і не дуже це конспірують. Інакше як пояснити багаторічну дружбу Гавриша Я.В. з відомим чернівецьким контрабандистом, бувшим співробітником чернівецького СБУ, Крикуном В., який при допомозі покровителя-партнера, протягом останніх десяти років налагодив регулярний міліонний контрабандний канал попадання китайського товару та турецьких килимових виробів через українсько-румунський та українсько-молдовський кордон в Україну. З прибуттям в Чернівці Мельниковича значна частина доходів від контрабандної діяльності Крикуна почала осідати в його карманах. Для простого знайомства Крикуна з Мельковичем, через Гавриша, на дні народження генерала ним було подаровано новий мерседес та запевнено в вірності та правильності валютних відчислень. Отримавши індульгенцію на контрабандну діяльність Крикун зібрав всіх відомих контрабандистів області та розповів, що він назначений керувати цим бізнесом в регіоні та з кожним окремо оговорить такси за високе «покровительство» з боку чернівецької єпархії СБУ.
Не з одним Крикуном генерал налагодив співпрацю, ще один відомий чернівецький контрабандист та близький друг Гавриша — Герман Коля по прізвиську «Тракторист» протоптав до нього валютну стежку. Герман славився всі часи контрабандною переправкою цигарок в Румунію, доходи від якої можна порівняти тільки з наркоторгівлею та проституцією, чим також полюбляє заробляти бізнесмен. Зв’язавши через Гавриша в єдине ціле Мельниковича, начальника Чернівецького прикордонного загону Мацишина М. та колегу по партії БЮТ начальника Чернівецької митниці Салагора М. він відновив перекидку цигарок тепер уже в Євросоюз. Щоденні партії приносять баснословні доходи всім компаньйонам. Ще одного товариша-контрабандиста Жаровського В. Гавриш підвів в обійми до генерала, він також хоче продовжувати працювати на протореній ниві контрабанди турецьких кондитерських та золотих ювелірних виробів. Маючи значні напрацювання у цій сфері та турецьких колег міліонерів бізнесмен завірив у значних надходженнях в генеральський карман та підкріпив свої слова значним валютним дарунком.
Не дрімає та старається доказати свою відданість новому керівникові і другий зам Тарновецький, який давно зрозумів дохідність від дружби з керівником TOB «Машзавод» Сідляром В. Будучи начальником економічного підрозділу він отримав значну долю від прибутків підприємства. Тепер керівник заводу допомагає і Мельниковичу, як і керівництво ВАТ «Дністрогідроенерго», яке дуже полюбляє витрачати бюджетні кошти на власні потреби та потреби Тарновецького.
Не тільки старими схемами задовольняється генерал, для запуску нових він призначив на посаду заступника спецпідрозділу «К» чернівецького управління свого родича з Рівного — Цюцюру, друга чи третя дружина якого володіє сіткою ювелірних магазинів в обласному центрі і під керуванням чоловіка потекла річечка золотих виробів в Україну, не забуваючи при цьому про патрона. Дружина Цюцюри уже приймає замовлення з усієї України на доставку з Туреччини золотих виробів.
Не забарився і з візитом та бізнеспропозиціями на Буковину старий друг Мельниковича по СБУ — Юра Артюхов (Мерседес) і знову запрацював канал доставки контрабандних автомобілів, яким так славиться цей професіонал в погонах служби. Правда приходиться ділитися з Володею за кришу, але є з чого, дуже дохідний українсько-румунський кордон, та і машини не з дешевих, про такі в Чернівцях раніше і не чули.
Про моральну сторону «буковинського» генерала також не раз перешіптувалися співробітники, коли замість дружини на офіційних святах він представляє бізнесвуменшу, яка вихваляється що це вона проплатила йому посаду начальника чернівецького СБУ. А як при цьому він любить говорити про моральність….Завжди треба починати з себе!!!!!!! Як і не_забувати про ту кількість квартир, яку прихватизував генерал перебуваючи на посадах в різних регіонах неньки України. Чернівці не виняток Гавриш і Тарновецький організували черговий подарунок начальнику у вигляді престижного житла, яке не світить отримати молодим працівникам, на плечах яких подібні керівники їдуть в рай. Далі буде….
ЗІ: Опер
Квартиру, яку отримав Мельникович у Чернівцях, за рішенням комісії від 30.12.2009 р. від нього забрали. За іронією долі — ті, хто місяць назад були його фаворитами та клялись йому у вірності. Ну правда не з власної ініціативи, а за результатми службового розслідування.
Біографічна довідка. Мельникович народився 28 січня 1959 року у Зарічненському районі на Рівненщині. В органах державної безпеки з 1985 року. Працював на посадах оперативного та керівного складу в Управліннях СБ України в Рівненській, Сумській, Тернопільській (призначений Указом вiд 21.11.2005 № 1624/2005, звільнений 1.11.2007 указом №1038/2007), Чернівецькій (призначений Указом вiд 28.11.2008 № 1117/2008 ,звільнений Указом вiд 23.10.2009 № 862/2009) областях та Центральному апараті СБУ. Указом вiд 23.03.2010 № 426/2010 призначений начальником Управління Служби безпеки України у Волинській області. Указом вiд 21.08.2006 № 709/2006 присвоєно військове звання генерал-майора

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Да хоть усритесь! Наливаю Артюхову мельниковичу глубоко по фигу эта писанина! Жалкое подобие левой руки! Они на вершине коррупционной пирамиды! Никогда их не достанешь ! Майдана по ним не будет, остается ждать когда их красиво размажет жизнь!

  2. Блин, сын Артюхова разъезжает на порш кайене, носит золотые часы, в 27 лет начальник левобережного отдела сбу… Наливайченко, это первые результаты люстрации?

  3. Шо вы на сына накинулись? Сын за отца не отвечает. Все сам заработал и Порш и котлы. А должность так это просто он такой умный. Гайдар в 14 лет полком командовал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ