Человек не терпит насилия!

Майбутній консультант Начальника управління СБУ в Івано-Франківській області – «Радість та сміх для сепаратистів та терористів»

Втерковський Володимир Дмитрович із перших місяців зарахування в УСБУ зрозумів,що в оперативних підрозділах він не зможе працювати, так як під час навчання в університеті ім.В.Стефаника навчався з великою допомогою свого батька і «успішно» здавав сесії. За допомогою батька,Втерковського Д.Д.,директора радіозаводу «Карпати» ,Володимира переводять в підрозділ «Альфа»,-це той підрозділ,де не потрібні юридичні знання і високий інтелект. З начальником підрозділу «Альфа» В.Скоп’юком зійшлися дуже легко : — « Треба зробити ремонт в підрозділі». – « Без питань ». – «Треба організувати п’янку та подарки для комісії». — « Нема проблем!» . — «Знайди форму для бійців «Альфи». – « Давай розміри ». І тд.
Ставши фаворитом підрозділу ,він почав кришувати обмінні пункти валют , був куратором перевізників пасажирів окремих маршрутів міста, де постійно отримував солідні гонорари. Під приводом вирішення питання для підрозділу, Втерковський починає будівництво ресторану та готеля в Буковелі ,так як його дружина – кума сім’ї О.Шевченка, який надав йому козирне місце під забудову. Різними обманними шляхами щодо свого начальника йому вдається не їздити на збори підрозділів «Альфа» в інші області ,використовував постійні лікарняні та аспірантурні сесії, за рахунок яких він проводив час на будівництво ресторану. В процесі проходження служби Володимир займається виборами О.Шевченка у ВРУ,але успіх від нього відвернувся і у ВРУ прийшов «свободівець» О.Сич. Немалі кошти,які він привласнив- пішли на будівництво готеля в Буковелі. Така ж обманлива схема використання коштів на другі вибори О.Шевченка повторилась . Після виходу начальника Скоп’юка на заслужений відпочинок,за допомогою батька,Володимир стає заступником начальника підрозділу «Альфа». Збагатившись «авторитетом» окремих співробітників,замахнувся на посаду начальника відділу і почав «зливати» всі видумані промахи та брехню відносно начальника «Альфи» Я.Кучери. Під час «майдану»,підговоривши окремих співробітників «Альфа»,які повірили в його обманливі обіцянки, виступив проти виконання нібито незаконних наказів начальника управління СБУ знаючи ,що ніяких наказів підрозділ «Альфа» на той

час не отримував. Для В.Втерковського потрібний був піар, і йому це вдалося на певний період часу.
За допомогою начальника штабу «Самооборона» Б.Мойсишина та його команди,організували під час зібрання люстрацію в прямому ефірі телебачення начальнику УСБУ М.Найдичу,де Втерковський обізвав його «некомпетентним та тимчасовим керівником служби». Після неуспішного піару, не отримавши підтримки серед колективу УСБУ в Івано-Франківській області,майбутній «консультант» перейшов на сторону штабу «Самооборона»,надаючи різні консультації,грошову допомогу та розповідаючи про свої бойові будні і професіональні здібності як майбутнього начальник УСБУ. Не отримавши відповідної керівної посади,останній починає хворіти,роз’їжджаючи на батьковому авто. Наказом Управління «Альфи» СБУ опиняється в розпорядженні,на службу не показується,мотивуючи відсутністю посвідчення,тільки кожного місяця 20 числа,приходить за зарплатою.І це триває протягом 8 місяців.
Співробітникам УСБУ в Івано-Франківській області,під час підготовки до виїзду в АТО,була в край необхідна допомога досвідченого офіцера спецпідрозділу «Альфа» щодо боротьби з терористами.Але Втерковський,в цей складний час,відправився у відпустку. Після відправки офіцерів СБУ в зону АТО,Володимир за допомогою штабу «Самооборона» знаходять вплив та кошти для керівника УСБУ М.Найдича ,з яким вирішується питання просування останнього на посаду консультанта начальника УСБУ по тероризму.
« Ви,мої любі друзі,воюйте в зоні АТО,а я отримаю полковника і буду надавати консультації в ресторанах та готелях в Буковелі ».

Далі буде…

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ